Tabletki antykoncepcyjne

  1. Andziak Nowicjuszka

    Rejestracja: 2011-07 Posty: 4 Podziękowania: 0

    Napisano: 8 listopada 2012, 21:57

    Potwierdzam! Prędzej czy później skutki uboczne wystąpią. To jest chemia i ingerencja w gospodarkę hormonalną zdrowej kobiety nie jest czymś naturalnym. Same zatruwacie swój organizm. Nie słyszałam jeszcze, aby jakikolwiek facet chodził później do lekarza ze swoją kobietą, która ma problemy zdrowotne po tabletkach, które brała oczywiście nie tylko dla siebie. Ja się zastanowiłam, przestałam się truć i po odstawieniu świat się nie zawalił. O dziwo nadal uprawiam sex :) ) Do tabletek nie wracam! pozdrawiam!

  2. street_fashion Nowicjuszka

    Rejestracja: 2010-01 Posty: 4 Podziękowania: 0

    Napisano: 26 listopada 2012, 21:07

    A oprócz Asequrelli, znacie jakieś tabletki, które uchroniłyby przed spadkiem libido?

  3. Manna7 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2012-11 Posty: 8 Podziękowania: 0

    Napisano: 3 grudnia 2012, 11:02

    Ja też mam dosyć tabletek odstawiłam je prawie miesiąc temu i czekam na miesiączkę żeby przejść na plastry bo szkoda wątroby ponad 5lat łykania non stop myślałam też o spirali ale moja gin na razie nie chcę w to brnąć bo nie rodziłam i jestem według niej za młoda na tabletki ale w przyszłości na pewno skończy się wkładką mam nadzieję że na dzień dzisiejszy plastry będą ok. Co do krążków podobno są teraz nowoczesną antykoncepcją ale u mnie się nie sprawdziły...

  4. Serafinowa Nowicjuszka

    Rejestracja: 2012-12 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 5 grudnia 2012, 10:28

    Co do krążków nie wiem- nigdy nie próbowałam a spirali najnormalniej w świecie bym się bała :) Od lat biorę tabletki z małymi przerwami- oprócz jednej sytuacji przy pierwszym preparacie ( źle dobranym) nie miałam żadnych problemów. Teraz planuje zrobić sobie dłuższą przerwę w przyjmowaniu. Może pojawią się jakieś nowe tabletki kto wie? Obserwuje ostatnio różne "akcje" tego typu http://synexus.pl/badania-kliniczne/antykoncepcja-2/ pewnie coś z tego będzie

  5. kotucha Nowicjuszka

    Rejestracja: 2012-11 Posty: 2 Podziękowania: 0

    Napisano: 10 grudnia 2012, 17:00

    Niech zleci Ci badanie chormonów wtedy indywidualnie dobierze ci tabletki po których nie będziesz czuła się źle. Albo zmień ginekologa jeżeli twierdzi, że po wszystkich będziesz się źle czuła.

  6. Fancygirl Zadomowiona

    Rejestracja: 2012-12 Posty: 29 Podziękowania: 0

    Napisano: 17 grudnia 2012, 14:49

    Bo nie każdego przekonuje, że jest to trucizna :) Moim zdaniem jest to środek gwarantujący duże poczucie bezpieczeństwa parom, które nie chcą potomka ;) Poza tym każa kobieta ma prawo decydować o swoim ciele i to jak je traktuje to jest jej indywidualna sprawa! Do tego tematu mogę jeszcze dodać, że jak byłam na tabletkach to musiałam wspierać się espumisanem bo trochę mnie wzdymało od nich. Teraz co prawda nie stosuje już tabletek, ale espumisan zawsze mam pod ręką, po prostu już sie do niego przyzwyczaiłam :)

  7. czarna1229 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2012-12 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 19 grudnia 2012, 17:21

    Witam. Mój problem jest dość złożony ale zacznę od początku.
    Chciałam zacząć znów brać tabletki antykoncepcyjne, jednak zbyt późno
    zażyłam pierwszą tabletkę, był to mój 7 dzień cyklu, skontaktowałam się z
    panią ginekolog, która uświadomiła mnie w tym, że nie będę
    zabezpieczona więc kolejnej tabletki nie zażyłam. Dziś po 2 tygodniach
    od zażycia tej jednej tabletki dostałam miesiączkę. Czy mogę teraz
    zacząć zażywać tabletki antykoncepcyjne i być pewna ich działania i
    bezpieczeństwa ?

  8. iwonkowata Nowicjuszka

    Rejestracja: 2012-12 Posty: 2 Podziękowania: 1

    Napisano: 20 grudnia 2012, 11:08

    Ja od roku biorę Mercilon nie przytyłam po nim , dobrze się czuję przestało mnie wysypywać przed miesiączką zmniejszyły mi się bóle i jestem z nich zadowolona 3 miesięczna kuracja kosztuje około 78 zł wiec myślę że też nie drogo :)

  9. Fancygirl Zadomowiona

    Rejestracja: 2012-12 Posty: 29 Podziękowania: 0

    Napisano: 20 grudnia 2012, 23:28

    Co organizm to inna reakcja ;) Jedne lepiej reagują inne nieco gorzej... ;(
    Czarna nie pomogę Ci, bo nie jestem w tej kwestii kompetentną osobą i nie chciałabym brać odpowiedzialności za ew. ciążę (po złej poradzie) :P Moim zdaniem najlepiej jak zapytasz się swojej pani ginekolog. Jak dla mnie to możesz zacząć brać tabletki, i ew. w tym miesiącu dodatkowo się zabezpieczyć :)

  10. Fancygirl Zadomowiona

    Rejestracja: 2012-12 Posty: 29 Podziękowania: 0

    Napisano: 30 grudnia 2012, 23:03

    hah! czasami też korzystam z tego portalu. Ej dziewczyny! tak z czystej ciekawości, co Was zaskoczyło gdy zaczęłyście brać tabletki?

