Sukienki na studniówkę 2013

1. eN_cafe Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 19:07

eaudemonique napisał(a)

asiulaa- kup malinową torebkę. Nie będzie problemu że czarna nie, srebra nie, a jednak musi sie komponowac. Będzie się komponowało jak kupisz malinową i wcale malinowego nie będzie za dużo, a będzie to miało ręce i nogi. Przecież tą torebkę i tak za chwilę zostawisz gdzieś tam i zostaniesz w malinowych kolczykach i butach, wiec ja nie widzę problemu...

może i racja :)

2. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 19:39

eN_cafe napisał(a)

ja tak już luźno myślę i chwytam się wszystkiego bo nie mam do końca pomysłu innego niż ta czerń. przychodzi mi do głowy fiolet, co do tego koloru dodatkowego. jest w tonacji zarówno niebieskiego jak i malinowego koloru. widziałam fajną taką satynową torebkę w reserved, dostępna i malinowa i fioletowa i niebieska też :P niebieska jest na stronie firmy, nie można skopiować więc nie wkleję. wydaje mi się że by pasowała, chociaż nie jestem w 100% przekonana. musiałabyś sama ją obejrzeć. :)

Widzialam ta torebaczke, ladniutka;D ale w mojej okolicy niestety nigdzie Reserved sie ma, wiec z niej nici :P

Ale w takim razie zaczne sie rozgladac za ta malinowa ;) bo sobota juz niedlugo :p

3. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 25 stycznia 2010, 20:04

eN_cafe napisał(a)

może i racja :)

żeby jak najlepiej zobrazować kolorystycznie planowany look zrobiłam na polyvore.com ten oto jpg'owiec ;p

moim zdaniem pasują obie bordowe torebki najbardziej, czarny zdecydowanie odpada tak samo jak i kobalt :) (ofc wg mnie ;p )

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość asiulaaa

4. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 20:50

eaudemonique napisał(a)

289 za sukienkę to JEST wysoka cena. Teraz są obniżki 70% i myślę że zapłaciłabyś mniej. Zirael Ty dałaś za swoją całą wypłatę niejednego człowieka bo miałaś jakąś wymyślną, balową za którą jeździłaś po całej Polsce...A takie sukienki mało która wybiera na studniówkę...Cena jest tu bez znaczenia, a niektóre dziewczyny jak czytają że 3 stówy to mało bo można wydać 8 poczują się urażone...Ja też nie miałabym problemu ze znalezieniem sukni za 5 tysięcy...Trzeba szukać z głową :)

Słusznie zauważyłaś, 800 to jest dużo, i pewnie dlatego na studniówkę teraz się tak nie ubiera, zasłaniając się modą. Szkoda tylko, że w związku z tym prawie wszyscy czują się zobligowani do skromności. U mnie akurat kupienie na wyprzedaży nie wchodziło w grę, bo studniówka była 9 stycznia. A co do wymyślności - jaki bal, taka i suknia :]

Pisząc to, nie mam na celu prowokacji, lecz ośmielenie dziewczyn, które chciałyby włożyć tego dnia balową sukienkę, ale nie są na tyle odważne, żeby przeciwstawić się "modzie"...

5. asiulaaa Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 21:36

19BaMbOoChA90 napisał(a)

żeby jak najlepiej zobrazować kolorystycznie planowany look zrobiłam na polyvore.com ten oto jpg'owiec ;p

moim zdaniem pasują obie bordowe torebki najbardziej, czarny zdecydowanie odpada tak samo jak i kobalt :) (ofc wg mnie ;p )

O tak! zdecydowanie bordowe prezentuja sie najlepiej takze wg mnie :D Ale srebrna tez w sumie glupio nie wyglada, chociaz odcien mojej sukienki podobnie jak i butow jest troche inny :P

6. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 22:18

Zirael napisał(a)

Słusznie zauważyłaś, 800 to jest dużo, i pewnie dlatego na studniówkę teraz się tak nie ubiera, zasłaniając się modą. Szkoda tylko, że w związku z tym prawie wszyscy czują się zobligowani do skromności.

