Sukienki na studniówkę 2013

1. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 10:53

Asiulaaa, na pocieszenie: 289zł to wcale nie jest wysoka cena :) ja np za swoją dałam 800zł.

2. butzmich Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 13:16

Dziewczyny.. Poradźcie. Szyję sukienkę u krawcowej. Delikatną, zwykłą, bez udziwnień (coś w stylu jak na zdjęciu). Cała jest w kolorze brudnej brzoskwinki, pas pod biustem grafitowy. I tu problem. Chciałam sobie kupić grafitowe platformy. Zamszowe, nie świecące. Nigdzie nie ma, w żadnym sklepie nie znalazłam niepełnych, grafitowych butków.. (w internecie też nie) A jak już to były pełne. Kupiłabym, ale wydaje mi się, że pełne do tak delikatnej sukienki nie pasują. Mylę się.?
    Nie wiem co już zrobić. Jak nie szare to jakie ? jestem w kropce. Proszę Was o pomoc.

3. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 15:01

289 za sukienkę to JEST wysoka cena. Teraz są obniżki 70% i myślę że zapłaciłabyś mniej. Zirael Ty dałaś za swoją całą wypłatę niejednego człowieka bo miałaś jakąś wymyślną, balową za którą jeździłaś po całej Polsce...A takie sukienki mało która wybiera na studniówkę...Cena jest tu bez znaczenia, a niektóre dziewczyny jak czytają że 3 stówy to mało bo można wydać 8 poczują się urażone...Ja też nie miałabym problemu ze znalezieniem sukni za 5 tysięcy...Trzeba szukać z głową :)

4. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 15:05

butzmich napisał(a)

Dziewczyny.. Poradźcie. Szyję sukienkę u krawcowej. Delikatną, zwykłą, bez udziwnień (coś w stylu jak na zdjęciu). Cała jest w kolorze brudnej brzoskwinki, pas pod biustem grafitowy. I tu problem. Chciałam sobie kupić grafitowe platformy. Zamszowe, nie świecące. Nigdzie nie ma, w żadnym sklepie nie znalazłam niepełnych, grafitowych butków.. (w internecie też nie) A jak już to były pełne.
    Kupiłabym, ale wydaje mi się, że pełne do tak delikatnej sukienki nie pasują. Mylę się.?
    Nie wiem co już zrobić. Jak nie szare to jakie ? jestem w kropce. Proszę Was o pomoc.

dzisiaj do sklepu CCC w moim mieście zawitała nowa kolekcja- w oczy rzuciły mi się zamszowe platformy w dwóch kolorach- ciemnoszarym i czerwonym. a w starej kolekcji CCC mierzyłam szare platformy, pełne, tyle że z paseczkiem z przodu zapinane jak sandałki, teraz są na promocji. Jak masz w pobliżu sklep to śmigaj! :)

5. butzmich Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 15:23

eaudemonique napisał(a)

dzisiaj do sklepu CCC w moim mieście zawitała nowa kolekcja- w oczy rzuciły mi się zamszowe platformy w dwóch kolorach- ciemnoszarym i czerwonym. a w starej kolekcji CCC mierzyłam szare platformy, pełne, tyle że z paseczkiem z przodu zapinane jak sandałki, teraz są na promocji. Jak masz w pobliżu sklep to śmigaj! :)

Byłam w weekend w 4 sklepach CCC, i żadnych szarych platform nie widziałam. Ja bardziej potrzebuję jasny szary. Wszędzie tylko czarny, czarny i jeszcze raz chabrowy. Zdenerwować się idzie..

6. bisc Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 16:45

Dziewczynki, miałam studniówkę w sobotę!
    Posłuchałam się Waszych rad i nie przejechałam się na tym. :) Wszyscy mówią, ze byłam jedną z najlepiej ubranych. Ile w tym prawdy, nie wiem, ale ja sama też jestem zadowolona z efektu końcowego.

Wrzucam zdjęcia. Jakby ktoś chciał skrytykować albo wręcz przeciwnie, to zachęcam. ;)

7. spinachee Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 16:49

butzmich- jeśli masz taką możliwość do zajrzyj do Wojasa i Aldo. W sobotę mierzyłam tam kilka par butów właśnie w odcieniach jasnej szarości

8. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 17:03

eN_cafe napisał(a)

a tak serio, to jak zobaczyłam tą sukienkę to tak mi się zdaje że bransoletka jest zbędna. hm.. a może naprawdę kup tą czarną torebkę :P :P przecież buty mają czarną platformę jeżeli dobrze widzę. więc wcale to się nie musi dziwnie prezentować. przyłóż jakąś czarną i sama sprawdź jak to się komponuje. i malinowe kolczyki do tego. buty rewelacyjne po prostu!! :)