  11. Suzannesu Początkująca

    Rejestracja: 2012-08 Posty: 21 Podziękowania: 2

    Napisano: 2 stycznia 2013, 15:30

    nerwy mi skoczyły :)

  12. MoniaLach21046 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2013-01 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 17 stycznia 2013, 17:12

    Hej . Potrzebuje pomocy . Szukam skutecznych , bezpiecznych i tanich środków antykoncepcyjnych. Planuje z moim chłopakiem spędzić noc i na szelki wypadek wolimy się zabezpieczyć.. Od kobiet z doświadczeniem potrzebuje pomocy by zaproponowały jakiś lek ale bez recepty . Podkreślając że mam dopiero 16 lat a mój chłopak 18 . Z góry dziękuję za pomoc

  13. nowa19 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2013-03 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 3 marca 2013, 13:44

    witam wszystkich i prosze o pomoc.od niedawna zaczelam systematycznie wspolzyc z moim partnerem i zdecydowalismy sie na tabletki mam pytanie czy podczas stosunku moj partner moze sie "sposcic"do srodka i nie zajde w ciaze czy jednak lepiej zeby wytrusk nastapil na zewnatrz .moze uznacie to za glupie pytanie ale dla mnie to wazne . dzieki za odp.

  14. HiSan Zadomowiona

    Rejestracja: 2013-02 Posty: 4 Podziękowania: 3

    Napisano: 3 marca 2013, 14:06

    Jeśli tabletki bierzesz regularnie, nie miałaś wymiotów ani biegunki, bez obaw ! może skończyć środku.. inaczej branie tabletek mijałoby się z celem

    1 użytkownik podziękował za tę wiadomość nowa19

  15. lala23 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2013-03 Posty: 3 Podziękowania: 0

    Napisano: 12 marca 2013, 14:01

    hej ja wzielam 2 opakowania pod rzad zrobilam przerwe i w tej przerwie nie dostalam zadnego krwawienia wiec w 8 dniu wzielma nastepne opakowanie czy dobrze zrobilam?

  16. lala23 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2013-03 Posty: 3 Podziękowania: 0

    Napisano: 12 marca 2013, 14:04

    prosze o szybka odpowiedz luz porade

  17. lala23 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2013-03 Posty: 3 Podziękowania: 0

    Napisano: 12 marca 2013, 14:12

    moze mi ktos odpowiedziec

  18. HiSan Zadomowiona

    Rejestracja: 2013-02 Posty: 4 Podziękowania: 3

    Napisano: 14 marca 2013, 21:05

    Dobrze zrobiłaś, że zaczęłaś kolejne mimo braku okresu. być może nie dostałaś krwawienia z tego względu, że rozregulowałaś sobie trochę organizm nie robiąc przerwy między przedostatnim i ostatnim opakowaniem.

  19. AiszaPerfumy_pl Konto usunięte

    Rejestracja: 2012-10 Posty: 24 Podziękowania: 1

    Napisano: 19 marca 2013, 13:06

    Zdecydowanie dobrze. Jak już napisała, HiSan, brak krwawienia może być spowodowany. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy przypadkiem nie jesteś w ciąży, polecam kupienie testu ciążowego. Na pewno rozwieje to Twoje wszystkie wątpliwości.

  20. azik7 Nowicjuszka

    Rejestracja: 2013-03 Posty: 1 Podziękowania: 0

    Napisano: 20 marca 2013, 9:42

    PROSZE O POMOC I RADĘ!!!!!
    Witam, od piątku rozpoczełam przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Każdego dnia o 20:00. Wczoraj (wtorek) przyjełam tę tabletkę o północy (4 godziny po normalnej porze). Współżyłam z chłopakiem ostatnio we wtorek rano (o 7). CZy mimo 4 godzinnego opóźnienia tabletki nadal byłam i jestem chroniona?

Podobne tematy ostatni post
Brak nowych postów Tabletki antykoncepcyjne daylette Autor: lulaa12, 2 stycznia 2013, 18:51
  • 6 odpowiedzi
  • 8262 wyświetlenia
PatinkaS
Brak nowych postów Tabletki antykoncepcyjne a wysoka temperatura Autor: klara123, 31 stycznia 2014, 14:51
  • 2 odpowiedzi
  • 244 wyświetlenia
ilovekato
Brak nowych postów Plastry antykoncepcyjne "EVRA" Autor: MemoryV, 4 marca 2009, 21:27
  • 9 odpowiedzi
  • 2865 wyświetleń
rudamaruda

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.