Fryzury do pracy 2015

Fryzury do pracy 2015
4.5 1302

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury do pracy różnią się w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Są zawody w których dress codzie zapisane są normy uczesania, są też takie, które wymagają dokładnego upięcia pasm związanego z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Inaczej uczesze się kobieta pracująca w banku, inaczej prawniczka, jeszcze inaczej pielęgniarka czy kucharka.

Dla kobiet, które obowiązuje dress code najważniejsza powinna być jedna zasada – włosy muszą być odżywione i zadbane, ale ułożone w jak najskromniejszy sposób. Liczy się minimalistyczna elegancja. Jeśli więc nosisz półdługie włosy najlepiej układaj je do pracy na szczotkę i noś rozpuszczone. Dla kobiet z długimi włosami najlepszy będzie gładki koczek, lub warkocz. Włosy muszą być bezwzględnie odżywione i gładkie. Suche postrzępione pasma będą złą wizytówką i zrobią plamę na naszym profesjonalizmie. Koniecznie pamiętaj więc o stosowaniu odżywki do włosów i serum na końcówki. Ważne też, abyś nosiła do pracy szczotkę i w ciągu dnia kilkakrotnie rozczesywała pasma – będą wyglądały na dużo bardziej zadbane. Szczotkowanie ponadto pielęgnuje włosy, gdyż rozprowadzamy w ten sposób sebum po całym włosie, co stanowi warstwę ochronną dla naszych pasm.

Panie pracujące z żywnością, czy też będące personelem szpitalnym itp. Powinny pamiętać o tym, by mieć zawsze związane włosy. To bardzo ważny aspekt higieny.

Są jednak zawodu przy których można pozwolić sobie na dużo więcej szaleństwa. We wszelkich zawodach artystycznych mile widziana jest nietuzinkowość i ekstrawagancja. Luźne koki, włosy czesane wiatrem, kreatywne warkocze czy wysokie kucyki – to wszystko jest jak najbardziej dozwolone.

Nie możemy jednak zapominać o tym, że w każdym zawodzie włosy powinny być zdrowe i zadbane. To podobnie jak dłonie, świadectwo tego jak dbamy o swój wygląd i o to, jak postrzegają nas inni ludzie – współpracownicy czy klienci. Oprócz odżywiania włosów ważna jest też ich świeżość. Włosy w pracy nie mogą być przetłuszczone, ani z łupieżem. Jeśli więc masz problem z przetłuszczaniem się pasm, myj je nawet codziennie. A jeśli twój problem to łupież koniecznie wybieraj specjalistyczne preparaty lub wybierz się do dermatologa.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.