Wg mnie to że nie kupujemy sukienek na jeden raz za 800 zł to nie oznacza że zasłaniamy się modą. Wolimy małą czarną która jest przynajmniej praktyczna i można ją jeszcze wykorzystać w przyszłości. Poza tym Niektórych po prostu na to nie stać, kupują to, na co mają kasę a moda czy metka już tak ważna dla nich nie jest. Co do drugiego zdania również się nie zgodzę. Kto powiedział że za 189 złotych nie możesz kupić pięknej sukienki, tylko skromną? Przejrzyj poprzednie strony, zwróć uwagę jakie teraz nosi się sukienki na studniówkach- to nie te czasy kiedy nosiło się barokowe szerokie suknie. Nie podważam Twojego zdania że bal wymaga odpowiedniej oprawy i pięknej sukienki. Ale wg mnie sama nic nie zdziałasz- a jako jedyna wystrojona w tafty na tle koleżanek poubieranych w krótkie bustierki będziesz wyglądać wręcz groteskowo. Nie wiem jaka była Twoja sukienka- pewnie bardzo ładna skoro długo za nią jeździłaś i szukałaś tej właśnie. Ale w mym odczuciu tylko nieliczni mogą sobie na to pozwolić, bo większość wybieraj sukienkę krótką z sieciówki, co nie przemawia wcale na niekorzyść większości.

7. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 25 stycznia 2010, 22:29

eaudemonique napisał(a)

Kto powiedział że za 189 złotych nie możesz kupić pięknej sukienki, tylko skromną?

Nikt, sama w zeszłym roku kupiłam długą, skromniejszą, za 250zł.

Rozumiem też, że nie wszyscy lubią długie balowe suknie, ale sama wiesz, że są dziewczyny, które chciałyby taką mieć, stać je na to, ale boją się co powiedzą koleżanki... I właśnie do takich skierowane są głównie moje wypowiedzi. Bo jestem pod tym względem starej daty i nie wstydzę się tego :)

8. neciaaa7 Nowicjuszka

Napisano: 26 stycznia 2010, 15:24

a co uważacie o tej sukience? kupiłam ją jakiś czas temu na 1oodniówke bo mnie zauroczyła, a teraz się zastanawiam czy aby napewno się nadaje;(?
    pozdr;*

9. eN_cafe Początkująca

Napisano: 26 stycznia 2010, 16:15

nyaa napisał(a)

Studniówke mam w sobote... nie jestem przekonana co do dodatkow. myslicie ze czerń bedzie pasowała ? kolczyki, branzoleta i kopertówka a do tego srebrny szal?

czyli dodatki na zdjęciu to nie te, w których masz zamiar się wybrać, dobrze zrozumiałam? :P czarne jak najbardziej będą pasować.

10. eN_cafe Początkująca

Napisano: 26 stycznia 2010, 16:20

neciaaa7 napisał(a)

a co uważacie o tej sukience? kupiłam ją jakiś czas temu na 1oodniówke bo mnie zauroczyła, a teraz się zastanawiam czy aby napewno się nadaje;(?
    pozdr;*

moim zdaniem ta sukienka jest śliczna i oryginalna. jedyne nad czym się troszkę zastanawiam to kolor, trochę mało wieczorowy mi się wydaje. niemniej przy odpowiednich dodatkach będzie prezentować się fajnie. :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość neciaaa7

11. butzmich Początkująca

Napisano: 26 stycznia 2010, 16:40

neciaaa7 napisał(a)

pozdr;*

Przymierzałam ją. ! Też strasznie mi się spodobała. Lecz ten majtkowy brudny róż mi nie pasował i te falbany. Zmieniłabym tylko to, że z tych 3 czy 4 zrobiłabym jedną. Aaa. cudo. ! :D

12. neciaaa7 Nowicjuszka

Napisano: 26 stycznia 2010, 16:58

eN_cafe napisał(a)

moim zdaniem ta sukienka jest śliczna i oryginalna. jedyne nad czym się troszkę zastanawiam to kolor, trochę mało wieczorowy mi się wydaje. niemniej przy odpowiednich dodatkach będzie prezentować się fajnie. :)

dziękuje;* musiałam się poznać zdanie kogoś innego niż moje koleżanki ;) jeśli chodzi o kolor będe się wyróżniać bo dużo z osób które znam ma raczej fioletowe lub czrne sukienki. Hmm a jeśli chodzi o dotatki, jakie mogłabym wziąść? (myślałam o perełkach ;)

