Fryzury do szkoły 2015

Fryzury do szkoły 2015
4.5 1265

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury do szkoły powinny być wygodne, ale i modne. Wyróżnianie się z tłumu powinno jednak być na tyle subtelne, aby nie raziło nauczycieli.

Szkolny look warto podkreślać modną, młodzieńczą fryzurą. Nudzie mówimy precz! Jak więc uczesać się do szkoły? Najnowsze trendy zawierają kilka propozycji idealnych dla szalonych uczennic…

Do łask powracają wysokie kucyki i warkoczyki! To dobrze, bo są nie tylko twarzowe, ale też wyjątkowo wygodne. Będą upiększały i podkreślały młodzieńczy luz, ale oprócz tego będą wygodne i nie skrępują ruchów nawet podczas lekcji wychowania fizycznego. Najmodniejsza wersja kucyka to kucyk wysoki i zachowany w klimacie artystycznego nieładu. Aby go stworzyć, natapiruj włosy tuż przy głowie, pasmo po pasmie, a następnie zwiąż włosy wysoko gumką. Zwisające z kucyka pasma również natapiruj, aby zwiększyć ich objętość. Modne jest także zaplatanie na kucyku kilku drobnych warkoczyków. Aby jeszcze bardziej dopasować uczesanie do szkolnej stylizacji możesz w miejsce gumki wpleść wstążkę, albo wpiąć zabawną spinkę czy kwiat.

Ciekawą modyfikacją kucyka jest wysoki koczek. Wystarczy splatając włosy gumką przewlec włosy przez gumkę jedynie do połowy. Można też zdecydować się na bardziej efektowny koczek, który osiągniemy dzięki fryzjerskiej gąbce wokół której oplata się włosy wystające z kucyka.

Równie urokliwa i praktyczna jest fryzura w stylu lat 50. z opaską. Jak ją wykonać? Rozczesz włosy odgarniając je od czoła. Później tapiruj włosy pasmo, po paśmie. Dla wzmocnienia efektu możesz gdzieniegdzie polakierować włosy. Następnie przygładź włosy grzebieniem aby zewnętrzna ich warstwa nie była zbytnio poczochrana. Na koniec nałóż na włosy grubą opaskę, która doda całości niepowtarzalnego stylu retro, który w połączeniu z codziennymi ubraniami będzie nieco unowocześniony.

Warto też pamiętać, że fryzura w szkole jest narażona na zniszczenia w ciągu dnia. Warto więc mieć przy sobie szczotkę i suchy szampon, którego używa się tak samo jak lakieru do włosów, a który momentalnie odświeża wygląd włosów. Suchy szampon przyda ci się także w domu, jeśli zaśpisz i nie zdążysz umyć włosów zwykłym szamponem.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.