Sukienki na studniówkę 2013

1. tutti Nowicjuszka

Napisano: 26 października 2009, 22:44

wszystkie sa ladne.
    przedostatnia wydaje mi sie odpowiednia tylko na troche wiekszy biust powiedzmy C/D, moze sugeruje sie zdjeciem, wiec mozna mnie nie sluchac :D

ramiaczka mowisz.. hm.. no mysle ze takie delikatne bylyby w porzadku. widzialam ta sukienke na jakiejs stronie, uwazam ze jest naprawde zjawiskowa :)
    ta ze stylio mi osobiscie nie pasuje na studniowke, raczej na jakas impreze. ta krotka fioletowa tak samo. ale to tlyko moje odczucia ;-)

2 użytkowników podziękowało za tę wiadomość Sylwuniaa0091 groszek112

2. melleczka Weteranka

Napisano: 26 października 2009, 22:49

Sylwuniaa0091 napisał(a)

Tylko boję się, żebym w tej 1-szej nie wyglądała jak 'w ciąży', bo chudzielec ze mnie :p A jak ta druga? Bo mi się podoba ;) )

ja mysle ze jesli jestes szczupla to sukienka tym bardziej dla ciebie.... jak dla mnie piekna.... druga troszke mniej mi sie podoba.

3. melleczka Weteranka

Napisano: 26 października 2009, 22:51

asiulaaa napisał(a)

Podobnie sie na to zapatrywalam, ale wolalam sie upewnic ;) granat nie bardzo mi odpowiada. A co myslicie o szarej badz szarosrebrnej ??

tak ale wtedy dodatki w jaskrawym kolorze. w szarosci ogolnie wyglada sie blado a srebro tworzy nam taka zimna cere. wiec dodatki kolorowe wtedy.

4. nati455 Nowicjuszka

Napisano: 27 października 2009, 14:30

mi się podoba ta sukienka.
    nie wiecie gdzie ja mogę dostać. kiedyś znalazłam na allegro, ale ...dawno

5. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 27 października 2009, 19:28

Sylwuniaa, ta ostatnia jest po prostu piękna :) z tym że ja wybrałabym inny kolor, bo biel niezmiennie kojarzy mi się ze ślubem :D cóż, może starej daty jestem :)

Co do terminu zakupów, na pewno będzie to grudzień, przełom grudnia i stycznia nie wchodzi w grę, bo studniówkę mam 9 stycznia. Na początek odwiedzę centrum Nadarzyn w Warszawie, jest tam sporo sklepów z sukienkami.

A wy? wybieracie wielkie centra handlowe czy kameralne butiki?

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Sylwuniaa0091

6. tutti Nowicjuszka

Napisano: 27 października 2009, 20:21

Zirael ja też mam studniówkę 9 stycznia :)

jadę do galerii, tylko, że wcześniej, w polowie listopada się zorientować. Wybieram większą galerię ponieważ jest to dla mnie wygodniejsze ;-)

7. gabrysiag15 Nowicjuszka

Napisano: 27 października 2009, 20:41

Hej! Oczywiście mam studniówkę w styczniu i nie mam zielonego pojęcia jaka sukienkę mogłabym założyć... ;) Myślałam o bombce, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Na pewno krótka - jestem niska, 160cm. i nie najszczuplejsza :P Może ma ktoś jakiś pomysł? ;] Z góry dzięki za rady :)

8. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 27 października 2009, 21:58

gabrysiag15 napisał(a)

Hej!Na pewno krótka - jestem niska, 160cm. i nie najszczuplejsza :P Z góry dzięki za rady :)

Skoro jesteś nie najszczuplejsza, to pewna jesteś, że chcesz pokazywać nogi?

A ze wzrostem nie ma problemu - od tego są szpilki :)

9. eN_cafe Początkująca

Napisano: 27 października 2009, 22:36

gabrysiag15 napisał(a)

Myślałam o bombce, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Na pewno krótka - jestem niska, 160cm. i nie najszczuplejsza :P Może ma ktoś jakiś pomysł? ;] Z góry dzięki za rady :)

bombka dodatkowo poszerza i nadaje sylwetce ciężkości. skoro nie jesteś najszczuplejsza, jak to określiłaś, powinnaś zrezygnować z tego fasonu.

10. melleczka Weteranka

Napisano: 27 października 2009, 23:19

gabrysiag15 napisał(a)

Hej! Oczywiście mam studniówkę w styczniu i nie mam zielonego pojęcia jaka sukienkę mogłabym założyć... ;) Myślałam o bombce, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Na pewno krótka - jestem niska, 160cm. i nie najszczuplejsza :P Może ma ktoś jakiś pomysł? ;] Z góry dzięki za rady :)

dziewczyny maja racje. bombka to fason tylko dla szczuplych. smialo mozesz zalozyc krotka ale z prostym dolem i dopasowana odpowiednio do figury.

11. gabrysiag15 Nowicjuszka

Napisano: 28 października 2009, 7:09

Dzięki za rady ;)
    Nie jestem jakąs tam znowu grubaską, ale ważę 55kg., co przy moim wzroście nie jest niską wagą :P
    Ale nie mam oporów przed pokazywaniem nóg (łydek :P ).

