10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury EMO to przede wszystkim ekstrawagancja. Mają zwracać na siebie uwagę. Są ultra nowoczesne. Jak uzyskać taki efekt?

Perfekcyjnie wyprostowane – takie przede wszystkim muszą być włosy w stylu emo! Po drugie konieczne jest mocne cieniowanie i natapirowanie. Oprócz tego, wiele fryzur emo jest ufarbowanych na kontrastujące ze sobą kolory – platynowy blond i czerń, platynowy blond i czerwień, lub bardziej zachowawczo czerń i czerwień.

Fryzury emo są idealne dla osób które lubią wyglądać ekstrawagancko. Ale nie tylko dla nich. Ten sposób ścięcia i wymodelowania optycznie wyszczupla twarz, będzie więc dobry dla tych, którzy kobiet, które mają okrągłe buzie i pucołowate policzki.

Ten styl nie znosi fal i loków. Wyzbywamy się więc wszelkiego romantyzmu, ma być chłodno i nowocześnie! Inspiracją dla tych, którzy lubią styl emo mogą być uczesania Toli Szlagowskiej, muzyków Tokio Hotel, ale też styl znanego wykonawcy z lat 80. – Limala.

Fryzury emo mają wyglądać ekstrawagancko. Najlepiej więc wybrać krótkie cięcie lub bardzo zapuścić włosy. Jeśli wybierzesz długą fryzurę w stylu emo, ważne jest jedno – bardzo mocne wycieniowanie. Włosy na czubku głowy powinny stanowić około ¼ długości włosów spod spodu głowy.

Prawdziwym wielbicielom stylu emo proponujemy trwałe prostowanie włosów. Dzięki niemu nie trzeba będzie codziennie prostować pasm, co bywa trudne, zwłaszcza dla osób z naturalnie kręconymi włosami. Wystarczy bowiem odrobina wilgoci, a efekt wyprostowania zostanie zepsuty… Poza tym, codzienne prostowanie włosów niszczy ich strukturę, a włosy emo powinny być fantazyjnie pocieniowane, a nie niedbale wystrzępione…

A jak sprawić, by włosy emo, miały pożądaną, obfitą objętość? Ważnym trikiem stylizacyjnym przy długiej fryzurze w stylu emo jest tapirowanie włosów od spodu, tak by mocno odstawały od skóry głowy i wyciąganie ich końcówek np. za pomocą żelu. Osoby, które mają bardzo cienkie i rzadkie włosy mogą mieć trudność z uzyskaniem takiego efektu, zwłaszcza, ze prostowane włosy tracą na objętości. W takim wypadku można nieco zagęścić włosy kilkoma doczepianymi pasmami.

Niebanalne uczesania w stylu emo, zdecydowane cięcia i pazurki, tapir i kolor, przyciągające wzrok każdego. Długie włosy cieniuje się na całej długości, pozostawiając najczęściej asymetryczną grzywkę, następnie prostuje prostownicą, aby uzyskać nieskazitelnie gładką fakturę włosa i połysk. Pozostawia się je rozpuszczone, by swobodnie okalały twarz; można je podtapirować u nasady, by zyskały na objętości. Kolor włosów emo jest najczęściej jednolicie czarny, ale bardzo popularne są także pasemka w odważnych, kontrastowych kolorach.

Krótkie fryzury emo to najczęściej pazurki, z wyraźnymi dłuższymi akcentami kosmyków. Grzywka jest w tych fryzurach niezbędna - prosto lub asymetrycznie ścięta i gładko zaczesana.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.