Sukienki na studniówkę 2013

1. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 21:35

bisc fotke wrzuce niebawem ale na razie czekam na aparat ktory ma moj chlopak...jak tylko zrobie fotke to wrzuce :) a co do podwiazek ja kupilam swoja w sklepie z bielizna za 9zl heh ;)

2. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 21:41

butzmich napisał(a)

Jestem makijażystką więc Ci doradzę. Aby makijaż się dobrze trzymał jaki pierwsze na twarz nałóż bazę. Może być jaka chcesz : wygładzająca, rozświetlająca. Do wyboru do koloru. Na sam koniec spryskaj twarz fixerem. Jest to specjalny utrwalacz makijażu, który zabezpiecza przed przetarciami, wodą, wszystkim. I możesz być pewna, że makijaż będzie się trzymał caaałą noc. :)

Skoro jestes makijazystka to skorzystam i moze mi doradzisz ;) jestem umowiona na makijaz w salonie. I czy kosmetyczka tez bedzie mi nakladac baze itd.?Jesli tak to bede mogla wybierac sposrod baz czy bedzie mi jakas z gory narzucona przez kosmetyczke?
    P.S Nie znam sie na makijazu wiec dlatego pytam byc moze o blahe rzeczy ;)

3. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 22:14

styska czy ja również mogłabym prosić o fotę tej pięknej laluni ze studnióweczki dla barbie?;D z czystej ciekawosci po prostu

4. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 22:58

Hey..
    Dziewczyny doradznie mi z fryzurą.. bo ja już kompetnie nie wiem co.. ;/;/
    Mam włosy długości do ramion.. No i nie wiem jaką fryzurę zrobic..
    A nie chcę miec całkiem spiętych włosów..

Pomóżcie..

5. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 16 stycznia 2010, 23:05

styska napisał(a)

Tak sobie czytam i pomyslalam sobie o dziewczynie, ktora miala studniowke w sobote :P widzialam jej zdjecia na nk i znam ja z widzenia, ogolnie duzo osob ja zna bo sie wyroznia i na studniowke ubrala sie.. no.. mozna powiedziec ze wygladala jak ksiezniczka.. rozowa sukienka, krotka, a dziewczyna jest dosc wysoka bo ma ponad 170, wiec sukienka byla zdecydowanie za krotka, falbankowa, z cekinkami, cala blyszczaca, do tego playtonowy blond wlosy, pokrecone, diadem, strasznie blyszczacy naszyjnik, duzy, srebne sandali na wysokim obcasie i... solara, duzo solary, zbt duzo solary, jej twarz wygladala strasznie...^^ moglabym tu wkleic zdjecie ale nie chce ryzykwoac, jesli ktos chce to moze ja zobaczyc na nk, adres wysle na pw ;p

Mogę poprosic takze o linka ?? :)

6. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 11:00

jubusia napisał(a)

Czesc dziewczyny :)
    Skoro juz mialyscie studniowke to moglybyscie mi napisac czy dziewczyny maja tam dlugie suknie ?
    Poniewaz chcialabym miec dluga ale tez niechce byc jedyna ktora bedzie miala taka ...
    Bo wiekszosci zdjec jakich ogladalam dziewczyny maja do kolan...
    Jednakze zakochalam sie w tej sukience :

miałam studniówkę wczoraj i większość dziewczyn miało sukienki do kolan albo i krótsze, w długich sukniach była tylko garstka, w takiej będziesz się bardzo wyróżniać

7. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 17 stycznia 2010, 12:14

mmalgorzatka napisał(a)

miałam studniówkę wczoraj i większość dziewczyn miało sukienki do kolan albo i krótsze, w długich sukniach była tylko garstka, w takiej będziesz się bardzo wyróżniać

U mnie było dużo dziewczyn w długich sukniach. Jeśli chcesz kupić dlugą to się nie krępuj, masz się dobrze czuć i wyglądać wyjątkowo :)

8. butzmich Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 12:27

Fighterka napisał(a)

Skoro jestes makijazystka to skorzystam i moze mi doradzisz ;) jestem umowiona na makijaz w salonie. I czy kosmetyczka tez bedzie mi nakladac baze itd.?Jesli tak to bede mogla wybierac sposrod baz czy bedzie mi jakas z gory narzucona przez kosmetyczke?
    P.S Nie znam sie na makijazu wiec dlatego pytam byc moze o blahe rzeczy ;)

Powinna Ci nałożyć bazę odpowiednią dla Twojej cery. :)

9. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 13:39

no i ja juz po studniówce, bylo bardzo fajnie :) chociaz czas zbyt szybko plynal;/
    u mnie duzo dziewczyn mialo dlugie sukienkixD
    aaa i zaraz szykuje sie na poprawinkiii :D

10. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 13:44

Jak ja wczoraj byłam na studniówce to kilka dziewczyn miało balowe suknie :) , była jedna w przepięknej pistacjowej kreacji-nie przepadam za tym kolorem ale ona wyglądała przepięknie. Jak księżniczka. Jeśli podoba Ci się ta długa sukienka to ją sobie kup ;) przecież to Twoja studniówka i ty masz wyglądać tak jak marzysz ;)

Pozdrawiam :)

11. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 13:46

keeehsa: to może zepnij połowę włosów a połowę pozostaw rozpuszczoną? Ja tak miałam i w sumie było ok;D

12. jp91 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 13:48

keeehsa napisał(a)

Hey..

Pomóżcie..

nie chcesz miec całkiem spiętych, to moze troche? :P były zdjecia wczesniej wrzucane takich tylko podpiętych wlosków. popatrz na Eve Longorie czy inne gwiazdy.mozesz tez wyprostowac wlosy lub delikatne pokręcic. skorzystaj ze strony ikf. napewno cos znajdziesz, albo fryzjer cos wymyśli

13. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 13:56

laski doradźcie mi jaki makijaż. Mam sługą, kobaltową sukienkę, bardzo elegancką. Moja cera jest dość blada, włosy blond (ale nie spalona platyna tylko naturalny) oczy błękitne. Włoski planuję zakręcić w miękkie loki. Ale jak sie pomalować?

14. butzmich Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 14:40

eaudemonique napisał(a)

laski doradźcie mi jaki makijaż. Mam sługą, kobaltową sukienkę, bardzo elegancką. Moja cera jest dość blada, włosy blond (ale nie spalona platyna tylko naturalny) oczy błękitne. Włoski planuję zakręcić w miękkie loki. Ale jak sie pomalować?

Może niebieski smokey ? Tylko, żeby niebieski różnił się od koloru tęczówki. :) Jak masz jakiś dodatek w innym kolorze, to śmiało maluj w barwach dodatków. :D Tylko pamiętaj, nie za ciemno bo będziesz wyglądała jak panda. :)

15. beataa15 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 16:35

hej dziewczyny :) ) tydzień temu miałam 100dniówke na którą szyłam sobie długa sukienkę . I właśnie w sprawie sukienki pisze może jakaś dziewczyna chciała by ją kupić ? :) mam 165 wzrostu i rozmiar 38 ( dokładne wymiary sukienki mogę mogę podać jak ktoś byłby zainteresowany :) ) Sukienka bardzo ładnie się prezentowała i mimo obaw nie obsuwała się z biustu :) ) sukienka szyta była z półkola i ma z tyłu tren dzięki czepu w tańcu pięknie wiruje :) jakby ktoś był zainteresowany mogę wysłać więcej dokładniejszych zdjęć sukienki :)

16. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 16:35

keeehsa napisał(a)

Hey..

Pomóżcie..

Ja tez mam wlosy do ramion i planuje je lekko podkrecic tylko :) Marza mi sie loki ale wydaje mi sie ze wlosy takiej dlugosci jak ja mam sa za krotkie do tego typu fryzury wiec chce zeby fryzjerka zrobila mi fale po prostu...zreszta zobacze moze doradzi mi cos ciekawszego :)

17. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 16:48

Fighterka napisał(a)

Ja tez mam wlosy do ramion i planuje je lekko podkrecic tylko :) Marza mi sie loki ale wydaje mi sie ze wlosy takiej dlugosci jak ja mam sa za krotkie do tego typu fryzury wiec chce zeby fryzjerka zrobila mi fale po prostu...zreszta zobacze moze doradzi mi cos ciekawszego :)

Dokładnie.. u mnie tak samo..
    Tak bardzo bym chciała loki, no ale cóż.. chyba nic z tego..
    Na razie szukam czegos w necie jak nic nie znajde to bedziemy potem kąbinowac z fryzjerką.. ;)

18. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:09

Dziewczyny a Ja kupiłam sobie taką sukienkę. Jak wyglądam, pasuje na 100-dniówkę ??

Jakie do tego dobrać buty ?? mam 160 cm wzrostu ;]

19. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:15

Niezły żart, Halina :]

20. mallutka Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:16

za niedługo mam studniówkę i mam problem! znalazłam piękną długą sukienkę, zwiewną w kolorze fioletu i zastanawiam się czy ktoś jeszcze chodzi w długich sukienkach na studniówki czy nie będę jedną z nielicznych osób w takiej sukience ;(. I czy pasuje iść na studniówkę w obcisłej klasycznej sukience-ołówkowej, bo tylko takie są u mnie w mieście ;/