Tabletki antykoncepcyjne

  1. akla Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 44 Podziękowania: 9

    Napisano: 20 marca 2009, 20:13

    Gosia16 napisał(a)

    czy to prawda że po nich powiększa sie biust i jest on na recepte ??


    Biust urośnie ci na pewno po Diane 35 i jest to na recepte.... 100% że ci biust urośnie :)

    1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Gosia16

  2. puma Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 2 Podziękowania: 0

    Napisano: 20 marca 2009, 23:48

    miki napisał(a)

    hej....
    ja brałam 7 m-cy cilest a od pół roku biore novynette w grudniu przytyłam 2 kg a teraz marzec no i 3 i sama nie wiem moze to ze zima mniej ruchu i w ogóle a moze przez te tabletki teraz sama niewiem.
    bierzesz juz rok i ja tez a czy robisz tą przerwe po roku przyjmowania co o tym sądzisz?
    pozdrawiam



    ja zaczęłam tyć po wakacjach,ale jakoś w żaden sposób nie mogę powiązać tego ani z żywieniem,ani z brakiem ruchu.teraz chyba ruszam się więcej niż w wakacje.poza tym stres związany z obowiązkami,bieganina itd.
    jeśli chodzi o tą przerwe to właśnie mija mi rok od kiedy biorę tabletki i chyba spróbuję je narazie odstawić.zobaczę jak zareaguje mój organizm.moja pani doktor twierdzi,że nie ma żadnych przeciwskazań,żeby zrobić przerwę,no a jedyny problem po tym może być ewentualnie z okresem,który nie zawsze pojawia się wtedy kiedy powinien lub wogóle go brak przez jakiś czas

  3. miki Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-01 Posty: 55 Podziękowania: 13

    Napisano: 21 marca 2009, 11:30

    hej
    ja wlasnie odstawilam tabletki no i zobaczymy....

  4. miki Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-01 Posty: 55 Podziękowania: 13

    Napisano: 21 marca 2009, 11:31

    Gosia16 napisał(a)

    czy to prawda że po nich powiększa sie biust i jest on na recepte ??



    tak cilest na recepte jest a minimalnie po nich mi sie biust powiekszył

  5. miki Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-01 Posty: 55 Podziękowania: 13

    Napisano: 21 marca 2009, 11:32

    akla napisał(a)

    Biust urośnie ci na pewno po Diane 35 i jest to na recepte.... 100% że ci biust urośnie :)


    hej.....
    a skąd ta pwenosc?

  6. issabelle Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 21 marca 2009, 19:43

    Hejka...mam takie pytanie,może któraś z was zna na nie odpowiedź...jestem w połowie 3 tygodnia Logestu i dziś zdarzył się mały wypadek..przez przypadek wzięłam 2 tabletki i nie wiem co dalej...czy jutro wziąć kolejną czy odstawić...zależy mi na zabezpieczeniu sie przez najbliższy tydzień...z góry dziękuję za odpowiedź

  7. akla Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 44 Podziękowania: 9

    Napisano: 21 marca 2009, 21:03

    miki napisał(a)

    hej.....
    a skąd ta pwenosc?


    Bo stosowałam i wiem... hehe moja koleżanka też to brała i biust urósł :D więc jestem pewna :)

  8. akla Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 44 Podziękowania: 9

    Napisano: 21 marca 2009, 21:06

    issabelle napisał(a)

    Hejka...mam takie pytanie,może któraś z was zna na nie odpowiedź...jestem w połowie 3 tygodnia Logestu i dziś zdarzył się mały wypadek..przez przypadek wzięłam 2 tabletki i nie wiem co dalej...czy jutro wziąć kolejną czy odstawić...zależy mi na zabezpieczeniu sie przez najbliższy tydzień...z góry dziękuję za odpowiedź


    Bierz normalnie nadal pigułki ale jednej ci brakuje więc musisz z nowego opakowania wziąć i później już zawsze będzie ci brakować.. Najlepiej miej opakowanie dodatkowe pigułek. Jest zabezpieczenie, jeśli bierzesz regularnie tabletki i wg ulotki. To, że wzięłaś dwie naraz nie zmniejszy zabezpieczenia ale jeśli nie ma powodu to nie wolno tak robić. Ps. nie zapomnij o ostatniej pigułce, której teraz nie masz w tym opakowaniu pigułek.

  9. bubelka Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 22 marca 2009, 9:04

    a jak to jest z tą 7dniową przerwą? czy ochrona jest taka sama?

  10. IdaSierpniowa Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 2 Podziękowania: 0

    Napisano: 22 marca 2009, 10:12

    hey...mam taki problem,biore novynette od ok roku i zawsze wszystko bylo w porzadku. a teraz w połowie opakowania dostałam okresu. troche mnie to martwi i nie wiem co to oznacza?

  11. MemoryV Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 9 Podziękowania: 5

    Napisano: 22 marca 2009, 13:18

    Co wy tak z tymi persiami ?? ?!!

    To jest tylko efekt brania tabletek hormonalnych...piersi zachowuja sie tak jak przed okresem, powiekszają się i u niektórych kobiet dochodzi jeszcze dokuczliwe przewrażliwienie na dotyk, można to nazwac bólem...ja tak mam przed okresem.
    Więc jeżeli przestaniecie brać tabletki to on się zmniejszy.