13. neciaaa7 Nowicjuszka

Napisano: 26 stycznia 2010, 17:02

butzmich napisał(a)

Przymierzałam ją. ! Też strasznie mi się spodobała. Lecz ten majtkowy brudny róż mi nie pasował i te falbany. Zmieniłabym tylko to, że z tych 3 czy 4 zrobiłabym jedną. Aaa. cudo. ! :D

ta sukienka to raczej taka kremowa jest;P widziałam także taką ale białą i czarną. ale ta mnie normalnie zauroczyła ;) i w sumie masz racje jako jedna całość też wyglądałaby świetnie;D mmm;D

14. ann_0 Nowicjuszka

Napisano: 26 stycznia 2010, 20:21

Hej Dziewczyny ! Mam pytanie ;D w te sobote mam studniówke (ale nie swoją) i.. przerabiam swoją starą sukienke , jest czarna, na całej lewej piersi ma duży kwiat, cekiny i sZeroki pas pod biustem w kolorze różowym. Na dole ma falbanki, w kształcie schodków. I mam dylemat.. czy nie jest tego za dużo, wiecie falbanki+róża,koraliki, pas.. wpadłam na pomysł żeby odpruć falbanki, ale nie wiem czy nie będzie ona za krótka, byłaby gdzieś z 10 cm przed kolana ;/
    Proszę Was bardzo o pomoc ;)

15. neciaaa7 Nowicjuszka

Napisano: 26 stycznia 2010, 20:37

ann_0 napisał(a)

Hej Dziewczyny ! Mam pytanie ;D w te sobote mam studniówke (ale nie swoją) i.. przerabiam swoją starą sukienke , jest czarna, na całej lewej piersi ma duży kwiat, cekiny i sZeroki pas pod biustem w kolorze różowym. Na dole ma falbanki, w kształcie schodków. I mam dylemat.. czy nie jest tego za dużo, wiecie falbanki+róża,koraliki, pas.. wpadłam na pomysł żeby odpruć falbanki, ale nie wiem czy nie będzie ona za krótka, byłaby gdzieś z 10 cm przed kolana ;/

hmm wydaje mi się że faktycznie jeśli odprujesz falbanki i zrobisz ją bardziej prostszą u dołu będzie to efekownie wyglądać ;) i wtedy góre możesz spokojnie zostawić ;) wiesz właśnie ja się troszke cukałam nad moją sukienką czy nie za krótka;/ ale wiele moich koleżanek ma krótkie nawet jeszcze krótsze od mojej więc jest Ok :D nie będziesz napewno sama nie martw się o to :D udanej zabawy studniówkowej :) !

16. eN_cafe Początkująca

Napisano: 26 stycznia 2010, 20:55

ann_0 napisał(a)

Jeżeli ma być bardzo krótka, to lepiej odpruć ten kwiat moim zdaniem :) chyba, że jest on niezbędny.

17. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 26 stycznia 2010, 22:00

neciaaa7 napisał(a)

pozdr;*

boska, boska, boska :) ! nadaje się, oj nadaje (a jakby była do ziemi z tymi falbanami to oj.. cud, miód!), kolorkiem sie nie przejmuj, u mnie na 100dniówce była dziewczyna w pudrowo-różowej kiecuszce z falbankami (podobna do Twojej, ale wyglądała raczej na tą z JapanStyle z all, może kojarzysz ...), na to miała futerko z krótkim rękawkiem, białe szpileczki, dodam, że była blondynką, hehe rzucała się w oczy (pozytywnie ofc) z drugiego końca sali ;)

18. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 26 stycznia 2010, 22:09

a jaki zapach na studniówkę polecacie? :) Żeby był wyjątkowy i czarował :D

19. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 26 stycznia 2010, 23:03

To już chyba zależy, co się lubi :) ja np wybrałam 212 Sexy Carolina Herrera, bo to mój ulubiony zapach :) a każdemu pasuje co innego.

20. eN_cafe Początkująca

Napisano: 27 stycznia 2010, 1:06

Dziewczyny, mam mały problem z butami. jak uważacie, czy do małej czarnej z materiału...hm..satynowego, ale raczej grubszego, będą pasować czarne zamszowe szpilki peep toe? zastanawiam się nad tym czy te materiały nie będą się gryźć w jakiś tam sposób, szczególnie że nie będę mieć żadnych dodatków z zamszem. :)