Sukienki na studniówkę 2013

1. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 31 stycznia 2010, 23:13

ewciamarchewcia napisał(a)

co myślicie o tej sukience na studniówkę ?

Szczerze mówiąc to wg mnie wygląda jak piżama. ;]

2. butzmich Początkująca

Napisano: 1 lutego 2010, 13:09

Widzę dziewczyny, że krytykujecie równo. ;) To.. powiedźcie, ale szczerze. Co myślicie o tej ?
    Mam problem.. nie mam pojęcia jakie dodatki. Torebka? Biżuteria. ?
    (nie jestem do końca przekonana co do niej.. ale cóż.. )

3. ewciamarchewcia Nowicjuszka

Napisano: 1 lutego 2010, 17:42

zawsze mi się ten kolor podobał ;)
    sukienka nie jest zła ale troszkę skromna, ale
    odpowiednie dodatki i będzie cacy ;)

ale za to buty CUDOWNE !

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość butzmich

4. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 1 lutego 2010, 17:53

butzmich napisał(a)

Widzę dziewczyny, że krytykujecie równo. ;) To.. powiedźcie, ale szczerze. Co myślicie o tej ?
    Mam problem.. nie mam pojęcia jakie dodatki. Torebka? Biżuteria. ?
    (nie jestem do końca przekonana co do niej.. ale cóż.. )

zdecydowanie lepiej będzie leżała jeśli założysz większy push up, bo nie masz dużego biustu prawda? (nie martw się, ja też- mamy łatwiej :D ) Te marszczenia wtedy lepiej się ułożą. Ogólnie sukienka jest ładna, ale bez zdecydowanych dodatków może być troszkę mdła. Ja zrezygnowałabym z naszyjnika a postawiła na jakieś duże, z daleka widoczne eleganckie kolczyki (srebrne) i dużą bransoletkę(srebrną). Możesz sobie też pozwolić na srebrny szal (czy tam szary) i mocniejszy makijaż np. jaśniejsze smokey eye i różowa, cukierkowa szmineczka. Ja zrobiłabym właśnie tak, srebro będzie w sam raz bo wątpię że teraz na teraz znajdziesz idealne kolczyki w kolorze sukienki. Wg mnie powinny one jednak być baardzo widoczne, możesz je wyeksponować spinając włosy na jedną stronę itp Torebka też może być bardziej szałowa, pudrowy róż lub szara, możesz do niej dopiąć jakąś broszkę lub srebrną klamrę...mile widziana na srebrnym łańcuszku...Taka jest moja wizja ale nie wiem czy jesteś w stanie sobie to wyobrazic :D

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość butzmich

5. butzmich Początkująca

Napisano: 1 lutego 2010, 20:18

eaudemonique napisał(a)

zdecydowanie (....) wyobrazic :D

Normalnie dziewczyny jesteście cudowne. Dodałyście mi otuchy bo jak na razie to wszyscy mi mówili, że jest pidżamowa.
    No to tak.. Push-upa nie mogę włożyć, gdyż sukienka jest tak mocno dopasowana, że ledwo się zapinam. :P Mod marszczeniem jest podszewka tak jakby i niestety, żaden stanik nie wchodzi w rolę, więc chyba pójdę bez i będę płaska. :D
    Sama chciałam taką prostą, bez wymyślnych badziewi ponieważ mi się to nie podobało.
    Czyli powiadasz, że duże kolczyki i duża bransoletka? Ooook, poszukam. Studniówkę mam 12 lutego więc troszkę czasu jeszcze mam. :)
    Jeśli chodzi o torebkę to mam problem. Nigdzie nie potrafię znaleźć idealnej. Kopertówek nie chciałam bo wszystkie jakie widziałam się świeciły, a ja nienawidzę jak coś się świeci. :P

Dzięki. ! ;*

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość spinachee

6. spinachee Nowicjuszka

Napisano: 1 lutego 2010, 22:50

Sorry za podziękowanie! Przypadek :) Widzę, że mamy podobne gusta :) Też był postawiła na rzucającą się w oczy srebrną biżuterię, będziesz wyglądać prosto i elegancko, a nie jak bazarowa malowana lala :) :)

7. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 2 lutego 2010, 15:56

butzmich napisał(a)

