Sukienki na studniówkę 2013

1. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 13:17

też poproszę :D

2. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 13 stycznia 2010, 13:43

Masakra jak dla mnie:]

P.S. Orientuje się któraś, czy w Krk albo Rzeszowie jest River Island ?? ??

3. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 13:58

Ja też poproszę o linka<ładnie prosi>;D.

Kurcze coraz bardziej stresuję się studniówkami( idę na dwie) :( i coraz bardziej jestem do nich zniechęcona;/ :( . Dziewczyny też tak macie/miałyście?

4. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 14:46

LookingForAngels napisał(a)

Masakra jak dla mnie:]

Ja nie mam pojęcia..

A u nas się wsyztsko posypało, bo nasi 'wspaniali' nauczyciele nie zgodzili się na skecz, wogole teraz go nie bedzie, tylko czesc oficjalna.. powiedzieli nam że to nie wiejska zabawa tylko stundiówka i nie bedziemy blaznów z siebie robic.. wszytsko jak zwkle musi byc na sztywno, zero smiechu.. wiec juz tez mi sie odechciało normlanie.. ;p a studniówka już w sobote..

5. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 15:15

styska napisał(a)

Tak sobie czytam i pomyslalam sobie o dziewczynie, ktora miala studniowke w sobote :P widzialam jej zdjecia na nk i znam ja z widzenia, ogolnie duzo osob ja zna bo sie wyroznia i na studniowke ubrala sie.. no.. mozna powiedziec ze wygladala jak ksiezniczka.. rozowa sukienka, krotka, a dziewczyna jest dosc wysoka bo ma ponad 170, wiec sukienka byla zdecydowanie za krotka, falbankowa, z cekinkami, cala blyszczaca, do tego playtonowy blond wlosy, pokrecone, diadem, strasznie blyszczacy naszyjnik, duzy, srebne sandali na wysokim obcasie i... solara, duzo solary, zbt duzo solary, jej twarz wygladala strasznie...^^ moglabym tu wkleic zdjecie ale nie chce ryzykwoac, jesli ktos chce to moze ja zobaczyc na nk, adres wysle na pw ;p

tez poprosze o adres :)

6. Monuuu Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 15:15

LookingForAngels napisał(a)

z tego co mi wiadomo to River Island jest w Poznaniu (stary Browar) i w Wa-wie :)
    Styska mnie tez wyslesz linka? :P

7. styska Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 15:35

powiedzcie kto nie chce, bedzie krocej kurcze no ;p bede teraz siedziala i wysylala ;p hehe ;) opis macie, to sobie wyobrazcie ;p

pozniej jak znajde chwilke to wam dziewczny powysylam ;)

8. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 13 stycznia 2010, 15:39

styska napisał(a)

powiedzcie kto nie chce, bedzie krocej kurcze no ;p bede teraz siedziala i wysylala ;p hehe ;) opis macie, to sobie wyobrazcie ;p

pozniej jak znajde chwilke to wam dziewczny powysylam ;)

hehe wyobraziłam ;p ale wypadałoby to skonfrontować z rzeczywistością, także też proszę o linka :D !

jaaaa, ja mam studniówkę już w piątek xd .. masakiera ;p p sukienka skraca sie aktualnie u krawcowej + doszywane bedą tasiemki od środka by można było przeciągnąć z tyłu stanik żeby nie spadał ;p ajjj, ajj, ciekawe jak będzie :D !

p.s. dalej nie wiem jak się uczesać :( ..

9. styska Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 16:07

Ufff powysylalam ;)

Moja studniowka tez juz w piatek, jeszcze jej nei czuje, pewnie na jutrzejszej probie poloneza sie dopiero zacznie :D Tylko moja sukienka przestaje mi sie podobac kurcze.. zreszta ja sie sobie nigdy nie podobam w sukience wiec to pewnie dlatego... ;p
    Jak sie uczesac tez niemam pojecia :( ale pojde od fryzjerki to co razem wykombinujemy ;)
    A co o skeczu to u nas tez og nie ma, zeby nie robic zamieszania.. a sala w Vivaldim jest tak sliska :O tragedia.. tzn jest ok do pewnego miejsca, czyli na polowie, ruga polowa to slizgawka ;p i tak w ogole muzyka poloneza konczy nam sie w 2/3 układu.. takze genialnie jest ;p

10. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 17:39

styska napisał(a)

Ufff powysylalam ;)

