Sukienki na studniówkę 2013

1. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:17

Bierz ją i się nie krępuj :)
    Nawet jeżeli będziesz jedyną osobą w długiej sukience, czy to coś złego?

2. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:18

też nie mogę się zdecydować, jaką fryzurę wybrać na studniówkę (a ta już 30 stycznia ;) ) Mam jasnobrązowe włosy, długość taka, jak na pierwszym zdjęciu. Myślę, żeby je tylko pofalować, ale jakoś ciekawie ułożyć, nie całkiem spinać, ale może jakoś podpiąć... Także proszę o pomoc :)

3. jp91 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:25

hallina napisał(a)

Dziewczyny a Ja kupiłam sobie taką sukienkę. Jak wyglądam, pasuje na 100-dniówkę ??

Jakie do tego dobrać buty ?? mam 160 cm wzrostu ;]

a gdzie ta studniowka? w burdelu?

4. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:38

jp91 napisał(a)

a gdzie ta studniowka? w burdelu?

nie sadzilam ze na takim poziomie jest to forum

Dziewczyny to jak sadzicie jakie buty moga pasowac? delikatne czy raczej na korku?

5. mallutka Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:41

To teraz pytanie czy taka sukienka jest odpowiednia na studniówkę? ;)

6. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 17:43

Moim zdaniem jest ladna ale niestety dlugosc nie nadeje sie dla kazdego ;(

7. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:01

Hallina, to nie forum jest na takim poziomie, tylko ta sukienka to raczej coś z bielizny erotycznej.

Może źle przeczytałaś metkę?

8. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:05

Zirael napisał(a)

Hallina, to nie forum jest na takim poziomie, tylko ta sukienka to raczej coś z bielizny erotycznej.

Może źle przeczytałaś metkę?

slucham ??
    to juz wole sobie nie wyobrazac twojej bielizny ....
    chodzi Ci o dlugosc czy o wzor raczej ?? ?

9. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:25

hallina napisał(a)

Dziewczyny a Ja kupiłam sobie taką sukienkę. Jak wyglądam, pasuje na 100-dniówkę ??

Jeśli to miała być prowokacja dyskusji, to może dajmy sobie od razu spokój. A jeśli mówisz serio, choć naprawdę w to nie wierzę, to nie, ta sukienka nie pasuje na studniówkę.

10. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:27

cherry91 napisał(a)

Jeśli to miała być prowokacja dyskusji, to może dajmy sobie od razu spokój. A jeśli mówisz serio, choć naprawdę w to nie wierzę, to nie, ta sukienka nie pasuje na studniówkę.

Tak mowie powaznie , mam 160 wzrostu i nie wiem jak wy ale nie wyobrazam sobie niskiej osoby w sukience do kostek;/

11. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:52

ale hallina zrozum że nie musisz wybierać między sukienką do kostek a sukienką obnażającą pół tyłka...Studniówka to szkolna impreza, bal, na którym trzeba wyglądać szykownie i elegancko a to nie wiąże się z tym że musisz wypaść w balowej sukni...Możesz mieć sukienkę przed kolano i i tak wyglądać pięknie, a 160 cm wzrostu można skorygować każdymi szpilkami i to naprawde nie jest problem...Co do sukienki to uważam że jest okropna, prowokująca, niesmaczna, wulgarna, nawet na imprezę w dyskotece nieodpowiednia co dopiero na studniówce gdzie będą nauczyciele...Powiedz szczerze- czułabyś się w niej na studniówce dobrze? Gwarantuję że będą szeptali...Ale to tylko moje zdanie, mowie szczerze, jeśli uraziłam to nie specjalnie, chyba wolisz konstruktywną krytykę aniżeli "tak, idz w niej, wyglądasz pięknie"

12. mayra Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:57

cherry91 napisał(a)

buty kupiłam w CCC za 60zł :) a dziś widziałam w Venezi prawie identyczne za 350...

w CCC? oo,a ja już myślałam,że na niskim obcasie tam nie znajdę;D dzięki,mam nadzieję,że u siebie znajdę jakieś w tym stylu..

13. mayra Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:57

cherry91 napisał(a)

buty kupiłam w CCC za 60zł :) a dziś widziałam w Venezi prawie identyczne za 350...

w CCC? oo,a ja już myślałam,że na niższym obcasie tam nie znajdę;D dzięki,mam nadzieję,że u siebie znajdę jakieś w tym stylu..

14. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 18:58

hallina napisał(a)

ehm.. Ja bymn tę sukienkę bez komentarza najlepiej zostawiła..

I zgadzam się z Zirael, że ona bardziej przypomina bieliznę.. ehm..

15. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:06

eaudemonique napisał(a)

ale hallina zrozum że nie musisz wybierać między sukienką do kostek a sukienką obnażającą pół tyłka...Studniówka to szkolna impreza, bal, na którym trzeba wyglądać szykownie i elegancko a to nie wiąże się z tym że musisz wypaść w balowej sukni...Możesz mieć sukienkę przed kolano i i tak wyglądać pięknie, a 160 cm wzrostu można skorygować każdymi szpilkami i to naprawde nie jest problem...Co do sukienki to uważam że jest okropna, prowokująca, niesmaczna, wulgarna, nawet na imprezę w dyskotece nieodpowiednia co dopiero na studniówce gdzie będą nauczyciele...Powiedz szczerze- czułabyś się w niej na studniówce dobrze? Gwarantuję że będą szeptali...Ale to tylko moje zdanie, mowie szczerze, jeśli uraziłam to nie specjalnie, chyba wolisz konstruktywną krytykę aniżeli "tak, idz w niej, wyglądasz pięknie"

Kto powiedzial ze widac w niej pol tylka?
    nie obrazam sie , spokojnie po to pisze by znac opinie
    ale niektorzy przesadszaja
    wole isc w niej i czuc sie swobodnie

16. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:12

hallina..
    Hmm.. piszesz, że masz 160.. ja mam 162 i mam sukienkę przed kolana..
    A moja przyjaciółka ma np. 155i też ma przed kolana.. Do tego ma buty na wysokim obcasie i wygląda ślicznie..

Ehm.. jesli bys się u mnie w szkole w tym pojawiła to ulala nawet nie chcę myślec o tym.. ehm..

No ale cóż, każdy ma inny gust.. wazne by się w tym dobrze czuc..

17. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:14

keeehsa napisał(a)

hallina..
    Hmm.. piszesz, że masz 160.. ja mam 162 i mam sukienkę przed kolana..
    A moja przyjaciółka ma np. 155i też ma przed kolana.. Do tego ma buty na wysokim obcasie i wygląda ślicznie..

Ehm.. jesli bys się u mnie w szkole w tym pojawiła to ulala nawet nie chcę myślec o tym.. ehm..

No ale cóż, każdy ma inny gust.. wazne by się w tym dobrze czuc..

tak sa gusty i gusciki ;) )
    ale jestes szczupla ?? ?

to jest moj styl i tyle ;P nie sadzilam ze az takie zle opinie beda.

18. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:18

mallutka napisał(a)

To teraz pytanie czy taka sukienka jest odpowiednia na studniówkę? ;)

ja w niej byłam :D ! tania i piękna :D ! pięknie w tańcu latała, taka zwiewna ;p ! jedyną poprawką do niej było doszycie tasiemek od wewnętrznej strony z tyłu by nie spadała podczas tańca i nie chaczyła o buciki ;p ! uważam, że jest z a j e b i s t a bo tradycja zachowana (długość do ziemi), ale w nowoczesnym stylu :) ! i co najważniejsze ;p żadna takiej nie miała, a zapłaciłam najmniej ;D!

wgl nie wiem co wy gadacie .. że niby nie wypada w długiej? ja mogę szczerze powiedzieć, że moja klasa wyróżniała się na tle reszty klas pod wieloma względami
    1. na wszystkie dziewczyny u mnie tylko 4 miały krótkie i wyglądały zwyczajnie
    2. najdłużej, najczęściej i najliczniej na parkiecie była moja klasa ;D!

ahh cudownie 8) ! jak się któraś jeszcze zastanawia to od razu mówie: IDŹ! NIE POŻAŁUJESZ!
    najśmieszniejsze jest to, że z moim partnerem zatańczyłam tylko parę razy, resztę imprezy byłam rozrywana na wszystkie strony :D !

p.s. ja miałam coś w stylu upięcia Evy Longorii, a grzywke ala lata 60, falowaną :)

19. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:18

hallina napisał(a)

tak sa gusty i gusciki ;) )
    ale jestes szczupla ?? ?

to jest moj styl i tyle ;P nie sadzilam ze az takie zle opinie beda.

Hmm.. czy jestem szczupłam.. Według mnie to by mialam idealną dla siebie figurę bym musiała z 2kg schudnąc..
    Chociaz inni mi mówią ze jestem.. ehm..
    wiec powiedzmy ze prawie.. ehm..

A jaką ty masz ??

20. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:22

19BaMbOoChA90 napisał(a)

ja w niej byłam :D ! tania i piękna :D ! pięknie w tańcu latała, taka zwiewna ;p ! jedyną poprawką do niej było doszycie tasiemek od wewnętrznej strony z tyłu by nie spadała podczas tańca i nie chaczyła o buciki ;p ! uważam, że jest z a j e b i s t a bo tradycja zachowana (długość do ziemi), ale w nowoczesnym stylu :) ! i co najważniejsze ;p żadna takiej nie miała, a zapłaciłam najmniej ;D!

p.s. nie wiem co wy gadacie .. że niby nie wypada w długiej? ja mogę szczerze powiedzieć, że moja klasa wyróżniała się na tle reszty klas pod wieloma względami
    1. na wszystkie dziewczyny u mnie tylko 4 miały krótkie i wyglądały zwyczajnie
    2. najdłużej, najczęściej i najliczniej na parkiecie była moja klasa ;D!

ahh cudownie 8) ! jak się któraś jeszcze zastanawia to od razu mówie: IDŹ! NIE POŻAŁUJESZ!
    najśmieszniejsze jest to, że z moim partnerem zatańczyłam tylko parę razy, resztę imprezy byłam rozrywana na wszystkie strony :D !

p.s. ja miałam coś w stylu upięcia Evy Longorii, a grzywke ala lata 60, falowaną :)

Dokładnie..
    Chociaż ja nie mam długiej bo jestem za niska.. ehm..
    A miałam długą, bo szyłam ale potem, zmieniłam na krótszą.. ;)

A masz jakąs fotkę twojej fryzurki ?? ;)