Sukienki na studniówkę 2013

1. orzechowaks Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2011, 20:59

Witam mam niedługo studniówkę i potrzebuję pomocy.
    MaM taką sukienkę i mam pytanko jakie buty i dodatki będą do niej pasowały?
    A tak pozatym czy ten kolor pasuje do ciemnych włosów i śniadej karnacji ??
    http://img691.imageshack.us/i/zdjcie0025c.jpg /

2. studniowka Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2011, 22:20

Hej!
    A co myślicie o tych sukienkach?
    Która ładniejsza?

3. my.cinderella Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2011, 17:05

studniowka napisał(a)

Hej!
    A co myślicie o tych sukienkach?
    Która ładniejsza?

Hmmm... Obie śliczne, ale skłaniam się w kierunku tej pierwszej :)

4. my.cinderella Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2011, 17:09

orzechowaks napisał(a)

Witam mam niedługo studniówkę i potrzebuję pomocy.
    MaM taką sukienkę i mam pytanko jakie buty i dodatki będą do niej pasowały?
    A tak pozatym czy ten kolor pasuje do ciemnych włosów i śniadej karnacji ??
    http://img691.imageshack.us/i/zdjcie0025c.jpg /

Myślę, że klasyczne czarne dodatki albo kobalt lub śliwkowy fiolet

5. studniowka Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2011, 20:04

Poszukiwana sukienka!
    Ktoś może wie gdzie można ją znaleźć albo chociaż podobna?

6. izka_m1 Nowicjuszka

Napisano: 24 stycznia 2011, 20:33

nie taka sama ale podobna widziałam na foreverunique.pl

7. paul250 Nowicjuszka

Napisano: 28 stycznia 2011, 8:36

Ja miałam na studniówce czarną, długą sukienkę, bardzo prostą w swoim fasonie, ale dziś wybrałabym już co innego. Trochę żałuję, że nie zaszalałam. No bez polotu po prostu ;p Tak więc z własnego doświadczenia moge powiedzieć, że warto poszperać w necie i poczytać co jest na topie, choć wcale nie trzeba się modnie ubrać. podsyłam linka o tym co było, jest i będzie królowało na studniówkowych parkietach http://www.iwoman.pl/trendy/moda/studniowka;2011;czyli;dekolt;i ;p iora;zamiast;ta...
    Dobrej zabawy!! :D

8. majencja Nowicjuszka

Napisano: 31 stycznia 2011, 11:28

Witam, mam za 2 tygodnie studniówkę i potrzebuje pomocy przy doborze dodatków.
    Jestem wysoką(175cm) i szczupłą(r3 8) brunetką, o dość jasnej karnacji, a kiedys miałam bardziej sniadą.
    Mam sukienkę z h&m, wiec moge liczyc sie z tym ze ktos bedzie mial identyczna i dlatego chcialabym dobrac do niej cos dizajnerskiego.

.. Góra sukienki jest pudrowa, duży V-dekolt, a dół czarny, fason spodnicy ołowkowej. Jest ona bardzo skromna, taka baza do jakiejsc stylizacji, mam do niej klasyczne czarne buty na obcasie, a chcialabym nie wygladać tak powaznie, bo jak załozę jakies perły czy wielkie wisiory wydaje mi ze ze bd wygladac jak wystrojona czterdziestka. A marzy mi ise bardziej przebojowa stylizacja, ale moze bez wielkich szalenstw, bo to jednak impreza w szkole...
    Czy ktos ma jakiś pomysł?

9. zaleshkavisage Zadomowiona

Napisano: 31 stycznia 2011, 12:52

do: majencji

hej, sukienka jest bardzo prosta :)
    Myślę, że zdecydowane kolory dodatki powinny podkreślić jej charakter.
    Poniżej przykładowe stylizacje :) pozdrówki

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość majencja

10. marionetka29 Początkująca

Napisano: 16 listopada 2012, 12:48

Czpki zimowe roz.48-52

11. marionetka29 Początkująca

Napisano: 16 listopada 2012, 12:49

sorry pomyłka:/

12. zolza_18 Początkująca

Napisano: 5 grudnia 2012, 20:37

Okej..skusił mnie tytuł postu "studniówka 2013" ale jakoś tu cicho..
    Kupiłm przed andrzejkami sukienke na stu, czerwoną. Nie wiem czy sie nadaje, mam teraz wątpliwości :/
    Może coś z dodatkami doradzicie? Jakie buty, torebka, kolczyki, bransoletka? Dodam że chcę mieć upiete wlosy, a skienke uważam za skromną dlatego z dodatkami mogę poszaleć :D

