Fryzury EMO długie włosy

Fryzury EMO długie włosy
4.5 400

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury emo są bardzo ekstrawaganckie. Mają się wyróżniać, dlatego robione są z krótkich, albo bardzo długich włosów. Jak układać i pielęgnować długie fryzury emo?

Długie fryzury emo mają jedną, najważniejszą cechę charakterystyczną – muszą być idealnie wyprostowane! Ten styl nie znosi fal, a tym bardziej loków. Tworząc takie uczesanie warto więc skorzystać z szamponu i odżywki prostujących włosy, a przed użyciem prostownicy popsikać je dodatkowo wygładzającym sprayem.

Drugi, niezbędny warunek do uzyskania długiej fryzury w stylu emo to mocne wycieniowanie włosów. Włosy z wierzchu powinny być co najmniej o połowę krótsze od tych pod spodem. Podobny look nosiła polska ikona stylu Emo – Tola Szlagowska.

Co jeszcze pomoże podkręcić wygląd długich włosów emo? Z pewnością kontrast kolorystyczny w farbowaniu włosów. Najpopularniejsze jest połączenie włosów platynowych z czarnymi. Można wybrać dwa sposoby farbowania. Pierwszy to rozjaśnienie górnej części włosów i ufarbowanie tych spod spodu na czarno. Drugi to kontrastowe rozjaśnienie końcówek. Zdarza się też farbowanie pasemek na platynowy blond, czerń albo czerwień. Najczęściej robi się to na długiej, zaczesanej na bok grzywce.

Ważnym trikiem stylizacyjnym przy długiej fryzurze w stylu emo jest tapirowanie włosów od spodu, tak by mocno odstawały od skóry głowy i wyciąganie ich końcówek np. za pomocą żelu.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.