Sukienki na studniówkę 2013

1. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:22

keeehsa napisał(a)

Hmm.. czy jestem szczupłam.. Według mnie to by mialam idealną dla siebie figurę bym musiała z 2kg schudnąc..
    Chociaz inni mi mówią ze jestem.. ehm..
    wiec powiedzmy ze prawie.. ehm..

A jaką ty masz ??

jak dla mnie mam idealna , szersze biodra lekko ale , mam tyle samo w biodrach co w biuscie wiec jakos jest ;) )

2. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:27

keeehsa napisał(a)

Dokładnie..
    Chociaż ja nie mam długiej bo jestem za niska.. ehm..
    A miałam długą, bo szyłam ale potem, zmieniłam na krótszą.. ;)

A masz jakąs fotkę twojej fryzurki ?? ;)

kurczę, dziwię Ci się, że jednak zdecydowałaś się na krótszą, ja jestem tylko 3cm wyższa i moja sukienka robiła ze mnie wysoką i szczuplutką dziewczynę :) ! (dodam, że miałam mega wygodne 11cm szpilki xd hehe ale nie dałam rady w nich do końca i gdzieś ok 12 zmieniłam na niższe :) ), patrząc teraz to za cholere nie poszłabym w krótkiej, tak się przynajmniej czułam wyjątkowo, ale bez przesady w drugą stronę .. to jest w końcu ten złoty środek bo np. niektóre dziewczyny uważają, że zaraz po krótkich są mega kiczowate, balowe, gorsetowe .. ehh ;)

jak będę miała to wrzuce :p fryzjerka męczyła się prawie 3 h ;p

3. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:29

mallutka napisał(a)

To teraz pytanie czy taka sukienka jest odpowiednia na studniówkę? ;)

Też myślę, że jest jak najbardziej odpowiednia :) To prawda, że przeważają teraz krótsze sukienki, ale to nie znaczy, że długie wyszły z mody. Ja będę jako jedyna z klasy w długiej sukience i jakoś mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie :) Także jeśli Ci się podoba, to się nie zastanawiaj :)

4. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:31

19BaMbOoChA90 napisał(a)

kurczę, dziwię Ci się, że jednak zdecydowałaś się na krótszą, ja jestem tylko 3cm wyższa i moja sukienka robiła ze mnie wysoką i szczuplutką dziewczynę :) ! (dodam, że miałam mega wygodne 11cm szpilki xd hehe ale nie dałam rady w nich do końca i gdzieś ok 12 zmieniłam na niższe :) ), patrząc teraz to za cholere nie poszłabym w krótkiej, tak się przynajmniej czułam wyjątkowo, ale bez przesady w drugą stronę .. to jest w końcu ten złoty środek bo np. niektóre dziewczyny uważają, że zaraz po krótkich są mega kiczowate, balowe, gorsetowe .. ehh ;)

tak tak wysokie szpilki to podstawa
    a fryzura
    najnormalniejsza ja bede miala rozpuszczone proste lub lekkie fale to sie zobaczy jeszcze

5. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:39

19BaMbOoChA90 napisał(a)

Hmm.. mówisz ze do 12 wytrzymalas.. hmm.. ja tez mam takie wysokie szpilki.. hmm.. zobaczymy jak będzie chociaż z tego co w moich chodziłąm to są wygodne..
    Najwyżej będę boso tanczyc.. ;D

Kurcze. już się doczekac nie umiem.. ;p

6. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:41

mayra napisał(a)

w CCC? oo,a ja już myślałam,że na niższym obcasie tam nie znajdę;D dzięki,mam nadzieję,że u siebie znajdę jakieś w tym stylu..

To życzę powodzenia, ja bardzo długo szukałam ładnych butów na niskim obcasie, bardzo mało takich jest. Ale na pewno coś znajdziesz :) A kiedy masz studniówkę?

7. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:42

keeehsa napisał(a)

Hmm.. mówisz ze do 12 wytrzymalas.. hmm.. ja tez mam takie wysokie szpilki.. hmm.. zobaczymy jak będzie chociaż z tego co w moich chodziłąm to są wygodne..

ja tez ale jeszcze 3 tygodnie

dziewczyny a jak z opalaniem? solarium? balsam ? opalanie natryskowe
    ja wybralam to ostanie a wy?

8. hallina Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:42

keeehsa napisał(a)

9. P_at Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:55

sama nie wiem własnie... ja chyba sie wybiore raz ew. 2 na solarium bo nie chce byc pomaranczowa :) ale musze "zatuszować" troszke moja bladosc bo bede wygladać jak wampir ;D

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość keeehsa

10. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:57

hallina napisał(a)

Ja mam 30.. ;)
    Hmm.. ja solarium.. chociaz nie powinnam w ogóle chodzic, bo pojawiają mi się pieprzyki.. ehm.. no i rozną..
    No ale nie będe blada.. xD No ale tez bez przesady..

11. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 19:58

keeehsa napisał(a)

radzę Ci kupić wkładki żelowe z KIWI (rossmann), są genialne i tanie! :D a jeśli chodzi o buty, dobrze by było jakby Cię leciutko cisły, wtedy wiesz, że unikniesz ślizgania się stopy i wypadania pięty :)

cherry91 napisał(a)

To życzę powodzenia, ja bardzo długo szukałam ładnych butów na niskim obcasie, bardzo mało takich jest. Ale na pewno coś znajdziesz :) A kiedy masz studniówkę?

w ccc, deichmannie, botim, mcarthurze .. są piękne buty i do tego wyprzedaże więc korzystajcie dziewczyny ;D! polecam kupienie takich, które mają pasek na podbiciu stopy lub na pięcie :) no i nie mogą być luźne! ja z 12 cm zeszłam na własnie takie, lakierowane, czarne 6cm ;p i było też mega wygodnie :p

12. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 20:00

P_at napisał(a)

sama nie wiem własnie... ja chyba sie wybiore raz ew. 2 na solarium bo nie chce byc pomaranczowa :) ale musze "zatuszować" troszke moja bladosc bo bede wygladać jak wampir ;D

hmmm.. aj tam balsamów wolę nie używac..
    A co do solarium, to np. ja chodze na jakieś nie wiem jakie tam lampy ale inne jakieś to na brązowo opalają

13. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 20:03

19BaMbOoChA90 napisał(a)

radzę Ci kupić wkładki żelowe z KIWI (rossmann), są genialne i tanie! :D a jeśli chodzi o buty, dobrze by było jakby Cię leciutko cisły, wtedy wiesz, że unikniesz ślizgania się stopy i wypadania pięty :)

Hmm.. a miałas je ??
    Bo ja raz na moją 18 kupiłam do butów no i ze tak powiem były do niczego.. ehm..

14. styska Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 20:04

Ja mialam 10 cm i bylam w nich do konca ;p co prawda chodzic nie moglam - ale tanczyc i owszem :P wiec moj partner - tak ten z ktorym nie chcialam isc i sie balam ;p - nosil mnie z parkietu do stolu i odwrotnie ;p ogolnie jestem mega zadowolona ze z nim poszlam ;) bylo wspaniale :)
    cala noc praktycznie na parkiecie, i moj partner po jakims czasie sie wkurzyl i juz mnie nie wypuszczal i z nim tanczylam prawie caly czas ;p a tak ot mnie nie widzial bo szalalam z innymi ;p ;) a jak byly odbijane to nie chcial oddac.. eh :)

co do wkladek, mialam takie zelowe od butow - tragiczne! w ogole mi sie butow i nogi nie trzymaly, ciagle wypadaly (!)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość P_at

15. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 20:12

hmm moje sie trzymały :) szpilki same w sobie były wygodne, a z wkładkami to już wgl bajka :) choć tylko do ok 00:00 w nocy ;p p .. odradzam szpilki open toe .. odparzają i robią wielkie otarcia na paluszkach :) hehe w piątek nie jedna z tego powodu cierpiała ;p

16. P_at Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 21:06

keeehsa napisał(a)

hmmm.. aj tam balsamów wolę nie używac..
    A co do solarium, to np. ja chodze na jakieś nie wiem jakie tam lampy ale inne jakieś to na brązowo opalają

ja po balsamie zazwyczaj wygladam jak pomarańcza, dla mnie osobiscie katastrofa no i chciałabym uniknąć smug i zacieków :)

17. P_at Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 21:12

19BaMbOoChA90 napisał(a)

hmm moje sie trzymały :) szpilki same w sobie były wygodne, a z wkładkami to już wgl bajka :) choć tylko do ok 00:00 w nocy ;p p .. odradzam szpilki open toe .. odparzają i robią wielkie otarcia na paluszkach :) hehe w piątek nie jedna z tego powodu cierpiała ;p

wkładki dobra rzecz :) jednak odradzam je kupować do dość wysokich (myslę tu 12 cm obcas i wyżej) zamknietych butów tzn. zwykłych pantofelków... moja przyjaciółka wydała kasę kupiła stosunkowo drogie poduszki zelowe a potem okazało się ze nie może ubrać butów bo nie ma "poślizgu" ( mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi) męczyła się z ubraniem zwykłych pantofelków (!!) az wkońcu sie poddała i poszła na imprezke bez wkladek :) takze ostrzegam :D bo szkoda kasy

18. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 21:46

Hallina, chodzi mi o to, że ta sukienka odsłania i pośladki i ten półprzezroczysty brzuch, który wygląda ordynarnie. U mnie za taką "kreację" na pewno wyrzuciliby ze studniówki, a w szkole byłyby nieprzyjemności. Wzrost to nie wymówka - moja kumpela z klasy miała przy wzroście 155 długą sukienkę z trenem i wyglądała jak wyjęta z Hollywood.

Na studniówce miałam pantofelki Quazi, mimo że podobały mi się inne, ale mam nietypowo ukształtowaną stopę, a te jako jedyne dobrze ją trzymały.

Jeśli chodzi o solarium - nie poszłam, bo się boję. Nie używałam samoopalacza ani nic. Podoba mi się to, jak bardzo jasna karnacja kontrastuje z krowimi rzęsami, czarnymi oczami i brwiami i ciemnymi włosami :)

19. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 17 stycznia 2010, 21:49

to znowu ja i znowu czegoś nie wiem. Mam sukienkę do której absolutnie nie mogę założyć biustonosza, odsłania plecy. Co myślicie o tych silikonowych nalepianych stanikach skladających się z dwóch spiętych miseczek? Warto się w to bawić? Czy one coś dają?

20. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 17 stycznia 2010, 22:10

Eaudemonique
    Jeśli masz mały biust, to nawet nie kupuj;/. Ja spróbowałam z głupoty (a mam mały biust, 70A/B) i powiem Ci, ze nic to nie daje- przyklejałam wg instrukcji, niestety spłaszcza biust, a nie podnosi go... beznadzieja jednym słowem ;/