Sukienki na studniówkę 2013

1. bisc Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 12:48

Dziewczyny!
    Znowu potrzebuję Waszej pomocy!

Sukienkę za Waszą radą już kupiłam, a teraz błagam Was o dwie porady:
    - jaki makijaż? zastanawiałam się nad smokey eyes, ale nie jestem przekonana. Ewentualnie w jakim kolorze? a może jakiś inny pomysł?
    - mam długie włosy, które wszyscy podziwiają, dlatego nie chcę ich za bardzo podpinać. Mam zamiar zrobić niezbyt mocno skręcone loki. Problem polega jednak na tym, że w ramach biżuterii mam zamiar założyć jedynie długie kolczyki, dlatego nie chcę, żeby zginęły w gąszczu moich kudłów. ;) Macie jakiś pomysł, jak mogę podpiąć loki po bokach, żeby to jakoś wyglądało? A może coś z lokami zagarniętymi do tyłu, bez grzywki, ale z widocznymi uszami?

POMOCYYYYY!

2. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 12:56

bisc: a może coś takiego?

3. bisc Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 13:00

Całkiem fajne, tylko pytanie, jak to się robi i czy po pierwszych tańcach się nie rozleci... :)

4. styska Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 13:13

A wiec ja tez juz po studniowce :) zabawa byla genialna :D nowe buty + 10 cm , ciezko bylo ale dalam rade :P i do konca w nich tanczylam :P co prawda moje nogi sa teraz w stanie tragicznym :P ale zyje ;p ;) bawilismy sie do ostatniej piosenki, nie schodzilam prawie z parkietu :) i wiecie co? moglabym miec studniowke jeszcze raz i drugi i trzeci ;p ;)

5. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 13:19

a moja juz dzis!!!!! :D
    juz sie nie moge doczekac, za chwile zaczynam przygotowania :)

6. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 13:45

bisc napisał(a)

Całkiem fajne, tylko pytanie, jak to się robi i czy po pierwszych tańcach się nie rozleci... :)

Myślę, że fryzjerka już będzie wiedziała, jak to zrobić, żeby się nie rozleciało :) Nie wydaje mi się, żeby to była jakaś bardzo wymyślna fryzura ;)

7. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 14:12

dzis dzis dzis dzis dzis! :)

8. jubusia Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 15:11

Czesc dziewczyny :)
    Skoro juz mialyscie studniowke to moglybyscie mi napisac czy dziewczyny maja tam dlugie suknie ?
    Poniewaz chcialabym miec dluga ale tez niechce byc jedyna ktora bedzie miala taka ...
    Bo wiekszosci zdjec jakich ogladalam dziewczyny maja do kolan...
    Jednakze zakochalam sie w tej sukience :

9. jubusia Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 15:30

Nie jestem szczupla, wrecz przeciwnie od urodzenia jestem osoba grubsza... chcialabym ten jeden raz wygladac wspaniale, by nikt nie patrzyl na to ze jestem gruba...
    Ale raz zwracali uwage ze swietnie wygladam. jestem tez niska...
    ale no zakochalam sie w tej sukience, co oniej myslicie?

p.S Jestem nowa :)

10. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 16:24

Ja studniowke mam 30. Dzisiaj bylam na zakupoach i kupilam sobie mala czarna :) teraz zastanawaiam sie nad dodatkami...co myslicie np o dlugich srebrnych kolczykach i wiekszej bransoletce, czy moze lepiej zalozyc cos na dekold np. jakis naszyjnik taki blyszczacy i jakies delikatne kolczyki? A macie propozycje butow? Ja myslam o sebrnych albo fioletowych...aaaaa i jeszcze fryzura :) Mam wlosy do ramion...

11. styska Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 17:06

Nawtec nie wiecie jak ja wam zazdroszcze!!! tez chce miec studniowke jeszcze raaaz :( ;p

12. bisc Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 18:23

Fighterka napisał(a)

Ja studniowke mam 30. Dzisiaj bylam na zakupoach i kupilam sobie mala czarna :) teraz zastanawaiam sie nad dodatkami...co myslicie np o dlugich srebrnych kolczykach i wiekszej bransoletce, czy moze lepiej zalozyc cos na dekold np. jakis naszyjnik taki blyszczacy i jakies delikatne kolczyki? A macie propozycje butow? Ja myslam o sebrnych albo fioletowych...aaaaa i jeszcze fryzura :) Mam wlosy do ramion...

