Sukienki na studniówkę 2013

1. oona Nowicjuszka

Napisano: 23 stycznia 2010, 16:00

a czy nie uwazacie ze z dluga sukienka bede wygladala smiesznie w porownaniu do kolezanek, ktore (bez wyjatku) ida w sukienkach do kolan?

2. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 23 stycznia 2010, 16:23

Lu91- wg mnie ta sukienka na studniówkę niezbyt, te falbany też już modne nie są, na studniówkę pomyśl raczej o sukience pozbawionej jakichś dziwnych niezidentyfikowanych wzorków itp, postaw na kolor a nie na wymyślne wzory. Ta sukienka jak dla mnie ze starej babki.
    oona- gdyby wszystkie koleżanki miały mini bombki a Ty jako jedyna bufiastą balową suknię to był0by to komiczne...Ale Twoja sukienka mi się podoba, u mnie w klasie ten model był poszukiwany przez 3 laski! :D Jest skromna, elegancka i po prostu ładna. Do niej załóż perełki, pokręć włosy i będziesz wyglądać pięknie na tle koleżanek poubieranych w identyczne w kroju sukienki bustier czy bombki.

3. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 23 stycznia 2010, 19:25

Cześć dziewczyny! Mam mały problem jest chodzi o dobór dodatków do sukienki i mam nadzieje ze mi pomożecie ;) Wiec... sukienke mam w slicznym chabrowym kolorze , a z racji iz lubie burzyc wszelkie konwencje kupilam buty w kolorze malinowym :D to połączenie bardzo mi sie podoba aczkolwiek mam dylemat jesli chodzi o reszte (kolczyki, torebka i ewentualnie jakas bransoletka). Sądze ze najlepiej byloby gdyby byly w kolorze takim jak buty, ale nie chce przedobrzyc z tym malinowym. Może mi cos doradzicie ;)

4. eN_cafe Początkująca

Napisano: 23 stycznia 2010, 22:58

evelajna napisał(a)

aaa no rzeczywiscie :) mogly zmylic cie tylko buty, bo jednak mialam czarne, bo juz nie moglam znalezc ladnych i wygodnych czerwonych szpileczek w przystepnej cenie :)

właśnie tak pomyślałam, ze ostatecznie wybrałaś z jakichś powodów czarne. :) ale i tak było fajnie ;)

5. eN_cafe Początkująca

Napisano: 23 stycznia 2010, 23:12

asiulaaa napisał(a)

Cześć dziewczyny! Mam mały problem jest chodzi o dobór dodatków do sukienki i mam nadzieje ze mi pomożecie ;) Wiec... sukienke mam w slicznym chabrowym kolorze , a z racji iz lubie burzyc wszelkie konwencje kupilam buty w kolorze malinowym :D to połączenie bardzo mi sie podoba aczkolwiek mam dylemat jesli chodzi o reszte (kolczyki, torebka i ewentualnie jakas bransoletka). Sądze ze najlepiej byloby gdyby byly w kolorze takim jak buty, ale nie chce przedobrzyc z tym malinowym. Może mi cos doradzicie ;)

przede wszystkim nie szalałabym z wyrazistością tych dodatków. czyli raczej drobne kolczyki, tak, żeby tylko coś tam mieniło się w uchu, chociaż też dużo zależy od sukienki. bransoletka też jakaś delikatna.

co do koloru to pierwsze o czym pomyślałam, to czerń albo jakiś ciemniejszy odcień szarości, żeby to wszystko stonować. srebro za bardzo się błyszczy. czarny wydaje się być trochę za silny, ale pokombinowałabym z nim.

dużo zależy od charakteru sukienki i od odcieni tych kolorów. może masz jakieś zdjęcia?

