Sukienki na studniówkę 2013

1. melleczka Weteranka

Napisano: 28 października 2009, 20:40

racja! przepraszam :)
    to z przyzwyczajenia :)

oni nawet chyba nie wysylaja do polski...

choc za ta "moja" wymarzona trzebaby dac ok. 520zl. to jeszcze nie tak tragicznie choc dla mnie i tak za duzo. ale znalazlam tez piekna za 88$ czyli jakies 200zl ponad 200zl. nie orientuje sie jak dolar stoi.

2. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 28 października 2009, 20:57

melleczka napisał(a)

racja! przepraszam :)
    to z przyzwyczajenia :)

oni nawet chyba nie wysylaja do polski...

choc za ta "moja" wymarzona trzebaby dac ok. 520zl. to jeszcze nie tak tragicznie choc dla mnie i tak za duzo. ale znalazlam tez piekna za 88$ czyli jakies 200zl ponad 200zl. nie orientuje sie jak dolar stoi.

1 dolar amerykański = 2,89130152 złotego polskiego
    ;p proszę bardzo :D ! coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu by sobie sukienkę uszyć ;o Tobie też to radzę bo wydaje mi się, że nawet jakby Ci się udało ją tam zakupić (choć chyba nie ma wysyłki do Polski) to:
    a)nie wiesz jak będzie na Tobie leżała :)
    b)raczej wyjdzie drożej niż szycie :)

3. melleczka Weteranka

Napisano: 28 października 2009, 21:58

lol... to wyjdzie 600zl z przesy;lka. wyszloby :) bo jej nie zamowie...
    wlasnie ja sie boje troche tego szycia.... bo nie wiadomo jak bedzie lezec i wogole...

dlatego wybieraqm sie na obczajanie do krk i poprzymierzam i wtedy zdecyduje czy szyje czy kupuje :) w sumie to krawcowe dwie znam dobre...

a kiedy wybierasz sie z "projektem" do krawcowej? ile wczesniej trzeba isc?

4. anianowak90 Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2009, 8:35

Ja osobiście ide w takiej sukience :) Bardzo sexi, zmysłowa :) Dobrze się w niej czuje :) :) a zapłaciłam za nią 100zl :) :)

5. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 29 października 2009, 17:35

anianowak90 napisał(a)

Ja osobiście ide w takiej sukience :) Bardzo sexi, zmysłowa :) Dobrze się w niej czuje :) :) a zapłaciłam za nią 100zl :) :)

mi się osobiście nie podoba, tym bardziej jakoś mi nie pasuje na studniówkę .. bez obrazy, ale te wycięcia z tyłu, boku i przodu są trochę kurewskie ;p zwłaszcza na bal xd po drugie: ta sukienka pasuje raczej na szczuplutkie dziewczyny ze względu na to, iż jest bardzo obcisła :)

melleczka: nie mam pojęcia kiedy iść ze zdjęciem do krawcowej :p mi wiele osób mówi, że już teraz wypadało by iść! ;o

6. melleczka Weteranka

Napisano: 29 października 2009, 20:54

mi tez sie nie podoba. nie zapominajmy ze studniowka to impreza szkolna a ta sukienka za duzo odkrywa. ja bym w takiej nie poszla. zbyt wyzywajaca i seksowna. ale jak kto lubi.

ja chyba jednak kupie :)

niebawem sie pochwale moim dzisiejszym superanckim lupem na szafiarkach :) kupilam dzis sliczna sukienke z materialu ala szyfon w kolorze granatowym, do kolan za...... uwaga................ 41zl :D :D :D :D :D :D
    happy :)

na studniowke w niej nie pojde ale to zmienia wszystkie moje plany... bo w takim ukladzie rzeczy byc moze kupie dluga czarna na studniowke skoro granatowa juz mam :) bo chcialabym ciemna.... albo jakis turkus.... to jasny kolor ale tez mi sie podoba i takiej jeszcze nie mam :)
    oprocz czerwonego, fuksji, granatu, fioletu, brazu jaki kolor polecacie?

chyba jednak bede kupowac :)

7. melleczka Weteranka

Napisano: 29 października 2009, 20:55

w sumie to ja bym mogla kupe kasy zaoszczedzic bo mam kilka sukienek ktore na studniowke sa idealne... ale ja sobie upieprzylam dluga szyfonowa.... no i juz :)

8. tutti Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 15:44

ja jeszcze polecam ciemną zieleń szczególnie dla szatynek i rudych, może i oklepane połaczenie ale wciąż cudowne jak dla mnie :)

ogólnie to odradzam dziewczynom, które sobie mają zamiar kupować sukienki w butikach/galeriach/bazarkach, wymarzania sobie sukienki, ponieważ mogą takowej nie dostać. ja rok temu zostałam zaproszona na studniówkę i wymarzyłam sobie granatową sukienkę w kolanko wiązaną na szyi, niestety pojechałam za późno (pod koniec grudnia) i musiałam kupić brązową ciemną w której wyglądałam bardzo ładnie, ale nie była tą jaką chciałam i w sumie strasznie mi to przeszkadzało. nie jestem fanką szycia sukienek, więc teraz sobie nie wymarzam, ogólnie mam pojęcie jaką bym chciała, ale nie mam planu w głowie i nie zamierzam mieć więc jak na coś trafię to na pewno będę zadowolona, a przynajmniej mam nadzieję ;-)

w tej pierwszej chodzi mi o kolor :)

9. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 17:46

Dziewczyny jak myślicie, jaki kolor będzie pasował do tej sukienki? Nie chcę takiej jasnej... Chodzi mi o kolor materiału. Co prawda jeszcze nie zdecydowałam czy to właśnie ta sukienka, ale jestem do niej coraz bardziej przekonana :)

10. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 18:20

anianowak90 napisał(a)

Matko, gdybym przyszła w takiej sukience, to chyba by mnie wyrzucili ze studniówki... serio. Bo nie wyglądałabym na uczennicę.

11. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 18:22

Sylwuniaa0091 napisał(a)

Dziewczyny jak myślicie, jaki kolor będzie pasował do tej sukienki? Nie chcę takiej jasnej... Chodzi mi o kolor materiału. Co prawda jeszcze nie zdecydowałam czy to właśnie ta sukienka, ale jestem do niej coraz bardziej przekonana :)

I dobrze, bo sukienka jest naprawdę piękna :)
    Co do koloru, to zależy, jakie masz włosy. Jeżeli takie jak modelka (i ja) to fajnie byłoby Ci w ciemnej czerwieni albo we fiolecie. Moim zdaniem, oczywiście.

12. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 18:26

Zirael napisał(a)

I dobrze, bo sukienka jest naprawdę piękna :)
    Co do koloru, to zależy, jakie masz włosy. Jeżeli takie jak modelka (i ja) to fajnie byłoby Ci w ciemnej czerwieni albo we fiolecie. Moim zdaniem, oczywiście.

Mam czarne włosy :)

13. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 19:41

Sylwuniaa0091 napisał(a)

Wow, to w czerwieni będziesz wyglądała zupełnie jak Carmen :D

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Sylwuniaa0091

14. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 30 października 2009, 19:47

Sylwuniaa0091 napisał(a)

a ja właśnie, ze względu na ciemne włosy, wybrałabym jasny kolor, na kontrast :) ! ale w sumie zależy to też od karnacji :) a sukienka piękna kurcze :p ahh czemu ja mam 166cm i figurę gruchy xd :(

15. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 30 października 2009, 19:49

melleczka napisał(a)

mi tez sie nie podoba. nie zapominajmy ze studniowka to impreza szkolna a ta sukienka za duzo odkrywa. ja bym w takiej nie poszla. zbyt wyzywajaca i seksowna. ale jak kto lubi.

ja chyba jednak kupie :)

niebawem sie pochwale moim dzisiejszym superanckim lupem na szafiarkach :) kupilam dzis sliczna sukienke z materialu ala szyfon w kolorze granatowym, do kolan za...... uwaga................ 41zl :D :D :D :D :D :D
    happy :)

na studniowke w niej nie pojde ale to zmienia wszystkie moje plany... bo w takim ukladzie rzeczy byc moze kupie dluga czarna na studniowke skoro granatowa juz mam :) bo chcialabym ciemna.... albo jakis turkus.... to jasny kolor ale tez mi sie podoba i takiej jeszcze nie mam :)
    oprocz czerwonego, fuksji, granatu, fioletu, brazu jaki kolor polecacie?

chyba jednak bede kupowac :)

pochwal się jak najszybciej bo mnie ciekawość zżera :D !
    a co do koloru .. powiedz mi kolory swojego wyglądu to Ci doradzę ;D!

16. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 20:02

19BaMbOoChA90 napisał(a)

ahh czemu ja mam 166cm i figurę gruchy xd :(

Wcale nie jesteś taka niska :) ja mam 167cm i uważam się za bardzo w porządku :D i odpowiednią do długich sukienek :P

17. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 20:21

To co ja mam powiedzieć? Ja mam 174 cm ;)

18. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 20:44

Sylwuniaaa, możesz powiedzieć, że masz długie nogi :D

A na serio, to znalazłaś partnera, przy którym możesz założyć szpilki?

19. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 20:56

Zirael napisał(a)

Sylwuniaaa, możesz powiedzieć, że masz długie nogi :D

A na serio, to znalazłaś partnera, przy którym możesz założyć szpilki?

Może zacznijmy od tego, że nie mam partnera :) Ale nie ze względu na wzrost... :P Wybredna jestem ;) A jak z Wami dziewczyny, partnerzy już wybrani?

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość majka125

20. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 21:04

Wybredność się przydaje, bo jak wybierzesz fajnego gościa, to Ci wstydu nie narobi :D

Ja zapytałam swojego pod koniec września, byłam pewna, że się wykręci, a tu zdziwienie nastąpiło :P

W klasie nic nie powiedziałam, żeby to nie dotarło do niepowołanych uszu, więc teraz wszyscy się zastanawiają :D