Sukienki na studniówkę 2013

1. eN_cafe Początkująca

Napisano: 20 stycznia 2010, 9:18

butzmich napisał(a)

Bazę nakładasz jako pierwsze. ! Przed podkładami i korektorami. A fixerem spryskujesz twarz na koniec, po zakończeniu makijażu. :)

zamiast fixera można użyć wody termalnej? :) fixer chyba wymaga większych umiejętności i dużej dokładności.. :)

2. eN_cafe Początkująca

Napisano: 20 stycznia 2010, 9:23

LookingForAngels napisał(a)

śliczne sukienki i piękna sala! :) Widać, ze zabawa była przednia :P .

A Wy mi, dziewczynki poradźcie :P . Kupiłam sobie sukienkę w Orsayu, taką, jak na fotce poniżej.
    Zastanawiam się, jakie buciki ubrać do niej i rajstopy. Chciałabym czarne, lekko kryjące, ale czy wtedy czarne buty będą ok? Ogólnie, bardzo lubię czarny kolor, ale czy nie będzie tego wtedy za dużo? Co myślicie? Dodam, ze mam czarną torebkę kopertową, też z Orsaya :)

haha, miałam kupić taką samą sukienkę :) ona sama w sobie jest dość delikatna, więc ja miałam pomysł, żeby zestawić ją z koronkowymi rajstopami i bardzo delikatną, skromną i oszczędną ilością biżuterii. jeżeli czarne rajstopy to do niej raczej te cienkie, nie kryjące. buty ubrałabym czarne. osobiście jestem za koronkowymi + czarne buty lub cielistymi + czarne buty. te buty dostępne w CCC, jakby z koronką, jakoś nie są w moim guście, chociaż też pewnie by pasowały :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość LookingForAngels

3. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 20 stycznia 2010, 11:01

keeehsa napisał(a)

Hey dziewczyny..
    Mam pytanie..
    Czytałam gdzieś wcześniej o nie jakim fixerze..
    I teraz tak myślę, co jest lepsze..
    Fixer czy baza ??

Poradzcie.. bo ja nie mam zielonego pojęcia, a zadnego z tych jeszcze nie używałam..

moja makijazystka powiedziala, ze dobre utwalenie makijazu gwarantuje spryskanie twarzy lakierem do wlosow. mowie powaznie, sama mi tak zrobila, bo robila mi makijaz w domu i nie miala wszystkich profesjonalych sprzetow :)

4. jp91 Nowicjuszka

Napisano: 20 stycznia 2010, 16:22

A Wy mi, dziewczynki poradźcie :P . Kupiłam sobie sukienkę w Orsayu, taką, jak na fotce poniżej.
    Zastanawiam się, jakie buciki ubrać do niej i rajstopy. Chciałabym czarne, lekko kryjące, ale czy wtedy czarne buty będą ok? Ogólnie, bardzo lubię czarny kolor, ale czy nie będzie tego wtedy za dużo? Co myślicie? Dodam, ze mam czarną torebkę kopertową, też z Orsaya :)

mozesz dać czarne rajstopy z brokatem ;) będą czarne, pieknie błyszczące i eleganckie. nikt nie powie ze za dużo tu czerni. to klasyka. zawsze wygląda super :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość LookingForAngels

5. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 20 stycznia 2010, 18:12

nie wiem co to za szał na "małą czarną", jak kiedyś mi się podobała tak zmieniam zdanie bo rzadko, która dziewczyna ma odwagę ubrać się po swojemu więc decyduje się na czarnulkę co potem skutkuje stypą na np. 100dniówce .. błagam Cię, nie zakładaj czarnych szpilek i czarnych, kryjących rajstop, jesteś młoda, postaw na jakiś kolor do niej, np. buciki w kolorze materiału na biuście, który jest pod koronką, albo na dodatki w kolorze srebra .. byle nie czerni .. serio ..

6. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 20 stycznia 2010, 18:29

Miałam iść w chabrowej sukience na jedno ramię (pogrzeb we wcześniejszych postach, to zobaczysz jej fotkę), ale kupiłam tą i bardzo mi się podoba. No dobrze- tylko gdzie znajdę takie buciki? szukałam na moim terenie i nigdzie takich nie ma :(

7. słoneczko :) Nowicjuszka

Napisano: 20 stycznia 2010, 19:02

keeehsa napisał(a)

Ja przyszłam i powiedziałam że chce przedłużenia do stanika by można było zapiąc w talii..

A co do Esotiq to tam strasznie drogie te staniki bo o ile mnie pamięc nie zawodzi to chyba 80 czy 90 zł były..
    I jak jeszcze to ubrałam to jakoś dziwnie się w tym czułam..

Jesteś wielka! Kupiłam dzisiaj takie przedłużenie w najzwyklejszej pasmanterii (w której sprzedają też bieliznę) i z ręką na sercu stwierdzam, że to rozwiązanie jest genialne, bo nie muszę kombinować, kupować nowego stanika itp. Jeden z moich studniówkowych koszmarków rozwiał się jak sennna mara, że się tak poetycznie wyrażę ;-)

8. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 20 stycznia 2010, 21:35

Miałam iść w chabrowej sukience na jedno ramię (pogrzeb we wcześniejszych postach, to zobaczysz jej fotkę), ale kupiłam tą i bardzo mi się podoba. No dobrze- tylko gdzie znajdę takie buciki? szukałam na moim terenie i nigdzie takich nie ma :(

hmm wiem, o którą Ci chodzi bo jakoś zapamiętałam :) (Twoje rudości mi w pamięci utkwiły ;p ahh też myślę farbować :) ) twardy orzech do zgryzienia bo masz dość bardzo mocny kolor włosów hmm .. wiesz co? zostaw tą czarną sukienkę (ma ładniejszy krój, za to w tamtej na jedno ramię bardziej podoba mi się kolor heh ale postawiłam jednak na tą czarną, trzeba ją tylko dobrze ożywić!), zaraz pokombinuje nad butami ;p może allegro wchodzi w grę :) ?

9. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 20 stycznia 2010, 21:46

tak patrzę po butach .. myślę, że jasnoszare lub jasnobeżowe, satynowe butki by były najodpowiedniejsze .. nie wiem dokładnie co to za kolor pod tą koronką ;p

p.s. jeśli masz blisko do Rybnika to tam się udaj :) w cholere świetnych butów widziałam na mieście! :) zresztą, swoje też tam kupiłam ;p ahh moje kochane szpileczki ;D!

może te (allegro, wpisz "satynowe") :) ?

10. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 20 stycznia 2010, 23:13

Na dzień dzisiejszy wylicytowałam te, jeszcze ich w domku nie mam,więc nie wiem, czy będą pasowały :) . Ale te już oglądałam na allegro i zastanawiałam sie nad nimi :P zobaczymy, jak przyjdą te, które zamówiłam :D

11. natasza111 Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 11:23

:P

12. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 12:25

evelajna tez poprosze o linka :)

13. Joostyncia Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 17:28

No a co powiecie o tych sukienkach? ;) z tego co zauważyłam teraz dziewczyny już nie ubierają takich prawdziwie balowych sukienek, a mi się to tak bardzo podoba :) ja osobiście marzę o takiej, chciałabym się poczuć wyjątkowo na tym jedynym w życiu studniówkowym balu ;D oczywiście krótkie sukienki są o wiele praktyczniejsze i wygodniejsze, ale te są takie piękne ;D

14. Joostyncia Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 17:33

jeszcze oglądając zdjęcia ze studniówek sprzed paru lat, zauważyłam że królowały wtedy takie długie, balowe sukienki ;D Na prawdziwie kopciuszkowy bal ;D

15. oona Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 17:50

kupilam niedawno ta sukienke...jest cala czarna z taka kokardka z boku. ale juz nie jestem pewna czy sie nadaje na studniowke i przede wszystkim czy jest ladna..pomozcie ;)

16. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 18:07

te sukienki są okropne...tylko pierwsza i przedostatnia mi się podoba...reszta to imitacja i nieudolne wzorowanie się barokowymi sukniami...nie ma nic bardziej tandetnego niż świecąca satyna na flagowym czerwonym czy niebieskim plus cała masa upięć. To wcale nie wygląda efektownie, wręcz groteskowo i wszystkie te kiecki z gorsetem a od pasa w dół z falban są na jedno kopyto. Ale to tylko moje zdanie.
    oona- sukienka jak najbardziej na studniówkę ale musisz ją rozweselić np perłowymi butami i biżuterią zeby nie bylo za czarno :) Albo jak jestes odwazna pobaw sie w kolor :D

17. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 18:51

Joostyncia napisał(a)

No a co powiecie o tych sukienkach? ;) z tego co zauważyłam teraz dziewczyny już nie ubierają takich prawdziwie balowych sukienek, a mi się to tak bardzo podoba :) ja osobiście marzę o takiej, chciałabym się poczuć wyjątkowo na tym jedynym w życiu studniówkowym balu ;D oczywiście krótkie sukienki są o wiele praktyczniejsze i wygodniejsze, ale te są takie piękne ;D

Ohhh.. tez chciałam miec taką typową balową sukienkę, no ale nie mam..
    Hmm.. a z tych sukienek ??
    Powiem tak: KOcham tiul..
    Więc z tych wszystkich naj naj 1 i ostatnia.. ;)
    Ale ta pierwsza naj bardziej..

Może którsze są wygodniejszem ale najwazniejsze jest by ty się dobrze w tym czuła.. i jeśli naprawdę chcesz taką to wybierz jakąs.. ;) )

18. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 19:08

evelajna ja tez jesli mozna poprosze ;)

19. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 19:11

oona napisał(a)

kupilam niedawno ta sukienke...jest cala czarna z taka kokardka z boku. ale juz nie jestem pewna czy sie nadaje na studniowke i przede wszystkim czy jest ladna..pomozcie ;)

Czarna dluga sukienka zawsze jest odpowiednia na studniowke :) mi sie ta kiecka podoba :D do tego kilka dodatkow i bedzie super :)

20. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 19:45

Joostyncia, widzę że się znakomicie rozumiemy :)
    Ja nie lubię sukienek z takim upinanym dołem z tafty, bo to wygląda jak beza, ale tiul... mmmmm

Sama miałam podobną sukienkę, jak chcesz to wyślę ci zdjęcie w wiadomości... Przeszukałam całą Polskę, żeby taką kupić, bo u nas takich nie szyją tylko w stanach...

Co prawda mój tata zemdlał jak zobaczył cenę, bo kosztowała ponad 800zł, ale cóż - warto było. I wbrew pozorom, całkiem wygodnie :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Joostyncia