Podoba Ci się?

Głębia oceanu - Spark Silver Jewelry

SPARK SILVER JEWERLY prezentuje nową odsłonę kolekcji Designer Edition. Tym razem elegancką biżuterię polskiej marki zdobią kryształy Swarovski® Crystals, zaprojektowane przez Céline Cousteau, wnuczkę słynnego, francuskiego podróżnika Jacques'a-Yves'a Cousteau. Natura to niekończące się źródło inspiracji. W tym przypadku impulsem do stworzenia kolekcji była fauna zamieszkująca dna oceaniczne.

Inspiracje z natury

Kolekcja Designer Edition na wiosnę/lato 2017 to efektowana biżuteria „prosto z głębi oceanu”. Wszystko dzięki bazie, którą stanowią ekskluzywne kryształy Swarovski w szlifie i kształtach, przypominających promienice i skorupy ślimaków morskich. Zaprojektowała je podróżniczka i badaczka oceanów Celine Cousteau, która w kryształach zamknęła swoją miłość do natury i fascynanę niedostępnymi dla zwykłego człowieka morskimi głębinami.

Na co dzień i od święta

W kolekcji znajdziemy kolczyki i naszyjniki w kilku wybarwieniach – od transparentnej bieli kryształu, poprzez kolor piasku, nasycone indygo, aż po głęboką czerń dna oceanicznego. Kryształy oprawiono w srebro próby 925. Biżuteria doskonale uzupełni letnie codzienne stylizacja, jak i wieczorowe kreacje.

Gwarancja jakości

SPARK, jako licencjonowany partner firmy Swarovski, posiada certyfikat jakości "Crystals from Swarovski”. Potwierdza on i gwarantuje autentyczność oraz oryginalność kryształów, z których produkowana jest biżuteria SPARK. Trwałe i doskonałe jakościowo komponenty zapewniają niepowtarzalny blask biżuterii oraz satysfakcję z jej użytkowania przez długi czas.

Tagi: Spark Silver Jewelry, biżuteria

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Forum

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.