Fryzury EMO blond włosy

Fryzury EMO blond włosy
4.5 531

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
idealną fryzurę?

Ebook: Jak dobrać idealną fryzurę?

Wyjątkowy ebook zawierający praktyczne informacje o doborze fryzury i jej pielęgnacji. Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Włosy w stylu EMO muszą być charakterystyczne i ekstrawaganckie! Świetnie sprawdza się tutaj kolor blond. Ale musi to być platyna!

Jaśniutki, niemalże biały blond świetnie pasuje do fryzur w stylu emo. Jego chłodny odcień będzie dobrze komponował się z surowym charakterem fryzury. Ostre cięcia, tapir, cieniowanie, a oprócz tego perfekcyjne wyprostowanie włosów tworzą nietypowy look, który pozwala odróżnić fryzurę emo w mgnieniu oka. Równie ekscentryczny jest jasny, platynowy blond. Wprost nie da się go nie zauważyć na ulicy.

Platynowy blond, tak pożądany w stylu emo, dość trudno uzyskać. Podczas pierwszego rozjaśniania, warto oddać się w ręce fryzjera. Rozjaśni on włosy w odpowiedni sposób, a oprócz tego nałoży toner, który nada blondowi chłodny ocień. Później fryzurę emo w kolorze blond można pielęgnować samodzielnie w domu. Wystarczy kupić szampon bądź też odżywkę w niebieskim odcieniu, przeznaczoną właśnie do pielęgnacji tego odcienia. Często są to kosmetyki na bazie jagód. Takie produkty nadają blondowi chłodny, niebieskawy odcień.

Fryzury emo w kolorze blond bardzo często występują też w towarzystwie niewielkiego udziału czerni. Modne jest koloryzowanie na czarno końcówek włosów, bądź też wewnętrznych pasm. Warto jednak uważać z takim zabiegiem, gdyż optycznie zabiera on naszym pasmom objętość. Mogą one także wyglądać niezdrowo. Końcówki rozjaśniane, a następnie koloryzowane na czarno mogą być zniszczone. Przyda się więc używanie specjalnego serum na końcówki.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.