Moja studniowka tez juz w piatek, jeszcze jej nei czuje, pewnie na jutrzejszej probie poloneza sie dopiero zacznie :D Tylko moja sukienka przestaje mi sie podobac kurcze.. zreszta ja sie sobie nigdy nie podobam w sukience wiec to pewnie dlatego... ;p
    Jak sie uczesac tez niemam pojecia :( ale pojde od fryzjerki to co razem wykombinujemy ;)
    A co o skeczu to u nas tez og nie ma, zeby nie robic zamieszania.. a sala w Vivaldim jest tak sliska :O tragedia.. tzn jest ok do pewnego miejsca, czyli na polowie, ruga polowa to slizgawka ;p i tak w ogole muzyka poloneza konczy nam sie w 2/3 układu.. takze genialnie jest ;p

ja mam w sobotę i co do sukienki mam ten sam problem-gdy kupowałam byłam zachwycona, teraz mi zbrzydła ;p

p.s. też poproszę o linka, jeśli można ;] :P

11. eemilkaaa Początkująca

Napisano: 13 stycznia 2010, 18:59

w takim razie i ja poproszę o ten link :)

12. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 19:28

Hey dziewczyny.. =)

Mam pytanie.. hmm.. może teraz odejdę od tematu ale związany ze studniówką..
    Chodzi mi o makijaż.. A mianowicie o podkład, puder itp..
    Hmm.. do tej pory używałam mineralnego z Essence..
    No i postanowiłam, że na 100dniówkę zainwestuję w jakiś nowy.. lepszy..
    Hmm.. no ale zupełnie nie wiem jaki..
    Może mi pomożecie ??

W ogóle jaki makijaż najlepiej pasował by na 100dniówkę ??

13. raspberrry Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 19:57

Która najbardziej odpowiednia na studniówkę? najchetniej kupiłabym je wszystkie <3

14. butzmich Początkująca

Napisano: 13 stycznia 2010, 20:06

Ja też poproszę linka. :D

Wiecie co ? Prosiłam Was o radę w doborze koloru sukienki. Nie chciałam niebieskich chociaż ładny kolor tkaniny takiej widziałam. Za to zakupiłam sobie taki.. brzoskwinkowy kolor materiału. Sukienka będzie prosta (nie chciałam żadnych udziwnień) odcinana pasem pod biustem. Chciałam pas czarny, ale kobitki w sklepie powiedziały, że za bardzo będzie się kontrastował i kupiłam grafitowy. Jakoś to przeboleje. :)
    Teraz tylko iść i szukać dodatków.
    Buty grafitowe będę najlepsze, prawda? A torebka? Też grafitowa? Nie uważacie, że będzie za szaro ? (chociaż to w sumie tylko 5cm pas pod biustem i buty).
    Dzięki. :)

15. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 20:29

czesc doradzcie mi,kupiłam sobie granatowa satynowa na ramiaczkach sukienke na studniówke ,od pasa do kolan przypomina harmonijke składana...mysle ze wicie o co chodzi...nie mam pojecia jakie dodatki do niej załozyc,i jaki kolor rajstop,buty mam czarne?proszę o porade a sobota juz małymi kroczkami sie zbliza.

16. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 21:16

raspberrry napisał(a)

Która najbardziej odpowiednia na studniówkę? najchetniej kupiłabym je wszystkie <3

różowa jest śliczna, beżowa ładna, żółta się raczej nie nadaje :P

17. styska Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 21:21

raspberrry napisał(a)

a wiec moim zdaniem, uwazam ze zolta nie pasuje w ogole. a te dwie pozostale wydaje sie bardzo krotkie, ale to moze tylko sie wydaje, ale podoba mi sie ta beżowa, ta różowa ( no nie bardzo to róż, ale nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy ;p ) też może być, ale nie wiem czemu bardziej odpowiednia wydaje mi sie beżowa ;p ;)

Powysyłałam. ;p ;)

18. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 21:29

hej ;p mam problem.kupilam sobie szaro czarna kiecke...
    i chcialam kupic do tego szare albo srebrne ozdoby ;p
    ale wtedy bede wygladac tak monotonnie;/
    powiedzcie mi jakie kolory zgraly by sie z szaro czarna kecka?chcialam zaszalec :) a jak :P

19. styska Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 21:31

tinasik napisał(a)

powiedzcie mi jakie kolory zgraly by sie z szaro czarna kecka?chcialam zaszalec :) a jak :P

Wszystkie? :D Takie ktore Ci sie podobaja? :D ;) Mysle ze tu mozesz szalec ;)
    Czarny i szary to kolory uniwersalne do ktorych w sumie pasuje kazdy odcien ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość tinasik

20. labelle Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 22:22

też chce link :D
    zainteresowanie się zrobiło, że aż sama chce zobaczyć :D

małgorzatka> mam to samo z sukienką, kupiłam już jakiś czas temu ale teraz w sumie mi zbrdzydla i już jakaś genialna nie ejst, ale trudno ;p