Normalnie dziewczyny jesteście cudowne. Dodałyście mi otuchy bo jak na razie to wszyscy mi mówili, że jest pidżamowa.
    No to tak.. Push-upa nie mogę włożyć, gdyż sukienka jest tak mocno dopasowana, że ledwo się zapinam. :P Mod marszczeniem jest podszewka tak jakby i niestety, żaden stanik nie wchodzi w rolę, więc chyba pójdę bez i będę płaska. :D
    Sama chciałam taką prostą, bez wymyślnych badziewi ponieważ mi się to nie podobało.
    Czyli powiadasz, że duże kolczyki i duża bransoletka? Ooook, poszukam. Studniówkę mam 12 lutego więc troszkę czasu jeszcze mam. :)
    Jeśli chodzi o torebkę to mam problem. Nigdzie nie potrafię znaleźć idealnej. Kopertówek nie chciałam bo wszystkie jakie widziałam się świeciły, a ja nienawidzę jak coś się świeci. :P

Dzięki. ! ;*

jeśli nie lubisz świecidełek to może perełki? Obawiam się jednak że do uszu będą za delikatne... Może biżuteria z masy perłowej? Albo materiałowe? Widziałam dzisiaj materiałowe różowe różyczki na łańcuszku do uszu, byłyby idealne...Wtedy nawet bardzo delikatna srebrna bransoletka pasuje

8. madellaina Nowicjuszka

Napisano: 4 lutego 2010, 17:26

Witam ;-)
    Dziewczyny co myślicie o tej sukience? Studniówka mojego chłopaka już za tydzień.. A ja ciągle mam dylemat. Zdjęcia sa bardzo kiepskiej jakości, wiem.. Jest ciemnobłękitna, satynowa, w poprzeczne zakładki na całej długości.
    Mam dylemat między nią, a prostą satynową czarną sukienką odcinaną pod biustem. (Jestem ciemną brunetką, mam ciemne oczy, bardziej opaloną niż na zdjęciach skórę. figura? mały biust, nieco szersze ramiona i biodra.)

9. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 4 lutego 2010, 19:24

madellaina napisał(a)

Witam ;-)
    Dziewczyny co myślicie o tej sukience? Studniówka mojego chłopaka już za tydzień.. A ja ciągle mam dylemat. Zdjęcia sa bardzo kiepskiej jakości, wiem.. Jest ciemnobłękitna, satynowa, w poprzeczne zakładki na całej długości.
    Mam dylemat między nią, a prostą satynową czarną sukienką odcinaną pod biustem. (Jestem ciemną brunetką, mam ciemne oczy, opaloną skórę. figura? mały biust, nieco szersze ramiona i biodra.)

zdjęcia faktycznie fatalne, ale niebieska wydaje mi się rewelacyjna. Ja bym ją brała. Czarna owszem ale mi osobiscie wydaje sie ze studniówka to nie stypa i można coś lepszego wybrać, pomimo że wiele lasek stawia na klasyke i małą czarną

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość madellaina

10. eN_cafe Początkująca

Napisano: 4 lutego 2010, 21:50

madellaina napisał(a)

Witam ;-)
    Mam dylemat między nią, a prostą satynową czarną sukienką odcinaną pod biustem. (Jestem ciemną brunetką, mam ciemne oczy, opaloną skórę. figura? mały biust, nieco szersze ramiona i biodra.)

bardzo ładnie w niej wyglądasz i masz ładną figurę i typ urody, dlatego wydaje mi się że to tylko kwestia tego, w której z tych sukienek po prostu lepiej się czujesz. :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość madellaina

11. madellaina Nowicjuszka

Napisano: 4 lutego 2010, 22:48

..fatalne i przy kiepskim świetle ;/
    Dziękuję Dziewczyny za opinie! Problem w tym, że dobrze czuję się w każdej z nich ;-) z tym, że do czarnej na pewno łatwiej będzie dobrać dodatki. Co proponujecie do tego błękitu? Srebro? Czy raczej jakiś ciemniejszy kolor?

12. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 5 lutego 2010, 21:55

studniówkowe forum stanęło w martwym punkcie. Sezon studniówek się kończy, sama mam jutro studniówkę i wszyscy się dziwią czemu tak późno. Ale myśle że za pare lat spotkamy się na tym forum znowu i będziemy sobie doradzac ale tym razem w kwestiach mody ślubnej ;)

13. Mulatka Nowicjuszka

Napisano: 6 lutego 2010, 10:04

Dziewczyny!