12. bleufille Nowicjuszka

Napisano: 28 października 2009, 14:24

Hej dziewczyny :)
    Tak się zastanawiam gdzie będziecie polować na sukienki? Ja allegro i krawcowej się boję, więc wybieram sklepy. Hmm... tylko gdzie znajde coś ciekawego i oryginalnego. Mam nadzieje,że w Galerii Krakowskiej coś będzie.
    I tak wogóle kiedy zamierzacie wybrać się na zakupy?

13. melleczka Weteranka

Napisano: 28 października 2009, 16:33

bleufille napisał(a)

Hej dziewczyny :)
    Tak się zastanawiam gdzie będziecie polować na sukienki? Ja allegro i krawcowej się boję, więc wybieram sklepy. Hmm... tylko gdzie znajde coś ciekawego i oryginalnego. Mam nadzieje,że w Galerii Krakowskiej coś będzie.
    I tak wogóle kiedy zamierzacie wybrać się na zakupy?

zalezy ile chcesz przeznaczyc na zakup sukienki.... jesli masz dosc elastyczny budzet to piekna sukienke kupisz na pewno wlasnie tam w Dagnez. w Avanti tez maja ladne i przystepne ceny. jesli nie tam to w kazimierz w Hexeline czy Odziezowym Polu. ja zamierzam zajrzec do kazimierz w najblizszym czasie. poszukam tez w cht (tzw tandeta) podobno jest jedno stoisko z sukienkami, takimi ladnymi. w ten lub nastepny weekend jade zrobic rozeznanie po krakowie :)

a jestes z krk? to moze znasz jakies sklepy z sukienkami? chodzi mi o hurtownie sukienek czy salony mody slubnej gdzie mozna dostac ladne dlugie kreacje?

siostra kolezanki kupowala sukienke w jakiejs hurtowni w krakowie gdzies od strony zakopianki, nie orientujesz sie? podobvno maja bardzo duzy wybor.

14. melleczka Weteranka

Napisano: 28 października 2009, 16:34

gabrysiag15 napisał(a)

Dzięki za rady ;)
    Nie jestem jakąs tam znowu grubaską, ale ważę 55kg., co przy moim wzroście nie jest niską wagą :P
    Ale nie mam oporów przed pokazywaniem nóg (łydek :P ).

czyli normalne kobiece ksztalty. to kupuj co chcesz :)

15. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 28 października 2009, 18:27

Sylwuniaa0091 napisał(a)

Tutti, a gdybym tak stworzyła wersję z ramiączkami? :) No, a co do szczupłości... to chyba ta pani ze zdjęcia odpowiada mojej figurze :P Tak w ogóle to nie mogę się zdecydować... Powiedzmy, że te sukienki mi się podobają.

1 i przedostatnia świetne :) ))

ja mam takie propozycje ;p p i sama nie wiem co wybrać ;o (166cm i 60kg .. od pasa w górę ideał, od pasa w dół hehe .. nie ideał ;DDD) w weekend jadę na centra by obczaić co najbardziej pasuje do mojej figury, potem, jak nic nie kupie to zaprojektuje sobie kiecke w fasonie najbardziej mi odpowiadającym i pójdę do krawcowej ;) (nie kupuje teraz, ale co jakiś czas się będę orientować i dopiero wtedy jak nie uda mi się nic znaleźć to nie pozostanie mi nic innego jak szycie ;) )

16. melleczka Weteranka

Napisano: 28 października 2009, 18:33

bamboocha: prosze cie powiedz ze wiesz gdzie mozna dostac ta pierwsza..... boska jest!! skad ja wytrzasnelas? mow tu natychmiast :) ja wlasnie czegos takiego szukam.

17. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 28 października 2009, 18:45

melleczka napisał(a)

bamboocha: prosze cie powiedz ze wiesz gdzie mozna dostac ta pierwsza..... boska jest!! skad ja wytrzasnelas? mow tu natychmiast :) ja wlasnie czegos takiego szukam.

hmm tyle tego przeglądałam, że już sama nie wiem ;p wydaje mi się, że chyba na allegro lub polyvore.com xdd

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość melleczka

18. melleczka Weteranka

Napisano: 28 października 2009, 20:27

znalazlam ja na snobce... za 180$. tylko ze ten sklep nie realizuje zamowien do europy... jest boska.... poszukam na polyvore :)

19. melleczka Weteranka

Napisano: 28 października 2009, 20:29

a tak na marginesie to jesli ktoras z was zamierza szyc sukienke i nadal szuka wzorca to ja wielce polecam stronke www.polyvore.pl
    suknie sa po prostu nieziemskie, ceny tez dlatego zalecam szycie :)

20. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 28 października 2009, 20:34

melleczka napisał(a)

a tak na marginesie to jesli ktoras z was zamierza szyc sukienke i nadal szuka wzorca to ja wielce polecam stronke www.polyvore.pl
    suknie sa po prostu nieziemskie, ceny tez dlatego zalecam szycie :)

hehe nikt tyle za sukienke nie da ;p ale mały plagiacik nie zaszkodzi ;D tak gwoli poprawki: www.polyvore.com ;p