Sukienki na studniówkę 2013

1. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 27 stycznia 2010, 17:44

eN_cafe napisał(a)

Dziewczyny, mam mały problem z butami. jak uważacie, czy do małej czarnej z materiału...hm..satynowego, ale raczej grubszego, będą pasować czarne zamszowe szpilki peep toe? zastanawiam się nad tym czy te materiały nie będą się gryźć w jakiś tam sposób, szczególnie że nie będę mieć żadnych dodatków z zamszem. :)

teoretycznie nie powinno się łączyć zamszu i satyny, ale jak oba elementy są czarne, to to nie powinno się gryźć. Gorzej jakbyś miała czarną błyszczącą kieckę i masywne, zamszowe fioletowe buty, wtedy to widać. Wg mnie to kwestia koloru, a zamsz na czarnym troszkę się gubi.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eN_cafe

2. neciaaa7 Nowicjuszka

Napisano: 27 stycznia 2010, 20:09

19BaMbOoChA90 napisał(a)

boska, boska, boska :) ! nadaje się, oj nadaje (a jakby była do ziemi z tymi falbanami to oj.. cud, miód!), kolorkiem sie nie przejmuj, u mnie na 100dniówce była dziewczyna w pudrowo-różowej kiecuszce z falbankami (podobna do Twojej, ale wyglądała raczej na tą z JapanStyle z all, może kojarzysz ...), na to miała futerko z krótkim rękawkiem, białe szpileczki, dodam, że była blondynką, hehe rzucała się w oczy (pozytywnie ofc) z drugiego końca sali ;)

dzięki ;) ;* czuje się coraz pewniej ;) będe się wyróżniać kolorkiem no ale cóż... a tą z japan style z allegro kojarze doskonale ;) a pamiętasz może jaką miała fryzurke do tego? ja też blondynka może zrobie podobnie... a ogólnie to mam dylemat pomiędzy tymi fryzurami. Co poradzicie? ;)

3. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 27 stycznia 2010, 20:58

neciaaa7 napisał(a)

dzięki ;) ;* czuje się coraz pewniej ;) będe się wyróżniać kolorkiem no ale cóż... a tą z japan style z allegro kojarze doskonale ;) a pamiętasz może jaką miała fryzurke do tego? ja też blondynka może zrobie podobnie... a ogólnie to mam dylemat pomiędzy tymi fryzurami. Co poradzicie? ;)

to zależy jaki masz kształt twarzy ;p ja mam okrągłą i pokazałam fryzjerce zdjęcie Evy Longorii, zrobiła podobną, nie taką samą bo mam długie, grube i gęste włosy więc zaraz by spadło przy zabawie ;p grzywka natomiast była ala lata 40/50/60 (?), taka niby falowana, ale każda kolejna warstwa podwinięta na poprzednią ;p ładnie wyglądałam, ale mogłam jednak upiąć tylko lekko włosy, puścić prostą grzywkę, a resztę rozpuścić, z pewnością ładniej by było dla mojego kształtu twarzy, ale to już musztarda po obiedzie ;o;d

tamta dziewczyna miała gładkiego koczka :) i co najważniejsze, nie wyglądała jak barbie (zresztą nie jest taka, ładna za to owszem :) )

4. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 27 stycznia 2010, 22:00

jeżeli chodzi o fryzury to wszytskie dziewczyny u mnie na studniówce miały loki rozpuszczone albo spięte.
    Moja fryzura zrobiła furorę ;) )
    zrobiłam sobie kokardkę z włosów i resztę rozpuściłam i wyprostowałam. Wyszła ona nieco inaczej niz na zdjęciu, ktore kiedys dodalam.. ale ponoc prezentowała się swietnie! Takze ja polecam jakies upięcia wlosów inne niż wszyscy. Głupio się wyrazilam, ale chodzi o to, zeby one byly nawet kontrowersyjne. :)

5. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 28 stycznia 2010, 15:38

kucusia napisał(a)

jeżeli chodzi o fryzury to wszytskie dziewczyny u mnie na studniówce miały loki rozpuszczone albo spięte.
    Moja fryzura zrobiła furorę ;) )
    zrobiłam sobie kokardkę z włosów i resztę rozpuściłam i wyprostowałam. Wyszła ona nieco inaczej niz na zdjęciu, ktore kiedys dodalam.. ale ponoc prezentowała się swietnie! Takze ja polecam jakies upięcia wlosów inne niż wszyscy. Głupio się wyrazilam, ale chodzi o to, zeby one byly nawet kontrowersyjne. :)

strasznie mnie zainteresowała ta kokarda...Masz może zdjęcie? ;)

6. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 28 stycznia 2010, 16:33

eaudemonique napisał(a)

strasznie mnie zainteresowała ta kokarda...Masz może zdjęcie? ;)

mam.
    Jak już pisałam fryzjerka zrobiła ją nieco inaczej. Była ona większa i było też więcej rozpuszczonych włosów..

