Sukienki na studniówkę 2013

1. Ramona1 Nowicjuszka

Napisano: 26 listopada 2010, 13:18

Tak, kobaltowy jest nadal modny. Obecnie sama szukam sukienki w tym kolorze.
    Najbardziej skłaniam się ku takiej:
    http://www.skapiec.pl/img/1239031-2510-1-figl-elize-48.html
    Co myślicie o tej sukience?

2. alessandraa Nowicjuszka

Napisano: 28 listopada 2010, 14:05

Moja studniówka jest na początku stycznia a ja jeszcze dosłownie NIC na nią nie mam! Masa pomysłów przewijała mi się przez głowę ale suma summarum z niczego do końca nie byłam zadowolona. A czasu coraz mniej. Stąd moje pytanie: co proponujecie? ;)
    Jestem brunetką, 166cm wzrostu, 42kg wagi. Mało kobieca figura, szczupła a wręcz chuda. Na pewno w grę nie wchodzą róże, czernie, ciemne kolory. Strasznie podobają mi się granatowe platformy ale ewentualnie co dalej?
    Mam nadzieję że pomożecie ;) )

3. dzastina_yes Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2010, 16:55

jeśli jesteś szczupła, to może taka mocno rozkloszowana od pasa, z tiulu i z jakimiś koronkami, u góry gorsetowa z zamkiem ;) w tk maxx widziałam takie, całkiem fajne ;)
    a i do butów myślę, że by pasowała ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość alessandraa

4. hermenegilda18 Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2010, 22:09

Hej dziewczyny =)
    od dłuższego czasu poszukuję sukienki na studniówkę, poluję na czerwoną (ewentualnie z jakimiś czarnymi wstawkami), z hiszpańskim dekoltem, tiulowym dołem, najlepiej w kolano, podobną do tych ze zdjęć. Pomogłybyście coś takiego znaleźć w jakimś sklepie?
    Z góry dzięki

5. hermenegilda18 Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2010, 22:11

Przepraszam, żę w kolejnym poście, ale technika mnie przerosła

6. Joostyncia Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2010, 17:33

Cześć dziewczyny :) Czy nie wiecie, gdzie mogę dostać taką sukienkę. Wiem, że są w Bytomiu, ale do Bytomia mam daleko. Jestem z okolic Tarnowa. Może widziałyście gdzieś bliżej takie sukienki? :)

7. alessandraa Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2010, 9:58

dzastina_yes dziękii wielkie za pomoc ;) ) właśnie sukienka w takim stylu chodziła za mną :D

8. franiamaj Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2010, 15:11

czy ta sukienka nadaje się na studniówkę?
    nie jest zbyt wyzywająca? bardzo mi się podoba, ale nie chce żeby całe grono pedagogiczne mnie zjechało.
    dodam ze nie jestem za wysoka (1.62)

9. franiamaj Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2010, 15:12

więc może będzie się trochę dłuższa na mnie wydawała...

10. maybe18 Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2010, 21:32

Witam dziewczęta. :)
    Zacna studniówkowa noc rozpoczyna się 15 stycznia,a ja do tej pory jakoś nie miałam entuzjazmu,aby pochodzić,poszukać,poszperać... A ostatnio jakoś mnie już na szczęście wzięło ;) )
    Tak szczerze,to marzy mi się długa sukienka,ale nie żadna typowo barokowo-balowa ;) Tematem mojej studniówki jest poza tym Moulin Roudge,także myślę,że taka długa,bordowa kiecka byłaby w sam raz. Pytanie tylko,czy taką znajdę ;> Alternatywą jest sukienka bez ramiączek,trzymać na czym by się miała haha, do kolan :]
    Ale i tak myślę,że jak zacznę chodzić i przymierzać,to w końcu spodoba mi się coś innego ;)
    A,mam 176 cm wzrostu (przynajmniej tyle w dowodzie :P ), ogólnie do najszczuplejszych nie należę,ale do najgrubszych też nie ;)

Wkleję Wam sukienkę jaką miałam rok temu na półmetku, teraz pragnę mieć dekolt!
    P.S.Nie mam pojęcia,czemu tak mi dziwnie padło światło na pachę,czy to cień czy co,a mogłabym przyrzec,że goliłam xD

11. maybe18 Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2010, 21:42

Joostyncia napisał(a)

Cześć dziewczyny :) Czy nie wiecie, gdzie mogę dostać taką sukienkę. Wiem, że są w Bytomiu, ale do Bytomia mam daleko. Jestem z okolic Tarnowa. Może widziałyście gdzieś bliżej takie sukienki? :)

Joostyncia,boska jest :] Niestety nie wiem,gdzie można kupić,ale trzymam kciuki za poszukiwania ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Joostyncia

