Sukienki na studniówkę 2013

1. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 21:09

Zirael u mnie w klasie większość nie ma partnerów... ;)
    A jak tu znaleźć naprawdę fajnego... :)

2. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 30 października 2009, 22:09

Sylwuniaa0091 napisał(a)

Może zacznijmy od tego, że nie mam partnera :) Ale nie ze względu na wzrost... :P Wybredna jestem ;) A jak z Wami dziewczyny, partnerzy już wybrani?

jakbym o sobie czytała, ofc poza wzrostem (którego, Ci na prawde zazdroszczę, serio ;o), jako tako nie mam partnera, ale biorę mojego przyjaciela no bo sama nie pójdę (nie wiem czy to dobry pomysł bo a) on nie potrafi tańczyć b) jest trochę nieśmiały) .. z jednej strony ma się dużo kolegów, ale gdy przyjdzie co do czego, z kolegów robią się tylko znajomi, których raczej nie chcemy brac na tak ważną dla nas imprezę jaką jest bal studniówkowy ;) ..

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Sylwuniaa0091

3. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 30 października 2009, 22:14

Zirael napisał(a)

Wcale nie jesteś taka niska :) ja mam 167cm i uważam się za bardzo w porządku :D i odpowiednią do długich sukienek :P

nie uważam się za niziołka ;p ale w wielu rzeczach wyglądam na prawdę jak karzełek xd a taka co ma ponad 170cm to we wszystkim jej będzie ładnie, a jeszcze gdy figurke ma to łohohoh ;o

4. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 22:30

19BaMbOoChA90 napisał(a)

z kolegów robią się tylko znajomi, których raczej nie chcemy brac na tak ważną dla nas imprezę jaką jest bal studniówkowy ;) ..

Święte słowa. Poza tym, trzeba kogoś dobrze znać, żeby wiedzieć, że nie narobi nam wstydu.

5. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2009, 23:59

Zirael napisał(a)

Święte słowa. Poza tym, trzeba kogoś dobrze znać, żeby wiedzieć, że nie narobi nam wstydu.

To fakt. I żeby jeszcze facet był przystojny, inteligentny, kulturalny, towarzyski, zabawny i umiał tańczyć... Idealny partner na studniówkę :)

6. melleczka Weteranka

Napisano: 31 października 2009, 1:43

w sumie to niby wiem jakie kolory do mnie pasuja ale chcialabym cos innego od tych wymienionych bo takie sukienki juz mam :) jesli spotkalabym chabrowa, turkusowa lub czarna to chyba te kolory ktore bym chciala.... mam czarne wlosy i jasna karnacje ktora troszke podrasuje na solarium przed balem wiec sie zrobie sniada lekko :)

partnera juz mam od dawna :) - - - > TŻ :)

7. melleczka Weteranka

Napisano: 31 października 2009, 1:59

coraz bardziej przekonuje sie do tego by zamowic sukienke przez allegro....
    znalazlam takie:
    http://moda.allegro.pl/item790554312_a_m_a_n_d_a_rozmiary_34_do_52_tu_46_48.html
    http://moda.allegro.pl/item788472488_b_e_t_t_y_rozmiary_34_do_52_tu_42_44.html
    http://moda.allegro.pl/item798270805_p_i_e_k_n_o_s_cze_srebremdluga_roz34do52_tu...
    http://moda.allegro.pl/item799395853_k_a_m_e_l_i_a_dluga_rozmiary_34_do_52_tu_ro...
    http://moda.allegro.pl/item792203856_t_a_t_i_a_n_a_rozmiary_34_do_52_tu_46_48.ht...

szczegolnie podoba mi sie druga sukienka, model BETTY. jest boska.... bardzo bym taka chciala.... niestety maja tylko w kolorze lila i bezowym... juz pisalam do sprzedajacego :( a tak strasznie mi sie podoba...

do zakupu na allegro sklania mnie niska cena glownie. bo w sklepie za taka sukienke musialabym dac dwa razy tyle... i watpie zebym znalazla tak ladna... niemniej jednak ta druga to cudo wg mnie. jak ktoras z was znajdzie podobna w sklepie to bardzo prosze o namiary :)
    taka sobie wymarzylam.... ale kolor mi absolutnie nie odpowiada...

co wy o tym allegro myslicie? czy mogac zaoszczedzic polowe kasy mozna sie o to pokuysic by zamowic sukienke?

8. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 31 października 2009, 12:18

melleczka napisał(a)

coraz bardziej przekonuje sie do tego by zamowic sukienke przez allegro....
    znalazlam takie:
    http://moda.allegro.pl/item790554312_a_m_a_n_d_a_rozmiary_34_do_52_tu_46_48.html
    http://moda.allegro.pl/item788472488_b_e_t_t_y_rozmiary_34_do_52_tu_42_44.html
    http://moda.allegro.pl/item798270805_p_i_e_k_n_o_s_cze_srebremdluga_roz34do52_tu...
    http://moda.allegro.pl/item799395853_k_a_m_e_l_i_a_dluga_rozmiary_34_do_52_tu_ro...
    http://moda.allegro.pl/item792203856_t_a_t_i_a_n_a_rozmiary_34_do_52_tu_46_48.ht...

szczegolnie podoba mi sie druga sukienka, model BETTY. jest boska.... bardzo bym taka chciala.... niestety maja tylko w kolorze lila i bezowym... juz pisalam do sprzedajacego :( a tak strasznie mi sie podoba...

do zakupu na allegro sklania mnie niska cena glownie. bo w sklepie za taka sukienke musialabym dac dwa razy tyle... i watpie zebym znalazla tak ladna... niemniej jednak ta druga to cudo wg mnie. jak ktoras z was znajdzie podobna w sklepie to bardzo prosze o namiary :)
    taka sobie wymarzylam.... ale kolor mi absolutnie nie odpowiada...

co wy o tym allegro myslicie? czy mogac zaoszczedzic polowe kasy mozna sie o to pokuysic by zamowic sukienke?

o hehe ta druga to jak ta moja wklejona tyle, ze granatowa ;D mowie Ci, szyj :) ! zamowisz z allegro, przyjdzie cos nieciekawego i dopiero bedzie placz .. nie zawsze wydanie mniejszej kwoty jest oplacalne :)

9. justynkaa08 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 13:42

Wie ktos moze gdzie mogłabym kupic ta sukienke ?? ? Co myslicie o tej sukience na studnowke ??

10. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 31 października 2009, 20:21

dzisiaj przymierzałam takie kiecki (wszystkie zdjęcia na mnie) .. co myslicie :p ? mi najbardziej podoba się ta obcisła czarna i srebrna z frędzlami (mojemu partnerowi stanowczo ta srebrna z frędzlami ;D uparł się na nią xd ale nie wiem czy wypada iść tak na studniówkę .. )

11. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 22:30

19BaMbOoChA90 napisał(a)

dzisiaj przymierzałam takie kiecki (wszystkie zdjęcia na mnie) .. co myslicie :p ? mi najbardziej podoba się ta obcisła czarna i srebrna z frędzlami (mojemu partnerowi stanowczo ta srebrna z frędzlami ;D uparł się na nią xd ale nie wiem czy wypada iść tak na studniówkę .. )

Wow! Gdzie znalazłaś takie fajne kiecki? ;) Jak dla mnie, ta ostatnia jest super! :)

12. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 22:48

19BaMbOoChA90 napisał(a)

A nie za krótkie trochę? Abstrahując od mojej niechęci do sukienek midi, te chyba zbyt wiele pokazują. W ogóle nie wyglądają jak sukienki na studniówkę.

13. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 23:08

Mi się nie wydają za krótkie... Teraz studniówkowe kiecki tak właśnie wyglądają ;)

14. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 31 października 2009, 23:21

Zirael napisał(a)

A nie za krótkie trochę? Abstrahując od mojej niechęci do sukienek midi, te chyba zbyt wiele pokazują. W ogóle nie wyglądają jak sukienki na studniówkę.

czemu za krótkie, czasy się zmieniają, moda też :) kiedyś ubierało się suknie mega balowe i sączyło się przy tym głównie jakieś szampany lub tańczyło walca bo raczej więcej się w nich nie dało :) teraz wystarczą sukienki koktajlowe :) jesteśmy jeszcze młode, nie róbmy z siebie aż takich dam bo i tak nas to czeka, po co to przyśpieszać, a uważam, że są odpowiednie, ponieważ mają klasę same w sobie (w 1 tylko zabrałabym ramiączka i dołożyła jedną falbanę na dole natomiast w 3 zagęściła trochę frędzelki bo dziwnie wyglądała suknienka jak się ruszały .. łyso się miejscami robiło :p )

15. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 31 października 2009, 23:23

Sylwuniaa0091 napisał(a)

Wow! Gdzie znalazłaś takie fajne kiecki? ;) Jak dla mnie, ta ostatnia jest super! :)

1 i 3 - h&m
    2 - cubus

c='/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_razz.gif' alt=';p' title=';p' class='forum-smiley' /> p

16. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 23:38

19BaMbOoChA90 napisał(a)

kiedyś ubierało się suknie mega balowe i sączyło się przy tym głównie jakieś szampany lub tańczyło walca bo raczej więcej się w nich nie dało :) teraz wystarczą sukienki koktajlowe :)

Ale czy warto tak wszystko spłycać i sprowadzać do minimalizmu? Studniówka to jedyny taki bal w życiu i każda dziewczyna powinna czuć się na nim jak księżniczka. Moim zdaniem nie nadają się na taką okazję sukienki, które z powodzeniem można byłoby ubrać w sobotę do dyskoteki czy klubu - właśnie po to jest ten dzień, żeby wyglądać wyjątkowo i zjawiskowo. A takie sukienki tego nie dają.

Ciekawe, czy panna młoda na własny ślub będzie niedługo ubierać mini, bo czasy się zmieniają?

17. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 23:50

Zirael napisał(a)

Ale czy warto tak wszystko spłycać i sprowadzać do minimalizmu? Studniówka to jedyny taki bal w życiu i każda dziewczyna powinna czuć się na nim jak księżniczka. Moim zdaniem nie nadają się na taką okazję sukienki, które z powodzeniem można byłoby ubrać w sobotę do dyskoteki czy klubu - właśnie po to jest ten dzień, żeby wyglądać wyjątkowo i zjawiskowo. A takie sukienki tego nie dają.

Ciekawe, czy panna młoda na własny ślub będzie niedługo ubierać mini, bo czasy się zmieniają?

Hmmm... czy ja wiem, czy nie dają... Ja uważam, że każda dziewczyna powinna iść na studniówkę w czymś, w czym będzie się dobrze czuła. I wydaje mi się, że można czuć się dobrze i wyglądać pięknie zarówno w krótkiej, jak i w długiej kiecce ;)

18. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 23:55

A co do sukienek, to ja po raz kolejny zmieniam zdanie. Obecnie podoba mi się ta i chyba już tak pozostanie ;) Sorki za zdjęcia, ale tylko takie posiadam :) Co o niej myślicie?

19. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2009, 23:59

Oczywiście, że można i wcale tego nie neguję. Ale wszystko trzeba dopasować do okazji. Jakby nie było, studniówka to nie zwykła dyskoteka. No chyba, że jest aż tak źle, że słowo "tradycja" zostało wykreślone ze słownika.

20. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 0:06

Zirael napisał(a)

Oczywiście, że można i wcale tego nie neguję. Ale wszystko trzeba dopasować do okazji. Jakby nie było, studniówka to nie zwykła dyskoteka. No chyba, że jest aż tak źle, że słowo "tradycja" zostało wykreślone ze słownika.

Moim skromnym zdaniem każdy powinien iść w tym w czym sobie chce... ;) To jak odbiera ową tradycję, to już jego osobista sprawa :) Ja uważam, że na studniówkę powinno się iść stosownie ubranym, tak jak na to wskazuje sama okazja.