EDIT: kolczyki malinowe byłyby ok, ale nie wyobrażam już sobie malinowych kolczyków i torebki i jeszcze butów. za dużo tego. a torebka powinna się z czymś łączyć, więc musi być w tym samym kolorze co któryś z dodatków. chyba że postawisz na to, że torebka nie ma tak dużego znaczenia, bo po 5 minutach trafi do kąta :P

6. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 10:49

asiulaaa napisał(a)

ja zrobiłabym tak- widoczne srebrne kolczyki z malinowymi oczkami, srebrna bransoletka i srebrna torebka.

moje propozycje dla Ciebie:
    http://a.swistak.pl/002/223/2223173_1024.jpg

http://wylegarnia.com/18/4919cbb5a0dac99308e6b71d31f27fb0/malinowe-lato-zawieszk...

lub po prostu delikatny swarowski:
    http://www.ellefant.pl/images/produkty/5mz9i1ldw23h4x.jpg

na rękę:
    http://www.kwarc.eu/images/old/Bransoletki/bt3-81.jpg

torebka:
    http://www.allegro.pl/item894344016_mala_srebrna_kopertowka_atmosphere.html

i wszystko jest ładnie zgrane- kopertówka srebrna, delikatna srebrna bransoletka, srebrne kolczyki z malinowym elementem a makijaż niebieski :D Wg mnie to świetne zestawienie i nie popełniasz modowego faux pas czyli zestawu buty i torebka w identycznym kolorze.

Zaznaczam- to tylko i wyłącznie moje zdanie

7. Katharinna Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 13:24

Dziewczyny! pomocy!! znalazlam w Hocie sliczna sukienke z Mango.
    szukalam jej jak na razie tylko w Lodzi, ale w Manufakturze jej nie ma ;/
    niestety, nie trafilam jeszcze w sieci na jej zdjecia ;/ moze kojarzycie ja, ktoras widziala? ;)
    [jest chyba z nowej kolekcji.. czarna, prosta, maly dekolt. dlugosc, przed kolano. od pasa az do samego konca, ma w poprzek kilka falbanek, tez czarnych, ale z jasna (bezowa?) lamowka. podoba mi sie bardozbardzo!]

co myslicie o tej sukience? nie wydaje Wam sie zbyt.. skromna jak na studniowke?

8. Lu91 Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 13:29

Myślę,że Twoja sukienka jest urocza ;) , i wcale nie za skromna, ładne dodatki ją ubogacą ;) .

Co teraz o mojej sądzicie?

9. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 24 stycznia 2010, 13:45

Lu91 napisał(a)

Myślę,że Twoja sukienka jest urocza ;) , i wcale nie za skromna, ładne dodatki ją ubogacą ;) .

Co teraz o mojej sądzicie?

nie, na prawdę, szukałam czegoś pozytywnego w niej, ale nie znalazłam :( dziwnie się układa, zwierzęcy motyw jest zbyt wulgarny na studniówkę do tego materiał wydaje się z lekka tandetny .. jest tyle ładnych i tanich kiecek, zwłaszcza teraz- w okresie wyprzedaży :) jeśli jest to Twoja studniówka to radziłabym się trochę wybić od wyglądania jak osoba towarzysząca (czyli skromnie i byle jak) .. stawiałabym na długą kieckę, ale to już moje subiektywne zdanie :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Lu91

10. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 24 stycznia 2010, 13:52

Katharinna napisał(a)

Dziewczyny! pomocy!! znalazlam w Hocie sliczna sukienke z Mango.
    szukalam jej jak na razie tylko w Lodzi, ale w Manufakturze jej nie ma ;/
    niestety, nie trafilam jeszcze w sieci na jej zdjecia ;/ moze kojarzycie ja, ktoras widziala? ;)
    [jest chyba z nowej kolekcji.. czarna, prosta, maly dekolt. dlugosc, przed kolano. od pasa az do samego konca, ma w poprzek kilka falbanek, tez czarnych, ale z jasna (bezowa?) lamowka. podoba mi sie bardozbardzo!]