7. ann_0 Nowicjuszka

Napisano: 28 stycznia 2010, 17:49

Dzięki wielkie za rady ;) jednak postanowiłam je odpruć i jestem zadowolona;D dzięki neciaaa7 - na pewno będzie udana zabawa ;) )

8. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 28 stycznia 2010, 18:26

u mnie też większość miała loki. Nie polecam rozpuszczonych - niektórym dziewczynom zaraz po wejściu zrobiły się nieatrakcyjne "sznurki" (ale czego oczekiwać, jak dziewczyna ma długie proste włosy i nagle życzy sobie loki)

Ja miałam loki zebrane w kitkę i poupinane z tyłu, z przodu zebrane - fryzura trzymała się od 14 do 6 rano bez żadnych zmian :)

Polecam wszelkie upięcia, bo dzięki nim włosy nie "pocą" się od skóry i jest dużo lżej w tańcu :)

9. neciaaa7 Nowicjuszka

Napisano: 28 stycznia 2010, 19:53

ann_0 napisał(a)

Dzięki wielkie za rady ;) jednak postanowiłam je odpruć i jestem zadowolona;D dzięki neciaaa7 - na pewno będzie udana zabawa ;) )

nie ma za co ;) cieszę się że jesteś z niej zadowolona ;) wiem jakie to są nerwy co i jak zrobić na studniówke. pozdr;*;*

10. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 28 stycznia 2010, 20:19

Hey dziewczyny...
    Znowu piszę w sprawie fryzurki..
    ehm.. kompletnie nie wiem jaką wybrac..
    No i mam kwadratową twarz i nie wszystkie fryzury do mojej twarzy pasują.. ehm.
    A po za tym to włosy tez nie są bardzo długie bo mam tylko jakieś 3cm za ramiona..

Chciałabym miec grzywkę do góry (bo takie chyba najlepsze rozwiązanie, włosy nie będą potem mokre) a tak to nie wiem.. marzę o lokach albo falach.. ale coś takiego też mi się podoba (http://i46.tinypic.com/20uqyxu.jpg)

A może wy zapodajcie jakieś wasze fotki.. =)

11. kodiz Nowicjuszka

Napisano: 29 stycznia 2010, 23:40

Mam bardzo podobną sukienkę na studniówkę, ma tylko trochę szersze ramiączka i jest w kolorze wrzosowym. Jakie dodatki doradzacie? Coś wyrazistego, czy delikatnego? może rękawiczki?

12. dagDDD Nowicjuszka

Napisano: 29 stycznia 2010, 23:48

kodiz napisał(a)

Mam bardzo podobną sukienkę na studniówkę, ma tylko trochę szersze ramiączka i jest w kolorze wrzosowym. Jakie dodatki doradzacie? Coś wyrazistego, czy delikatnego? może rękawiczki?

Hej :) Myślę,że jeżeli Twoja sukienka również ma takie bogate srebrne zdobienia to bym już za dużo nie szalała żeby nie przebajerować, z rękawiczek zrezygnowałabym... i postawila na srebrne dodatki.

13. dagDDD Nowicjuszka

Napisano: 29 stycznia 2010, 23:49

lub czarne dodatki, do wrzosowego na pewno będą pasować ;)

14. kodiz Nowicjuszka

Napisano: 30 stycznia 2010, 13:58

Patrzyłam czarne i są zbyt "ciężkie" a srebro z wrzosem tworzy taki młdy efekt...

15. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 stycznia 2010, 15:23

To może coś pomiędzy? Siwy z połyskiem?

16. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 31 stycznia 2010, 11:38

kodiz napisał(a)

Ja na twoim miejscu rękawiczek bym nie zakładała. a biżuterię wybrałabym w kolorze kremowym.

17. ewciamarchewcia Nowicjuszka

Napisano: 31 stycznia 2010, 15:58

co myślicie o tej sukience na studniówkę ?

18. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 31 stycznia 2010, 16:44

ewciamarchewcia napisał(a)

co myślicie o tej sukience na studniówkę ?

mnie się ona nie podoba. Byłaby świetna bez tych dziwnych, troszke tandetnych wzorków które zepsuły cały efekt. Ale to tylko moje zdanie.

19. ewciamarchewcia Nowicjuszka

Napisano: 31 stycznia 2010, 17:23

dokładnie tak samo myślę,
    byłaby IDEALNA gdyby była taka jednego koloru bez tych kwiatów czarnych.

20. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 31 stycznia 2010, 17:38

A oprócz wywalenia kwiatków, te czarne paski zastąpiłabym czarną koronką :)