13. Merg_pl Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2012, 8:06

Proponuję poszperać trochę w internecie, tam na pewno coś znajdziesz odpowiedniego. Sukienka na studniówkę powinna być skromna, ale przy tym elegancka i z klas, nie może być za bardzo wyzywająca. Postawiłabym na sukienką do kolan, rozkoloszowaną od pasa i gorsetowa górą. Kolory to czerń albo beż.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Lacoste24_pl

14. zolza_18 Początkująca

Napisano: 6 grudnia 2012, 14:42

Wybierając sukienkę wiedziałam, ze czerń odpada.. Jestem osoba bladą, dlatego też zywe kolory są dla mnie :)  Sukienka którą pokazalam w poprzednim poscie ejst do kolan i jest całkiem elegancka :) A dododatków na prawde nie wiem..myslałam o bezowych butach i z racji złotych ćwieków na sukience złotą biżuterie?

15. Lacoste24_pl Zadomowiona

Napisano: 11 grudnia 2012, 17:20

Sukienka na studniówkę powinna być zwiewna, dziewczęca, a zarazem elegancka. Nie może być za poważna bo będzie postarzać. Co do koloru to myślę, że czerń może być pod warunkiem, że jakoś rozjaśnimy stylizację dodatkami.

16. zolza_18 Początkująca

Napisano: 12 grudnia 2012, 20:35

Okej, okej.. zwiewna i dziewczęca. Tez mi się tak wydaje. Ale patrząc na te wszystkie sukienki dostępne w sklepach... Większosć jest na jedno kopyto, jeżeli mówimy o sukienkach zwiewnych.  Od poczatku wiedziałam, ze chcę sukienkę z baskinką, okej mogłabybyć trochę bardziej luźna, ale cholera, kupiłam już taką.. Lacoste24_pl sądzisz, ze sukienka typu do połowy uda trzymajaca się jedynie na piersiach będzie lepsza? I naprawdę moze można by było jakos rozjaśnić dodatkami czarna sukienke ale nie w przypadku bladości takiej jak moja.
    Kupując tą sukienkę stwierdziłam, ze nie będe za kilka lat narzekać na mój wybór.  Koleżanki z klasy mówią, ze kiecka jak najbardziej pro. A ja juz sama nie wiem. Z jednej strony wolałabym coś bardziej luźnego, a  z drugiej baskinka ♥

17. Caree Początkująca

Napisano: 20 grudnia 2012, 16:12

Ja również mam w tym roku studniówkę i również kupiłam baskinkę :) . Z tym,ze moja jest koloru czarnego i ma rękawek 3/4. Moim zdaniem sukienka jak najbardziej nadaje się na tego typu imprezę, jest piękna i do tego elegancka. a co do Twoich dodatków.. myślę,ze postawiłabym na czerń. Czarna torebka, buty ( buty mogą też być z ćwiekami w kolorze złotym ). A jeśli chodzi o biżuterie to zdecydowanie złoto tego typu
    http://www.google.pl/imgres?q=naszyjniki+z%C5%82ote&um=1&hl=pl&tbo=d&biw=1360&bi...
    http://www.google.pl/imgres?q=naszyjniki+z%C5%82ote&um=1&hl=pl&tbo=d&biw=1360&bi...

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość zolza_18

18. nowa84 Zadomowiona

Napisano: 21 grudnia 2012, 8:21

Bardzo fajne naszyjniki. Myślę, że na pewno będą pasować do baskinki. Szczególnie podoba mi się ten drugi.

19. andziaa23 Ekspertka

Napisano: 5 stycznia 2013, 11:40

Ja polecam na studniówkę sukienkę lekko balową trochę z dekoldami i w odcieniach jasnych lub ładnych wyrazistych barwach. Raz w życiu się ma taką imprezę, więc warto :)

20. Czuczu666 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2013, 14:21

Moja siostra pracuje w agencji modelek i mówiła ze teraz obsługują nowa projektantke (nie pamietam tylko nazwy firmy jaka założyła) która ma piękne suknie. Robią jej teraz sesje zdjęciową w tym tygodniu. Dowiem się jaka to firma i wam napisze bo podobno są piękne i ona szyje tylko kilka egzemplarzy danego modelu. Podobno ma już kolejki na sukienki na studniówka.