co myslicie o tej sukience? nie wydaje Wam sie zbyt.. skromna jak na studniowke?

moim zdaniem (!) nic w niej ciekawego .. a znając ceny z mango to tym bardziej się jej nie opłaca kupić :) podobna jest w h&m i ma o niebo ładniejszy, tulipanowy krój:

11. Katharinna Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 14:10

19BaMbOoChA90 napisał(a)

moim zdaniem (!) nic w niej ciekawego .. a znając ceny z mango to tym bardziej się jej nie opłaca kupić :) podobna jest w h&m i ma o niebo ładniejszy, tulipanowy krój:

dzieki ;) ! kazda opinia sie liczy ;) kupilam ja okazyjnie ze wzgledu na desen ;) , a ze nie mam jeszcze konkretnego pomyslu na studniowke, wpisuje ja na liste oczekujacych. ale jej wybor to chyba naprawde bedzie ostatecznosc ;p
    masz racje, ceny w Mango nie sa atrajcyjne.. ale w koncu studniowke ma sie tylko raz ! ;)

12. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 24 stycznia 2010, 14:28

Katharinna napisał(a)

dzieki ;) ! kazda opinia sie liczy ;) kupilam ja okazyjnie ze wzgledu na desen ;) , a ze nie mam jeszcze konkretnego pomyslu na studniowke, wpisuje ja na liste oczekujacych. ale jej wybor to chyba naprawde bedzie ostatecznosc ;p
    masz racje, ceny w Mango nie sa atrajcyjne.. ale w koncu studniowke ma sie tylko raz ! ;)

już ją kupiłaś :) ? no wiadomo, że 100dniówkę ma się tylko raz i właśnie ze względu na to Ci ją szczerze odradzam bo nie powala, a wręcz hmm kompletnie (mi) się nie podoba i do tego cena .. szczerze Ci mówię, poszwędaj się tu i tam, na bank za tą cenę znajdziesz coś z a j e b i s t e g o i nie będziesz tego żałować :) po co wydawać kupe forsy na przeciętność ;)

13. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 18:05

eN_cafe napisał(a)

przede wszystkim nie szalałabym z wyrazistością tych dodatków. czyli raczej drobne kolczyki, tak, żeby tylko coś tam mieniło się w uchu, chociaż też dużo zależy od sukienki. bransoletka też jakaś delikatna.

co do koloru to pierwsze o czym pomyślałam, to czerń albo jakiś ciemniejszy odcień szarości, żeby to wszystko stonować. srebro za bardzo się błyszczy. czarny wydaje się być trochę za silny, ale pokombinowałabym z nim.

dużo zależy od charakteru sukienki i od odcieni tych kolorów. może masz jakieś zdjęcia?

EDIT: kolczyki malinowe byłyby ok, ale nie wyobrażam już sobie malinowych kolczyków i torebki i jeszcze butów. za dużo tego. a torebka powinna się z czymś łączyć, więc musi być w tym samym kolorze co któryś z dodatków. chyba że postawisz na to, że torebka nie ma tak dużego znaczenia, bo po 5 minutach trafi do kąta :P

Wg mnie srebro nie bardzo pasuje do charakter sukienki ;) Dodam zdjecie sukienki, butów i ewentualnych kolczykow;D

I bardzo podoba mi sie ta torebka;d
    http://allegro.pl/item889210048_atmosphere_kobalt_kopertowka_ostatnie_cudenko.ht...

14. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 24 stycznia 2010, 18:37

asiulaaa napisał(a)

Wg mnie srebro nie bardzo pasuje do charakter sukienki ;) Dodam zdjecie sukienki, butów i ewentualnych kolczykow;D

http://allegro.pl/item889210048_atmosphere_kobalt_kopertowka_ostatnie_cudenko.html

przepiękna sukienka!! w połączeniu z malinowymi kolczykami i butami (ale nie dodawaj już bransoletki, może pierścionek malinowy!) będzie przepięknie!! :) )) gdzie kupiłaś i ile kosztowała?! gadaj mi tu ;D!

p.s. nie podoba mi się torebka :d

15. erieri Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 18:48

Cześć!Mam wielką prośbę.Chodzi o pomoc w doborze dodatków na studniówkę.Szyje sukienkę taka jak na zdjęciu jednak ma być na dwa ramiona a jej kolor to kobalt natomiast materiał satyna.Kupiłam zwykła czarna kopertówkę oraz czarne buty. I tu właśnie jest problem jakie dodatki?Zastanawiałam się nad srebrem ale chciałabym jakieś mniej oczywiste rozwiązanie chce zabłysnąć ;p

16. eN_cafe Początkująca

Napisano: 24 stycznia 2010, 19:37

asiulaaa napisał(a)

http://allegro.pl/item889210048_atmosphere_kobalt_kopertowka_ostatnie_cudenko.html

właśnie srebro mnie nie przekonywało jakoś, też jestem raczej przeciwko. torebka nie podoba mi się ze względu na materiał. malinowe kolczyki będą bardzo ładnie wyglądać, ale w takim razie nie mam pomysłu na torebkę, bo chabrowa do mnie nie przemawia. :)

17. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 20:14

ja juz po ;p było super... ;p
    i pomyslec,ze tyle przygotowań dla tej jednej jedynej nocy ;p

18. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2010, 20:24

19BaMbOoChA90 napisał(a)

przepiękna sukienka!! w połączeniu z malinowymi kolczykami i butami (ale nie dodawaj już bransoletki, może pierścionek malinowy!) będzie przepięknie!! :) )) gdzie kupiłaś i ile kosztowała?! gadaj mi tu ;D!

p.s. nie podoba mi się torebka :d

Wiec sukienka kosztowała 289zl jesli dobrze pamietam [strasznie droga, ale sadze ze oplacalo sie, bo szalenie mi sie podoba! ;) ] Ja jestem z małego miasteczka i tam tez ja kupilam, w takim małym sklepiku, zadnej galerii czy cos :D szczerze mówiac nawet nie zwrocilam uwagi na nazwe tego sklepu :P

eN_cafe ja własnie tez nie wiem co z tą torebka ;) przeciez tanczyc z nia nie bede :D bede ja miala w rece moze jakies 5min a potem zostawie przy stole ;) ale moze rzucicie jeszcze jakies pomysly majac juz zdjecie sukienki i butów;>

19. eN_cafe Początkująca

Napisano: 24 stycznia 2010, 22:21

asiulaaa napisał(a)

Wiec sukienka kosztowała 289zl jesli dobrze pamietam [strasznie droga, ale sadze ze oplacalo sie, bo szalenie mi sie podoba! ;) ] Ja jestem z małego miasteczka i tam tez ja kupilam, w takim małym sklepiku, zadnej galerii czy cos :D szczerze mówiac nawet nie zwrocilam uwagi na nazwe tego sklepu :P

eN_cafe ja własnie tez nie wiem co z tą torebka ;) przeciez tanczyc z nia nie bede :D bede ja miala w rece moze jakies 5min a potem zostawie przy stole ;) ale moze rzucicie jeszcze jakies pomysly majac juz zdjecie sukienki i butów;>

kup czarną i pozbądź jej się jak najszybciej po wejściu :D :D :D

20. eN_cafe Początkująca

Napisano: 24 stycznia 2010, 22:27

asiulaaa napisał(a)

a tak serio, to jak zobaczyłam tą sukienkę to tak mi się zdaje że bransoletka jest zbędna. hm.. a może naprawdę kup tą czarną torebkę :P :P przecież buty mają czarną platformę jeżeli dobrze widzę. więc wcale to się nie musi dziwnie prezentować. przyłóż jakąś czarną i sama sprawdź jak to się komponuje. i malinowe kolczyki do tego. buty rewelacyjne po prostu!! :)