Tabletki antykoncepcyjne

  1. clare Początkująca

    Rejestracja: 2009-07 Posty: 7 Podziękowania: 2

    Napisano: 13 października 2009, 18:46

    Zależy od tego po ilu godzinach od zażycia zwymiotowałaś? Rozumiem, że stało się to w 3 tygodniu brania tabletek? Jeśli tak, to raczej możesz być spokojna, gorzej jakby się to stało w pierwszym tygodniu brania.

    1 użytkownik podziękował za tę wiadomość minii

  2. minii Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-10 Posty: 2 Podziękowania: 0

    Napisano: 13 października 2009, 18:50

    dokladnie to poczatek 3tyogdnia, zwymiotowalam dosyc szybko jakos po 30minutach. ale pozniej w sobote niedziele poniedzialek biore normalnie

  3. clare Początkująca

    Rejestracja: 2009-07 Posty: 7 Podziękowania: 2

    Napisano: 13 października 2009, 19:03

    W takim razie tabletka nie zdążyła się wchłonąć. Na wszelki wypadek zabezpieczajcie się dodatkowo.

  4. pacjentka Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-10 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 15 października 2009, 15:53

    Cześć.Lekarz przepisał mi tabletki yaz czy macie może jakieś doświadczenia w ich stosowaniu chciałabym poznać wasze opinie ;)

  5. zakora Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-08 Posty: 5 Podziękowania: 0

    Napisano: 19 października 2009, 13:40

    SylwCia9114 napisał(a)

    wiesz mnie sie tylko biust z A na B powiekszyl :P a waga pozostala bez zmian ;p no ale podobno kazdy inaczej reaguje na tabletki ;) ;p



    Sylvcia,jak to się zwie? ]:>

    Ja biorę Cilest i jestem zadowolona,nie tyję po nich,nie mam napięcia,ani bolesnych piersi czyli standardowych dolegliwości. Tab. zażywam od pół roku, cena jest u mnie bardzo niska,bo to koszt 14 złotych,a gdzieś czytałam,że chodzą nawet po 30 co mnie zdziwiło niezmiernie.

  6. kaarola90 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-10 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 20 października 2009, 22:03

    Hej! Mam problem z ta 7-dniowa przerwa... ktorego dnia tej przerwy dostane okresu? Tabletki zaczęłam brać w czwartek. Skończę w środę. Więc bez względu na to kiedy dostanę okresu tabletke z drugiego opakowania mam wziąć w czwartek?

  7. ewap368 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 2 listopada 2009, 14:13

    cześć czytam wasze opinie o tabletkach i nie bardzo wiem o co chodzi jeden lekarz mówi że trzeba brać plastry bo każda tabletka zle wpływa na samopoczucie co jest nieprawdą jest tyle rodzajów leków ze można dobrać odpowiednią dla każdej z nas ja brałam 5 lat miccrogynon zaczęłam gdy miałam 16 lat i prawdą jest że gdy chciałam mieć dziecko przez 2 lata nic dopiero gdy zachorowałam na grypę i brałam antybiotyk po 8 tygodniach test wyszedł pozytywnie

  8. anna16 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 2 listopada 2009, 22:49

    Witajcie
    Od pierwszego dnia miesiczki zaczełam brac tabletki dzis wziełam 4 tabletke dodaje że to są moje pierwsze tabletki i mam w zwiazku z tym pytanie kiedy bede mogła współżyć bez zabezpieczenia ze swoim chłopakiem czyli aby on skończył to we mnie?
    Oczywiscie czytałam każde z waszych wypowiedzi i nic takiego nie znalazłam co by było odpowiedzia na moje pytania z góry dziekuje za odpowiedz i Pozdrawiam!

  9. serafina26 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 3 listopada 2009, 11:14

    Cześć dziewczyny, chciałam się dowiedzieć odnośnie skuteczności tabletek jeśli chodzi o przerwe w braniu.Mianowicie podczas 7-dmio dniowej przerwy w 2 dniu po skonczeniu opakowania nastapiło pełne współżycie. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciaże? czy nie jest tak że tabletki pomimo że nie bierze się ich przez ten okres 7 dni dalej maja swoje działanie? Czy też powinnam się poważnie zastanowić nad tym że mogłam zajść w ciaże? i jeśli już zaczełam nowe opakowanie a np mam watpliwosci i postanowiłabym zrobić test to czy będzie on obiektywny? czy też lepiej zgłosić sie jak najszybciej do lekarza? dziekuje za przeczytanie i ewentualne doradzenie w tej kwesti :)

  10. kala90 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 2 Podziękowania: 1

    Napisano: 4 listopada 2009, 20:09

    ja biorę tabletki cilest prawie rok. jestem z nich zadowolona. juz od pierwszego opakowania zaczełam miec regularne miesiączki. tylko jak zaczęłam brac tab to miałam lekkie plamienia a tak nie mam żadnych innych dolegliwości. tylko trochę przytyłam ale w moim przypadku to było wskazane ;) ostatnio w październiku miałam miesięczną przerwę bo moj gin powiedział że co 9 miesiecy mam robic przerwy w braniu tab. ale jak będe na nast wizycie kontrolnej spytam się czy to takie koniecznę :) pozdrawiam :)

  11. kala90 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 2 Podziękowania: 1

