URT-OIL z naftą oczyszczoną

 1. seemeshine Nowicjuszka

  Rejestracja: 2010-07 Posty: 18 Podziękowania: 0

  Napisano: 28 lipca 2010, 12:40

  Widzę, że robi się to coraz popularniejszy kosmetyk. Dowiedziałam się niedawno, że można to wlewać również do kąpieli i że bardzo poprawia wygląd skóry, nawilża. Wydaje mi się, że może to być dobre rozwiązanie po opalaniu i kąpieli w słonej wodzie, która wiadomo, bardzo wysusza.

 2. batka Nowicjuszka

  Rejestracja: 2010-09 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 17 września 2010, 20:31

  Proszę o pomoc,
  napiszcie proszę jak dokładnie stosować urt-oil z naftą oczyszczoną, czy nakałdac go na skórę i włosy przed myciem, i na ile minut, a następnie umyć włosy szamponem? oraz ile razy w tygodniu go stosujecie.
  Bardzo dziękuję za odpowiedź, mam okropnie przetłuszczające się włosy i szukam ratunku.
  Dziękuje za rady

 3. b0006 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2011-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 20 maja 2011, 10:12

  Miałam to, zachęcona wieloma pozytywnymi wątkami w necie (teraz z perspektywy czasu sądzę że ktoś aktywnie dba o reklamę w necie i wpisuje te notki). Kupiłam, stosowałam i mogę powiedzieć, że więcej tego nie kupię. Koszt zakupu 35 zł, za małą buteleczkę. Bardzo niewydajny! Mam włosy sięgające do obojczyka i starczyło mi tego środka tylko na 4 razy. Możliwe że pomogło, ale ja jakoś tego nie zauważyłam. Jeżeli idzie o skórę twarzy nie stosowałam, bo znam coś lepszego SEBOREN się nazywa (koszt 8 zł w aptece, o wiele większa butelka), zgodnie z zaleceniami na ulotce zrobiłam z tego tonik i szok, że w taki krótkim czasie pozbyłam sie pryszczy. Już 3 dnia nie było po nich śladu, skóra jest pięknie nawilżona i wiem, że ten środek trwale zagości w mojej łazience. Zapomniałam dodać, że seboren kupiłam na problem z przetłuszczającymi, wypadającymi włosami (wlałam go do butelki po włosie w płynie, by łatwiej dozować). I zdziałał cuda.  Jestem zwolenniczką polskich wyrobów, uważam, że nie jesteśmy gorsi. Ze specyfików które mogę z czystym sercem polecić są: krem intensywnie nawilżający iwostin, szampony joanny, krem (i maseczkę!) na rozszerzone naczynka Floslek, a zamiast Etiaxilu nasz polski Antidral (aby sie nie pocić).

 4. bogdan291 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2014-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 21 maja 2014, 18:37

  Nafta jest skuteczna na nowotwory i nie tylko wiele osób ją pije poniewaz pomaga

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.