Fryzury EMO krótkie włosy

Fryzury EMO krótkie włosy
4.5 397

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Krótkie fryzury w stylu emo są bardzo osobliwe. Nie da się ich nie zauważyć. Jak uzyskać taki efekt?

Potargane, natapirowane, ufarbowane na kontrastujące ze sobą kolory – tak po krótce można opisać krótkie fryzury w stylu emo. Są idealne dla tych, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność lub po prostu wyglądać bardzo nowocześnie.

Co charakteryzuje krótkie fryzury emo? Nie ma tutaj miejsca na loki, ani nawet fale.

  • Włosy muszą być bardzo dokładnie wyprostowane, tak aby tworzyły nowoczesne ostre linie.

  • Najkrótsze włosy w krótkiej fryzurze typu emo są z tyłu głowy. Przód ma być zdecydowanie dłuższy, z zaczesaną na bok grzywką.

  • Warto użyć żelu do włosów aby posklejać pasma w ekstrawaganckie ząbki. Tył fryzury musi być natapirowany. Można też całość utrwalić lakierem do włosów.

  • Fryzury emo charakteryzują się też specyficznym ufarbowaniem. Najbardziej popularny jest kontrast czerni z platynowym blondem. Modne jest także połączenie platynowego blondu z czerwienią lub czerni z czerwienią.

Modną, aczkolwiek bardzo odważną wersją krótkiej fryzury w stylu emo jest irokez, czyli nastroszona, środkowa część włosów. Niektórzy decydują się tutaj na wygolenie włosów po bokach głowy, inni jedynie przygładzają je żelem.

Dla niezdecydowanych polecamy chociażby dokładniejsze przyjrzenie się filmowi „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, albo „Dziewczyna z tatuażem”, w których jedna z głównych bohaterek, grana przez Noomi Rapace, nosiła właśnie krótkie fryzury w stylu emo.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.