    Napisano: 4 listopada 2009, 20:12

    no i uregulowała mi się miesiączka. teraz mam jak w zegarku ;) zawsze w 3 dniu 7 dniowej przerwy :) aha i nie mam już takich bólów jak przed braniem tab. wtedy aż mdlałam z bólu :)

    1 użytkownik podziękował za tę wiadomość magda_a

  12. magda_a Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 5 listopada 2009, 15:58

    Juz pierwsza tabletka zabezpiecza cie. Nawet jeśli zaczynasz i jest to twoje pierwsze opakowanie :)

  13. karinQaaa Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-10 Posty: 2 Podziękowania: 0

    Napisano: 8 listopada 2009, 9:13

    jedne tyją, drugie nie ;]
    to zadziwiające, że takie same tabletki na dwa organizmy reagują tak różnie ;P
    no nic mam nadzieję że ja po nich przybiorę wagi troszku :)
    a kto i po jakich tabletkach tył?
    pzdr.

  14. a306p Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 3 Podziękowania: 0

    Napisano: 13 listopada 2009, 0:51

    czesc potrzebuje pomocy i dobrych rad czy stosowanie tabletek anty. pomaga w zniknieciu z twarzy krostek ?? ?? ?? bo słyszalam ze nie ktore tabletki pomagaja tylko nie jestem pewna czy mam je zazywc bo chce zeby mi w koncu zniknely nie ma ich duzo ale uwiezcie strasznie zle sie z nimi czuje a mam juz 20 lat ale tez nie chce przytyc po tabletkach prosze doradzcie mi ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

  15. a306p Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 3 Podziękowania: 0

    Napisano: 13 listopada 2009, 0:53

    jak mozecie swoje rady prosze o napisanie na maila legia306@wp.pl zalezy mi na waszych poradach i zdaniu pozdraiwam i czekam na rady

  16. Summer_86 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 15 listopada 2009, 21:22

    Hej dziewczyny. Mam pytanko. Od niedawna biorę tabletki antykoncepcyjne Yaz. Bardzo dobrze się po nich czuję, nie miałam żadnych skutków ubocznych i wszystkie tabletki wzięłam prawie co do minuty o tej samej porze. To są tabletki 24+4, czyli na którejś z tabletek plecebo powinnam dostać okres. To jest pierwsze opakowanie tabletek. Okresu nie dostałam. Zaczęłam nowy blister, bo tak jest niby w ulotce. Mam pytanie- czy to jest możliwe, że coś przy pierwszym blistrze okres się przesuwa? Szans na to żebym w ciąży była nie ma bo oprócz tabletek używaliśmy prezerwatyw. Trochę jednak martwi mnie opóźnienie i nie wiem czy to "normalne" jeśli dopiero zaczęłam brać tabletki? Może okres pojawić się w trakcie drugiego blistra czy dopiero na tabletkach plecebo. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  17. elka12 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 4 Podziękowania: 0

    Napisano: 15 listopada 2009, 22:45

    Od pierwszego dnia okresu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne NOVONYTE pierwsza tabletke wzielam 31 pazdziernika w pierwszy dzien okresu dzis jest juz pietnasty listopada. Biore tabletki regolarnie i codziennie mam niepokojace lekkie plamienia. Nie wiem czy to jest normalne bo biore tabletki pierwszy raz lekaz pow ze moze byc plamienie ale dziwne jest ze wystepuje to codziennie.Nie mam teraz mozliwosci skonsultowac sie z lekarzem bo przebywam za granica do swiat.Prosze kogos o rade bo nie wiem co mam zrobic.

  18. taka17 Zadomowiona

    Rejestracja: 2009-06 Posty: 28 Podziękowania: 3

    Napisano: 15 listopada 2009, 22:58

    Też brałam te tabletki i nie masz się czym przejmować bo ja dwa pierwsze miesiące też miałam takie plamienia jak zaczęłam je pierwszy raz brać,raz były raz ich nie było więc spokojnie musi Twój organizm się przyzwyczaić. :)

    1 użytkownik podziękował za tę wiadomość elka12

  19. elka12 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2009-11 Posty: 4 Podziękowania: 0

    Napisano: 16 listopada 2009, 15:05

    Dziękuje bardzo :)

  20. modnisia17 Początkująca

    Rejestracja: 2009-09 Posty: 52 Podziękowania: 10

    Napisano: 17 listopada 2009, 7:06

    Tak, ja też przez pierwszy miesiąc strasznie krwawiłam wręcz i nie było to nic złego :) . Także nie przejmuj się, spokojnie bierz dalej swoje tabletki.

    Dodam, że ja przyjmuję Diane-35 i, póki co, dziecka się jeszcze nie spodziewam :D .

Podobne tematy ostatni post
Brak nowych postów Tabletki antykoncepcyjne daylette Autor: lulaa12, 2 stycznia 2013, 18:51
  • 6 odpowiedzi
  • 8262 wyświetlenia
PatinkaS
Brak nowych postów Tabletki antykoncepcyjne a wysoka temperatura Autor: klara123, 31 stycznia 2014, 14:51
  • 2 odpowiedzi
  • 244 wyświetlenia
ilovekato
Brak nowych postów Plastry antykoncepcyjne "EVRA" Autor: MemoryV, 4 marca 2009, 21:27
  • 9 odpowiedzi
  • 2865 wyświetleń
rudamaruda

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.