Sukienki na studniówkę 2013

1. słoneczko :) Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 20:21

oona: Sukienka bardzo ładna i moim zdaniem pasuje do Twojej figury. Ja na Twoim miejscu skompletowałabym dodatki w Twoim ulubionym żywym kolorze (w moim przypadku w chwili obecnej byłby to kobalt albo butelkowa zieleń, ale wszystko zależy od Ciebie). No chyba, że wolisz klasycznie - wtedy obowiązkowo sznur pereł :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość oona

2. Joostyncia Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 21:06

eaudemonique: chodzi mi głównie o te tiulowe, bo za satyną ja również nie przepadam ;) kupiłam kiedyś całą satynową sukienkę i pół nocy męczyłam się z nią, ponieważ podczas tańca tylne wiązania nagle znalazły się z boku, no i musiałam przerywać taniec i poprawiać sukienkę ;/ zamieściłam po prostu zdjęcia z jednej aukcji allegro, może akurat komuś się spodoba ;) ja zakochałam się w 1,4 i tej przedostatniej ;)

3. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 21:17

No, tylko że jest taki problem: tego typu sukienki są u nas praktycznie niedostępne, ja miałam dużo szczęścia, bo moja została ściągnięta specjalnie dla właścicielki sklepu, ale coś tam jej nie pasowało...

4. brak_tytulu Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2010, 22:52

co powiecie o tej

5. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 22 stycznia 2010, 0:34

brak_tytulu napisał(a)

co powiecie o tej

Sliczna :)

6. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 22 stycznia 2010, 9:23

Moja studniówka już dzisiaj! :) Z jednej strony bardzo się cieszę, z drugiej jestem lekko zestresowana tym wszystkim. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) Jak tylko będę po, dodam jakieś zdjęcia :)

7. butzmich Początkująca

Napisano: 22 stycznia 2010, 11:55

eN_cafe napisał(a)

zamiast fixera można użyć wody termalnej? :) fixer chyba wymaga większych umiejętności i dużej dokładności.. :)

Fixer to nic innego jak 'lakier do włosów' tylko, że jest to lakier do buzi. :D nic trudnego w spryskaniu twarzy nie ma.

8. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 22 stycznia 2010, 12:03

brak_tytulu napisał(a)

co powiecie o tej

bardzo mi się podoba :) gdzie ją znalazłaś?

9. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 22 stycznia 2010, 15:20

brak_tytulu napisał(a)

co powiecie o tej

ladniutka^^

chyba wyslalam linki wszystkim, ktore chcialy ;)

10. spinachee Nowicjuszka

Napisano: 22 stycznia 2010, 16:27

ja jeszcze nie dostałam, a prosiłam ;)

11. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 22 stycznia 2010, 21:58

evelajna mialas duza i ladna sale :) no i w ogole wszyscy jak dla mnie wygladali ladnie ( moze poza malymi wyjatkami) :D

12. eN_cafe Początkująca

Napisano: 22 stycznia 2010, 22:42

butzmich napisał(a)

Fixer to nic innego jak 'lakier do włosów' tylko, że jest to lakier do buzi. :D nic trudnego w spryskaniu twarzy nie ma.

czytałam gdzieś, że kiedy nierównomiernie nałoży się podkład, fixer powoduje, że po jakimś czasie można go praktycznie 'zrywać płatami' z twarzy :P to prawda?

13. eN_cafe Początkująca

Napisano: 22 stycznia 2010, 22:45

evelajna napisał(a)

ladniutka^^

chyba wyslalam linki wszystkim, ktore chcialy ;)

bardzo fajnie się oglądało te zdjęcia :P ale tylko na kilku Cię dojrzałam :) podoba mi się, że było wiele różnych kolorów i nie brakowało fajnie ubranych osób.
    jednak cały czas rażą mnie te za krótkie kiecki i przesadne fryzury :P bardzo ładnie się prezentowałaś moim zdaniem :)

14. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 22 stycznia 2010, 23:25

eN_cafe napisał(a)

bardzo fajnie się oglądało te zdjęcia :P ale tylko na kilku Cię dojrzałam :) podoba mi się, że było wiele różnych kolorów i nie brakowało fajnie ubranych osób.
    jednak cały czas rażą mnie te za krótkie kiecki i przesadne fryzury :P bardzo ładnie się prezentowałaś moim zdaniem :)

mile , ale skad wiesz ktora to ja?^^

15. jubusia Nowicjuszka

Napisano: 23 stycznia 2010, 0:19

Joostyncia napisał(a)

No a co powiecie o tych sukienkach? ;) z tego co zauważyłam teraz dziewczyny już nie ubierają takich prawdziwie balowych sukienek, a mi się to tak bardzo podoba :) ja osobiście marzę o takiej, chciałabym się poczuć wyjątkowo na tym jedynym w życiu studniówkowym balu ;D oczywiście krótkie sukienki są o wiele praktyczniejsze i wygodniejsze, ale te są takie piękne ;D

a ja własnie szyje ta sliczna blekitna :D
    mam to w doopie jesli bede jedyna w dlugiej to przynajmniej bede sie wyrozniac... :) ))
    mam tylko nadzieje ze bede wygladala w niej dobrze ;/ bo jak juz pisalam wczesniej (tez o tych sukienkach) jestem osoba przy kosci ... i niska... takze no zoabczymy w pon przymiarka :) ))

16. butzmich Początkująca

Napisano: 23 stycznia 2010, 12:33

eN_cafe napisał(a)

czytałam gdzieś, że kiedy nierównomiernie nałoży się podkład, fixer powoduje, że po jakimś czasie można go praktycznie 'zrywać płatami' z twarzy :P to prawda?

Nic takiego nie słyszałam. Ani na kursie makijażu, ani nigdzie. Klientki też się nie skarżyły. Więc.. nie wiem.
    ;)

17. eN_cafe Początkująca

Napisano: 23 stycznia 2010, 15:10

evelajna napisał(a)

mile , ale skad wiesz ktora to ja?^^

pamiętam sukienkę, wklejałaś jej zdjęcie tutaj. i radziłam Ci co do koloru butów :P

18. Lu91 Nowicjuszka

Napisano: 23 stycznia 2010, 15:45

Dziewczyny,
    ratunku! Czy uważacie, że taka sukienka nadaje się na studniówkę? Byłam w niej zakochana, ale teraz myślę nad dodatkami i w ogóle martwię się, czy mnie nie pogrrrrrrrubi przez te wzory.

Co byście do niej widziały? W ogóle,czy jest Waszym zdaniem ładna? Dodam,że z przodu te falbanki są krótsze, a z tyłu dłuższe i nawet ciekawie się przez to układa.

19. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 23 stycznia 2010, 15:55

nadaje/nie nadaje - pojecie wzgledne
    jak dla mnie - nie, moze po prostu dlatego, ze za bardzo mi sie nie podoba :)
    chociaz wygladalaby inaczej gdzybys ja miala na sobie i nam pokazala :) takie moje zdanie

20. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 23 stycznia 2010, 15:57

eN_cafe napisał(a)

pamiętam sukienkę, wklejałaś jej zdjęcie tutaj. i radziłam Ci co do koloru butów :P

aaa no rzeczywiscie :) mogly zmylic cie tylko buty, bo jednak mialam czarne, bo juz nie moglam znalezc ladnych i wygodnych czerwonych szpileczek w przystepnej cenie :)