Mam problem. Studniówka juz za dwa tygodnie, a ja nie mam jeszcze dodatków!
    Moja sukienka jest czarna, satynowa, przed kolano. Ma szerokie ramiączka, kopertowy dekolt, jest obcisła w talii, dalej ma fason bombki. Jest gładka z wyjątkiem marszczeń na dekolcie, i koronki od pasa do dekoltu.
    Nie chce czarnych dodatków, wolałabym ją nieco ożywić. Jaki kolor byście wybrały?
    Myślalam o kobalcie (buty, biżuteria) albo zgaszonym różu.. Co Wy na to?

14. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 6 lutego 2010, 10:25

eaudemonique napisał(a)

Ale myśle że za pare lat spotkamy się na tym forum znowu i będziemy sobie doradzac ale tym razem w kwestiach mody ślubnej ;)

Pewnie tak, chociaż myślę że jednak łatwiej znaleźć idealną suknię ślubną niż studniówkową :D

15. Martys91 Nowicjuszka

Napisano: 6 lutego 2010, 13:17

Witam! Mam problem :( Studniówka juz za tydzien a ja nie wiem jaka sukienkę załozyć. Mam 161 cm wzrostu i 51 kg co oznacza ze do szczupłych nie należe chociaż źle nie ma, mam spore uda co jest problemem. Sukienka jaka mam to z kolekcji letniej simple http://www.stylistka.pl/simple-jesien-zima-2009-2010/zdjecie/23008/ taka jak ta po środku tylko w kolorze turkusowym. Oczywiście jestem niższa niz te modelki więc automatycznie sukienka jest dłuższa. Czy pasuje taka na studniówkę?

16. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 6 lutego 2010, 14:53

tak jak obiecałam, pokażę mój look studniówkowy :) :

17. eN_cafe Początkująca

Napisano: 6 lutego 2010, 18:46

Martys91 napisał(a)

Witam! Mam problem :( Studniówka juz za tydzien a ja nie wiem jaka sukienkę załozyć. Mam 161 cm wzrostu i 51 kg co oznacza ze do szczupłych nie należe chociaż źle nie ma, mam spore uda co jest problemem. Sukienka jaka mam to z kolekcji letniej simple http://www.stylistka.pl/simple-jesien-zima-2009-2010/zdjecie/23008/ taka jak ta po środku tylko w kolorze turkusowym. Oczywiście jestem niższa niz te modelki więc automatycznie sukienka jest dłuższa. Czy pasuje taka na studniówkę?

pasuje :) jest bardzo ładna, jeżeli się w niej dobrze czujesz to nie widzę przeciwwskazań :P .
    btw. 161 cm i 51kg wagi to szczupła sylwetka moim zdaniem :P

18. eN_cafe Początkująca

Napisano: 6 lutego 2010, 18:48

19BaMbOoChA90 napisał(a)

tak jak obiecałam, pokażę mój look studniówkowy :) :

bardzo mi się podoba :) najbardziej urzekła mnie fryzura, piękna po prostu. :)

19. eN_cafe Początkująca

Napisano: 6 lutego 2010, 18:54

Mulatka napisał(a)

Dziewczyny!

Mam problem. Studniówka juz za dwa tygodnie, a ja nie mam jeszcze dodatków!
    Moja sukienka jest czarna, satynowa, przed kolano. Ma szerokie ramiączka, kopertowy dekolt, jest obcisła w talii, dalej ma fason bombki. Jest gładka z wyjątkiem marszczeń na dekolcie, i koronki od pasa do dekoltu.
    Nie chce czarnych dodatków, wolałabym ją nieco ożywić. Jaki kolor byście wybrały?
    Myślalam o kobalcie (buty, biżuteria) albo zgaszonym różu.. Co Wy na to?

do czarnej sukienki możesz dobrać dodatki w każdym kolorze. może się mylę, ale mam wrażenie że ten zgaszony róż może być hmm.. zbyt przygaszony :P czerń jest zdecydowanym kolorem i wydaje mi się, że może ten delikatny kolor przytłoczyć. kobalt jak najbardziej.

20. Martys91 Nowicjuszka

Napisano: 6 lutego 2010, 20:34

Czuję się w niej dość wygodnie i uważam że bedzie oryginalna bo raczej żadna dziewczyna takiej mieć nie bedzie. Jakie dodatki do tego i oczywiscie jakie rajstopy ?? Buty mam czarne. Dziękuję za radę :)