Sukienki na studniówkę 2013

1. styska Nowicjuszka

Napisano: 13 stycznia 2010, 22:51

Wysłałam ;)

a wiecie, mi sie juz moja znowu zaczela podobac :D bo mama tak zriobla ze juz mi nie spada i sie w niej znowu dobrze czuje ;p

2. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 8:41

styska napisał(a)

Wysłałam ;)

a wiecie, mi sie juz moja znowu zaczela podobac :D bo mama tak zriobla ze juz mi nie spada i sie w niej znowu dobrze czuje ;p

Ja też bym prosila :d

3. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 11:03

tinasik napisał(a)

hej ;p mam problem.kupilam sobie szaro czarna kiecke...
    i chcialam kupic do tego szare albo srebrne ozdoby ;p
    ale wtedy bede wygladac tak monotonnie;/
    powiedzcie mi jakie kolory zgraly by sie z szaro czarna kecka?chcialam zaszalec :) a jak :P

może coś kobaltowego/chabrowego? :)

4. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 11:43

tinasik napisał(a)

hej ;p mam problem.kupilam sobie szaro czarna kiecke...
    i chcialam kupic do tego szare albo srebrne ozdoby ;p
    ale wtedy bede wygladac tak monotonnie;/
    powiedzcie mi jakie kolory zgraly by sie z szaro czarna kecka?chcialam zaszalec :) a jak :P

Jak masz czarne lub ciemne wlosy to coś turkusowego :) kobaltowego jest za dużo ...

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość tinasik

5. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 13:40

styska napisał(a)

Tak sobie czytam i pomyslalam sobie o dziewczynie, ktora miala studniowke w sobote :P widzialam jej zdjecia na nk i znam ja z widzenia, ogolnie duzo osob ja zna bo sie wyroznia i na studniowke ubrala sie.. no.. mozna powiedziec ze wygladala jak ksiezniczka.. rozowa sukienka, krotka, a dziewczyna jest dosc wysoka bo ma ponad 170, wiec sukienka byla zdecydowanie za krotka, falbankowa, z cekinkami, cala blyszczaca, do tego playtonowy blond wlosy, pokrecone, diadem, strasznie blyszczacy naszyjnik, duzy, srebne sandali na wysokim obcasie i... solara, duzo solary, zbt duzo solary, jej twarz wygladala strasznie...^^ moglabym tu wkleic zdjecie ale nie chce ryzykwoac, jesli ktos chce to moze ja zobaczyc na nk, adres wysle na pw ;p

musze to zobaczyc:] poprosze o adres :)

6. słoneczko :) Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 15:41

Kupiłam sobie ostatnią taką sukienkę na studniówkę. Co o niej sądzicie? I co z butami? Nie jestem pewna czy te, które mam tak do końca pasują. Planuję dokupić jeszcze stalowe bolerko i torebkę, tylko nie wiem, co z biżuterią. Może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć, bo już się pogubiłam ;-)

7. słoneczko :) Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 15:41

Kupiłam sobie ostatnią taką sukienkę na studniówkę. Co o niej sądzicie? I co z butami? Nie jestem pewna czy te, które mam tak do końca pasują. Planuję dokupić jeszcze stalowe bolerko i torebkę, tylko nie wiem, co z biżuterią. Może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć, bo już się pogubiłam ;-)

8. butzmich Początkująca

Napisano: 14 stycznia 2010, 17:15

słoneczko :) napisał(a)

Ogólnie to taki krój sukienki troszkę Cię pogrubia. (chyba, że to wina aparatu) Sukienka ładna, buty mogą być. Chociaż ja bym wybrała z lekko wyciętą 'dziurką' z przodu na palce. :)
    Biżuteria srebrna oczywiście. :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość słoneczko :)

9. jp91 Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 19:00

styska napisał(a)

Ja czym wiecej na nia patrze tym bardziej sie chyba przyzwyczajam ;p hehe ;)

Wysłałam ;)

ja tez chce strone ;p

10. basiadr Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 19:03

ja też chcę :D

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość natalka90

11. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 19:08

to ja również poproszę ;} Na dniach zamieszczę Wam fotę z mojej stdn ;}

12. słoneczko :) Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 20:27

butzmich: z tą sukienką to jest taka dziwna historia, że kiedy przyglądam się sobie w lustrze, to wydaje mi się, że wszystko jest ok, ale kiedy zrobię zdjęcie, to wpadam w czarną rozpacz ;-) Co do butów, to nie mogę przekonać się do butów "z dziurką". U kogoś mi się podobają, ale na mnie nie mogę sobie tego wyobrazić. W każdym bądź razie dziękuję za radę :)

13. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 20:47

basiadr: wybacz za te podziękowanie;D nie wiem czemu mi się przycisnęło;D

słoneczko: ja uważam że powinnaś założyć buty na obcasie ;) - to są balerinki czy ja mam kłopoty ze wzrokiem;D?

14. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 21:17

Pomozcie bo ja juz nie mam pojecia co zrobic ze swoimi lokami! :( studniówka już w sobote.. Tak myślałam, żeby spiąć swoją grzywke tak jak na tym pierwszym załączonym zdjęciu.. nie z abardzo chce mieć ją rozpuszczoną, bo po godiznie zabawy zrobi się ona cała mokra.. a to nie z abardzo wygląda :( a włosy może upiąć tak jak na tym drugim zdjęciu? co myślicie?

15. tinka0811 Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 21:35

na tym 2 zdjęciu ślicznie są te włoski upięte. chciałabym tak tez

16. bisc Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 21:37

Całkiem dobry pomysł. :) chociaż nie wiem czy nie lepiej byś zrobiła, gdybyś znalazła wyższe upięcie, żeby Ci po karku nie było gorąco... ;)

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała bazy pod makijaż? Albo jakiś inny sposób utrwalania makijażu? Bo z mojej buźki dość łatwo schodzi i zastanawiam się, czy da się temu jakoś zapobiec... ;) Czy w ogóle te preparaty działają?

17. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 22:33

styska ...czy mogę też prosic o link? :)

18. styska Nowicjuszka

Napisano: 14 stycznia 2010, 23:13

tinasik napisał(a)

styska ...czy mogę też prosic o link? :)

a mozesz ;p i reszcie tez wyslalam ;)

19. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 15 stycznia 2010, 8:48

boże, mam nadzieję, że któraś tu bd siedziała xd otóż idę dzisiaj na 11 do fryzjera i cholera nie wiem jak sie uczesać!! :o :(

20. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 15 stycznia 2010, 11:04

Hmm, trochę za późno tu zajrzałam :]
    Dziś mój wielki bal, a się dopiero zastanowiłam, na której nodze nosi się podwiązkę? Sporo osób mówi że lewa, inni że prawa. I ja już nie wiem.