No coż jestem troche wybredna :p , ale mierzylam czarna torebke do tej sukienki i butow i uwazam ze nie wyglada to ciekawie. Czarny jest chyba zbyt 'smutny' do calego stroju. Owszem butki maja czarna katurenke ale jest mała i jak mam buty na nodze praktycznie jej nie widac :P A torebka w kolorze suknienki pasowalaby? bo z malinowym nie bede przesadzac :D

9. bisc Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 17:08

Asiula, ja na Twoim miejscu kupiłabym albo malinową, albo czarną, albo srebrną. ;) Jak kupisz pod kolor sukienki, to po 1 małe jest prawdopodobieństwo, że trafisz z odcieniem, a beznadziejnie wygląda, jak ma się na sobie kilka różnych odcieni danego koloru, a po 2 będziesz zbyt kobaltowa.
    Ja bym kupiła czarną lub srebrną na Twoim miejscu. ;)

10. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 17:36

Niby masz racje, ale tak jak mówilam, czarny nie pasuje wg mnie. A jesli chodzi o srebrno, nie mam nic w tym kolorze wiec i srebrna torebka chyba nie bedzie sie dobrze prezentowac :P i mam dylemat :D

11. bisc Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 17:42

Masz przecież srebrne kolczyki z malinowymi koralikami. ;) Moim zdaniem najlepiej by pasowała czarna, ale to Ty masz się dobrze czuć... :) Zresztą wierz mi, że kopertówka nie jest najważniejsza. Osobiście swoją zostawiłam przy stoliku 5 minut po wejściu. Nawet na zdjęciach jej nie ma.

12. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 17:55

Ale w kolczykach tego srebra dokladnie nie widac :P Ja wiem ze nie jest najwazniejsza ;) tak jak mowilam wczesniej, tanczyc z nia nie bede tylko zostanie po chwili na stole :D ale jednakowoz to wszystko powinno ze soba jakos wspolgrac ;)

13. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 17:56

asiulaaa napisał(a)

Ale w kolczykach tego srebra dokladnie nie widac :P Ja wiem ze nie jest najwazniejsza ;) tak jak mowilam wczesniej, tanczyc z nia nie bede tylko zostanie po chwili na krzesle :D ale jednakowoz to wszystko powinno ze soba jakos wspolgrac ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eN_cafe

14. eN_cafe Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 18:32

dzisiaj przeglądałam internet i natknęłam się na takie oto zdjęcie, jak poniżej :P

kolory są inne niż Twojego stroju, asiulaaa, ale to przykład, że zupełnie 'na kolorowo' też może być fajnie i elegancko (chociaż ja z tej stylizacji na zdjęciu bym wywaliła naszyjnik, ale to moje subiektywne zdanie, mam awers do wszelkich naszyjników i korali :P :P ) skoro nie chcesz czarnej torebki, to może dobierz jakąś w zupełnie innym kolorze, ale współgrającym z całością? nie podaje konkretów bo nie wiem czy w ogóle to wchodzi w grę. :)

15. eN_cafe Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 18:35

hahaha, przepraszam asiulaaa za to podziękowanie :P klikneło mi się niechcący. :P

16. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 18:42

Zgadzam sie, korale sa do wywalenia;]Ja tez pomyslalam o roznych kolorach :p byloby fajnie: sukienka niebieska, buty czerwone, torebka hmmm... zielona, a mojego partneta ubiore jeszcze w zółty krawat :p :P haha :D ale tak serio, to jaki kolor by niezle wspolgral z niebieskim i czerwonym? fiolet? :P

17. eN_cafe Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 18:44

wyczułam ironię jakąś :P a ja tak poważnie :D :D

18. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 18:49

Nie, zadna ironia ;) serio o tym myslalam juz wczesniej, ale nie pisalam bo kilka osob mi mowilo, ze to troche nie halo moze wygladac i odrzucilam te mysl, ale skoro Ty, tak jak ja, uwazasz ze moze byc ciekawie to mozna cos pokombinowac... :P

19. eN_cafe Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 18:57

ja tak już luźno myślę i chwytam się wszystkiego bo nie mam do końca pomysłu innego niż ta czerń. przychodzi mi do głowy fiolet, co do tego koloru dodatkowego. jest w tonacji zarówno niebieskiego jak i malinowego koloru. widziałam fajną taką satynową torebkę w reserved, dostępna i malinowa i fioletowa i niebieska też :P niebieska jest na stronie firmy, nie można skopiować więc nie wkleję. wydaje mi się że by pasowała, chociaż nie jestem w 100% przekonana. musiałabyś sama ją obejrzeć. :)

20. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 19:02

asiulaa- kup malinową torebkę. Nie będzie problemu że czarna nie, srebra nie, a jednak musi sie komponowac. Będzie się komponowało jak kupisz malinową i wcale malinowego nie będzie za dużo, a będzie to miało ręce i nogi. Przecież tą torebkę i tak za chwilę zostawisz gdzieś tam i zostaniesz w malinowych kolczykach i butach, wiec ja nie widzę problemu...