Musisz pokazać, jak wygląda sukienka. :) Do różnych modeli różnie wyglądają dodatki. ;)
    Ja ogólnie do małej czarnej kocham połączenia z perłami lub czerwienią. ;) Ale tak naprawdę to jest tak uniwersalne, że wszystko możesz dodać.
    Zrób proszę, lub znajdź w internecie, zdjęcie sukienki, a wtedy z przyjemnością Ci doradzę. :)

CO do mojego pytania i odpowiedzi jednej z koleżanek na początku tej strony - moja mama skończyła technikum fryzjerskie miliony lat temu, wiec to ona będzie mnie czesać. Zastanawiam się tylko, czy ta fryzura nie będzie mi przeszkadzać w zabawie, tzn. czy nie będę się bała, że się rozleci. ;)

13. basiadr Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 18:52

Więc byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sukienkę czarną bombkę ... mam problem z dodatkami tzn. buty już mam czarne szpilki z przodem wyciętym z deichmana. Ale nie mam pomysłu na ramiona tzn. czy jakieś bolerko by tam pasował ?? Myślałam nad bransoletkami i jakimiś efektownymi kolczykami ale nie wiem co i nie wiem jak :)

14. bisc Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 19:30

basiadr napisał(a)

Więc byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sukienkę czarną bombkę ... mam problem z dodatkami tzn. buty już mam czarne szpilki z przodem wyciętym z deichmana. Ale nie mam pomysłu na ramiona tzn. czy jakieś bolerko by tam pasował ?? Myślałam nad bransoletkami i jakimiś efektownymi kolczykami ale nie wiem co i nie wiem jak :)

Basiu, sukienka ma bardzo biżuteryjny dekolt, więc ja na Twoim miejscu ewentualnie założyłabym jakieś niezbyt strojne kolczyki na górę, lub zostawiła bez niczego, natomiast na rękę poszukałabym bransoletki pod styl dekoltu. :)
    Co do góry - sukienka ma szerokie ramiączka, więc chyba możesz nawet zostać bez niczego. Nie wiem. Tak mi się wydaje, chociaż jeżeli chodzi akurat o ten element stroju, to nigdy nie mam wyczucia.
    Do tego założyłabym takie szare/srebrne rajstopy (chodzi mi o takie z poblaskiem), bo chyba z czarnymi będzie za ponuro. Możesz też wziąć cieliste i będzie dobrze. :)
    Do tego kup sobie kopertówkę i jesteś piękna! :)

Pozdrawiam.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość basiadr

15. spinachee Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 19:38

możecie mi powiedzieć, gdzie kupić podwiązkę? ;)

16. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 20:16

spinachee napisał(a)

możecie mi powiedzieć, gdzie kupić podwiązkę? ;)

hmm.. ja mam studniówkę w piątek.. A podwiązkę widziałam w sklepie z bielizną.. też muszę się tam wybrać :)

17. bisc Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 20:22

Na pewno we wszystkich sklepach z bielizną, o ile jeszcze są. ;) Ja dziś byłam w Intimissimi na wileńskim i niestety już nie ma. Poza tym słyszałam, że na stadionie, w kdh i tym podobnych też można kupić w jakiś śmiesznych pieniądzach - 5-10 zł ;)

18. butzmich Początkująca

Napisano: 16 stycznia 2010, 20:59

bisc napisał(a)

Całkiem dobry pomysł. :) chociaż nie wiem czy nie lepiej byś zrobiła, gdybyś znalazła wyższe upięcie, żeby Ci po karku nie było gorąco... ;)

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała bazy pod makijaż? Albo jakiś inny sposób utrwalania makijażu? Bo z mojej buźki dość łatwo schodzi i zastanawiam się, czy da się temu jakoś zapobiec... ;) Czy w ogóle te preparaty działają?

Jestem makijażystką więc Ci doradzę. Aby makijaż się dobrze trzymał jaki pierwsze na twarz nałóż bazę. Może być jaka chcesz : wygładzająca, rozświetlająca. Do wyboru do koloru. Na sam koniec spryskaj twarz fixerem. Jest to specjalny utrwalacz makijażu, który zabezpiecza przed przetarciami, wodą, wszystkim. I możesz być pewna, że makijaż będzie się trzymał caaałą noc. :)

19. labelle Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 21:00

Ja miałam wczoraj i było GENIALNIE! :D D

może z 3 dziewczyny miały długie suknie, więc tak jak mówiłam wcześniej, że bardziej popularne są krótkie, do kolan ;)

podwiązke miałam na lewej,
    ale słyszalam tekst że ostatecznie podwiązka ma się znależć w ręku partnera, który wcześniej zdjął ją z obojętnie której nogi ^^ :P

20. labelle Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 21:00

Ja miałam wczoraj i było GENIALNIE! :D D

może z 3 dziewczyny miały długie suknie, więc tak jak mówiłam wcześniej, że bardziej popularne są krótkie, do kolan ;)

podwiązke miałam na lewej,
    ale słyszalam tekst że ostatecznie podwiązka ma się znależć w ręku partnera, który wcześniej zdjął ją z obojętnie której nogi ^^ :P