    A co do antykoncepcji, to ja zaczęłam uzywać plastrów...są wygodniejsze, bo nie trzeba pamiętać o nich codziennie tylko raz w tygodniu :) Polecam:*
    Pzdr :*

  12. moniczka55 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 22 marca 2009, 15:29

    hej wszystkim :) jestem tu nowa i mam pytanie a mianowicie: czy to prawda ze jesli zaczne brac tabletki antykoncepcyjne moge miec w przyszłosci problemy z zajsciem w ciaze?

  13. miki Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-01 Posty: 55 Podziękowania: 13

    Napisano: 23 marca 2009, 7:04

    hej
    trudno ppowiedziec bo kazda z nas reaguje inaczej na tabletki wiec tego nie mozna z gory przesadzic ( NP. moja siostra urodziła dziecko potem brala tab po 6 latach odsatwiła i zaszła w ciaze bez problemu a dzidzius jest zdrowy i fajniutki) trudno powiedziec skoro tyle z nas bierze tab to nie moga byc az tak szkodliwe ale sa przypadki ze to własnie tabletki sa przyczyna. trzeba sie badac ikontrolowac a wszstko bedzie ok

  14. miki Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-01 Posty: 55 Podziękowania: 13

    Napisano: 23 marca 2009, 7:05

    IdaSierpniowa napisał(a)

    hey...mam taki problem,biore novynette od ok roku i zawsze wszystko bylo w porzadku. a teraz w połowie opakowania dostałam okresu. troche mnie to martwi i nie wiem co to oznacza?



    powinnas sie skontaktowac z lekarzem....

    pozdrawiam

  15. miki Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-01 Posty: 55 Podziękowania: 13

    Napisano: 23 marca 2009, 7:06

    bubelka napisał(a)

    a jak to jest z tą 7dniową przerwą? czy ochrona jest taka sama?



    tak jesli przyjmujesz regulanrnie tabletki jestes zabezpieczona ii przez te7 dni

  16. IdaSierpniowa Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 2 Podziękowania: 0

    Napisano: 23 marca 2009, 10:07

    Hm, ok, dziekuje. tak tez myslalam tylko ze chodze do ginekologa na uczelni i tam czeka sie ok 2 miesiecy na wizyte...a ja musze wiedziec teraz czy mam te tabletki dalej braz czy przerwac to opakowanie?bede wdzieczna za pomoc.
    a czy ten okres moze cos zlego oznaczac?

  17. akla Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 44 Podziękowania: 9

    Napisano: 24 marca 2009, 7:11

    moniczka55 napisał(a)

    hej wszystkim :) jestem tu nowa i mam pytanie a mianowicie: czy to prawda ze jesli zaczne brac tabletki antykoncepcyjne moge miec w przyszłosci problemy z zajsciem w ciaze?


    Jeśli obecnie (przed rozpoczęciem stosowania pigułek) masz nieregularne miesiączki lub jeśli pierwszy okres miałaś mniej niż 2 lata temu to tak - możesz mieć problemy z zajściem w ciąże po zaprzestaniu tej metody antykoncepcyjnej.

  18. akla Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 44 Podziękowania: 9

    Napisano: 24 marca 2009, 7:15

    MemoryV napisał(a)

    Co wy tak z tymi persiami ?? ?!!

    To jest tylko efekt brania tabletek hormonalnych...piersi zachowuja sie tak jak przed okresem, powiekszają się i u niektórych kobiet dochodzi jeszcze dokuczliwe przewrażliwienie na dotyk, można to nazwac bólem...ja tak mam przed okresem.
    Więc jeżeli przestaniecie brać tabletki to on się zmniejszy.

    A co do antykoncepcji, to ja zaczęłam uzywać plastrów...są wygodniejsze, bo nie trzeba pamiętać o nich codziennie tylko raz w tygodniu :) Polecam:*
    Pzdr :*


    Diane 35 mają tak dużą zawartość estrogenów, że piersi przez cały okres ich brania są o wiele większe niż przed ich stosowaniem i nawet 2-3 miesiące po odstawieniu tych pigułek.

  19. dario Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-03 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 24 marca 2009, 14:06

    Mam takie pytanie . po okresie 7 dniowej przerwy w zazywaniu tabletek (miesiaczka). tabletke powinnam przyjać np. w piątek wieczorem a przyjełam w sobote rano ... w miedzy czasie kochałam sie tego dnia z chłopakiem ..myślicie ze jest duze prawdopodobieństwo że coś może być nie tak.

  20. Gosia16 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2008-06 Posty: 18 Podziękowania: 0

    Napisano: 24 marca 2009, 14:54

    A po tych pigółkach Diane 35 dobrze sie czujesz ??

Podobne tematy ostatni post
Brak nowych postów Tabletki antykoncepcyjne daylette Autor: lulaa12, 2 stycznia 2013, 18:51
  • 6 odpowiedzi
  • 8262 wyświetlenia
PatinkaS
Brak nowych postów Tabletki antykoncepcyjne a wysoka temperatura Autor: klara123, 31 stycznia 2014, 14:51
  • 2 odpowiedzi
  • 244 wyświetlenia
ilovekato
Brak nowych postów Plastry antykoncepcyjne "EVRA" Autor: MemoryV, 4 marca 2009, 21:27
  • 9 odpowiedzi
  • 2865 wyświetleń
rudamaruda

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.