Fryzury EMO męskie

Fryzury EMO męskie
4.5 75

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
idealną fryzurę?

Ebook: Jak dobrać idealną fryzurę?

Wyjątkowy ebook zawierający praktyczne informacje o doborze fryzury i jej pielęgnacji. Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Mężczyzna noszący fryzurę w stylu emo musi być kontrowersyjny i ekstrawagancki – taki jak stylizacja na jego głowie.

Potargane, natapirowane, ufarbowane na kontrastujące ze sobą kolory – takie są fryzury w stylu emo. Muszą być wystarczająco długie, aby stworzyć maksymalny efekt głównie pod względem objętości.

Mężczyzna chcący nosić fryzurę EMO przede wszystkim musi zaprzyjaźnić się z prostownicą. Włosy ułożone w tym stylu muszą być przede wszystkim perfekcyjnie wyprostowane. Drugi przydatny gadżet to grzebień z gęstymi włoskami. Będzie niezbędny do mocnego natapirowania włosów u nasady, tak aby zyskały na objętości.

Oprócz fryzjerskich akcesoriów warto też kupić żel do włosów. Będzie on potrzebny do ułożenie końcówek włosów w charakterystyczne dla stylu EMO ząbki.

Na tym jednak nie koniec szaleństw. Ekstrawagancki look EMO oprócz stylizacji wymaga też odpowiedniego, równie kontrowersyjnego ufarbowania. Najbardziej popularny jest kontrast czerni z platynowym blondem. Modne jest także połączenie platynowego blondu z czerwienią lub czerni z czerwienią.

Najpopularniejsze cięcie w stylu emo, to maksymalnie długa grzywa naczesana na twarz. Odważną wersją krótkiej fryzury w stylu emo jest irokez, czyli nastroszona, środkowa część włosów. Niektórzy decydują się tutaj na wygolenie włosów po bokach głowy, inni jedynie przygładzają je żelem.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.