12. AmaireElenesar Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2010, 17:27

maybe18 napisał(a)

Witam dziewczęta. :)
    Tematem mojej studniówki jest poza tym Moulin Roudge,

Po pierwsze Moulin Rouge.
    Po drugie: kto wymyślał temat Waszej studniówki?
    Tematem przewodnim jest jeden z bardziej znanych kabaretów paryskich? Który mi np. kojarzy się różnie.
    Gdybym ja usłyszała taki temat to bym pomyślała, że w takim razie nie można powiedzieć co na studniówce wypada, a co nie - wszystko dozwolone. :)

13. hermenegilda18 Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2010, 18:13

Hej dziewczyny =) byłaby szansa na pomoc z tą moją czerwoną sukienką, o której pisałam wyżej? bardzo proszę o radę, bo nie mogę nigdzie znaleźć ;)

14. babka Nowicjuszka

Napisano: 13 grudnia 2010, 22:11

witam, mam pytanie do pań stylistek. Jak już tu wcześniej pisałam, mój typ figury to gruszka. Czy ta sukienka będzie tuszowała moje biodra czy wręcz przeciwnie, będą bardziej 'widoczne'? Bardzo spodobała mi się ta sukienka, ale obawiam się, że nie będę w niej dobrze wyglądała :-(

Link do sukienki: http://allegro.pl/nowosc-fionella-sliczna-kobieca-sukienka-m-i1364171380.html

15. zabcia779 Nowicjuszka

Napisano: 14 grudnia 2010, 22:14

Hej dziewczyny ! :) mam w tym roku studniówkę i chciałabym kupić sukienkę i buty jeszcze przed sylwestrem gdyż jest duży wybór, ale zupełnie nie wiem jaką... :(

Mam 180cm wzrostu, rozmiar 42, dosyć szerokie biodra, średnie piersi...

Doradzicie jakiś fason ? :)

16. amilc91 Nowicjuszka

Napisano: 16 grudnia 2010, 18:32

Nie wiem jak inne dziewczyny Ci doradzą ale ja na Twoim miejscu bym poczekała... będą wyprzedaże bedzie taniej i trochę więcej do wyboru...

17. alessandraa Nowicjuszka

Napisano: 18 grudnia 2010, 17:43

Kochane szafiarki potrzebuję pomocy! :) Na studniówkę kupiłam ciemnoniebieskie buty i szarą sukienkę na ramię. I na tym się kończy to co mam. Miałam inną wizję mojej kreacji ale przez moje gabaryty musiałam wybrać najmniejsze zło. Wracając do tematu jakie dodatki, fryzurę, makijaż proponujecie? Czy w grę wchodzą tylko niebieskości czy mogę przełamać to czymś czarnym? Chcę jakoś 'ubrać' tą sukienkę ale nie wiem jak :/ Liczę na Wasze sugestie ;) )

18. LUIzza Nowicjuszka

Napisano: 18 grudnia 2010, 21:00

Witaj! :) Bardzo ładne są te sukienki. Ja zakończyłąm właśnie poszukiwania, ale jakbym miała wybierać. to wybierałabym pomiędzy modelem pierwszym (szara) a drugim, tą całą czerwoną. Obie są eleganckie i modne, czerwony kolor zwykle pasuje do brunetek, ale bardzo zwraca uwagę, co nie wszystkim odpowiada. A szary jest supermodny, tylko niekiedy wyglada się w nim smumtno. Popatrz, w którym kolorze lepiej się czujesz, jaką masz karnację, może czerwony doda Ci odwagi,blasku,jeśli go potrzebujesz, tak myślę, ale każda dezcyzja będzie dobra, bo sukienki są świetne. :)

19. Joostyncia Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2010, 12:45

JagnaKos napisał(a)

Witam was kochane stylistki. Mam nadzieję że pomożecie również mi. Tak jak wy również i ja za kilka tygodni wybieram się na studniówkę. Znalazłam sobie trzy propozycje ale nie wiem którą sukienkę wybrać dla średniego wzrostu, szczupłej, brunetki ;)

1:
    http://modbis.pl/product-pol-546-Idalia-efektowna-sukienka-wyjsciowa-.html
    2:
    http://modbis.pl/product-pol-552-Andrea-I-ekskluzywna-kreacja-wieczorowa-.html
    3:
    http://modbis.pl/product-pol-550-Aneta-III-satynowa-kreacja-wieczorowa-.html
    Za pomoc serdecznie dziękuję :)

Jak dla mnie 3 ;) jest śliczna :)

20. Miia Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2010, 13:11

a co myslicie o tej? mi sie bardzo podoba ale boje sie ze nie bedzie pasowac.