Fryzury dla chłopców 2015

Fryzury dla chłopców 2015
4.5 258

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
idealną fryzurę?

Ebook: Jak dobrać idealną fryzurę?

Wyjątkowy ebook zawierający praktyczne informacje o doborze fryzury i jej pielęgnacji. Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury dla chłopców najczęściej zwyczajnie naśladują męskie odpowiedniki. Można wybierać do woli w stylach i długościach.

Fryzur dla chłopców jest tak wiele, jak tych dla mężczyzn. Najlepiej dopasować fryzurę do usposobienia i pasji małego mężczyzny, tak aby mógł na swój sposób wyrażać swoją osobowość. Warto wybrać takie cięcie, które nie będzie wymagało zbyt częstych wizyt u fryzjera.

Dla marzyciela ze zdolnościami artystycznymi proponujemy wyjątkowo modne teraz półdługie włosy. Taką fryzurę nosi Mateusz Pawłowski znany z roli Kacpra Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Taki artystyczny nieład jest teraz modny nie tylko wśród dorosłych, ale też jest wyjątkowo pożądany wśród dzieci.

Druga, najczęściej wybierana przez rodziców fryzura chłopięca to klasyczne męskie cięcie z podgolonymi bokami głowy. To najbardziej uniwersalne cięcie. Sprawdzi się na co dzień, a na specjalne okazje włosy można zabawnie poczochrać czy postawić na żel.

Ostatni pomysł to cos dla małych sportowców. Dla aktywnych chłopców, którzy uczęszczają na zajęcia sportowe najważniejsza jest wygoda. Sprawdzi się tutaj golenie włosów maszynką elektryczną. Kilkumilimetrowa fryzurka podkreśli charakter chłopca i nie mu przeszkadzać w codziennej aktywności. Takie rozwiązanie jest też wygodą dla rodziców. Ścinać włosy można samemu, w domu, co jest oszczędnością nie tylko czasu, ale też pieniędzy.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.