Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Bardzo często to gwiazdy, a dokładniej ich fryzjerzy kreują trendy fryzurowe, które później mają swoje odzwierciedlenie w tym, co widujemy na ulicach. Co warto naśladować, a co z pewnością jest małym „oszustwem” specjalistów od wizerunku sław?

Bardzo gęste, zawsze błyszczące i nienagannie ułożone – włosy gwiazd wcale nie są aż tak idealne. Przynajmniej nie w naturze! To efekt działania sztabu specjalistów, którzy mają swoje sztuczki na stworzenie jak najbardziej idealnego wizerunku.

To co widzimy na czerwonym dywanie, rzadko kiedy jest efektem, który można uzyskać bez kilkugodzinnej pracy specjalistów. Włosy gwiazd nierzadko są zagęszczane, przedłużane, nie mówiąc już o profesjonalnym układaniu, które pomaga gwiazdom w częstych metamorfozach.

Przykładem może być znana piosenkarka – Beyonce. Jest Afroamerykanką, więc jej włosy są naturalnie bardzo mocno pokręcone. Często jednak zmienia image i nosi całkiem proste lub lekko falujące włosy. Wiele gwiazd modyfikuje też długość swoich włosów. Nawet wśród nich zdarzają się jednak wpadki i tak Lindsay Lohan nosiła kiedyś przedłużane pasma, które nie pasowały odcienia jej własnych włosów.

A jakie trendy we fryzurach gwiazd są teraz najbardziej aktualne? Liczy się przede wszystkim wyrazistość . Najwięcej gwiazd decyduje się więc na włosy bardzo długie, albo wprost przeciwnie – ultra krótkie.

Krótkie fryzury nadają twarzy wyrazu. Mogą być bardzo dziewczęce, takie jak nosi Michelle Williams. Jej fryzura jest dość gładka, ma grzywkę, która zaokrągla twarz. Wdzięku dodaje jej też jasny odcień blondu, który ma anielski, delikatny charakter. Inne gwiazdy, tak jak nasza polska aktorka Małgorzata Kożuchowska wybierają bardziej seksowna wersję krótkiej fryzury. Podtapirowane i odsłonięte od czoła włosy mają bardziej drapieżny charakter.

Jeszcze więcej gwiazd decyduje się na bardzo długie włosy. Wiele nosi je w tak zwanym stylu ombre hair. To sposób farbowania imitujący odrosty. Takie włosy noszą między innymi Jennifer Lopez, Olivia Palermo, Edyta Górniak, Edyta Herbuś, czy Marina Łuczenko. Warto jednak pamiętać, że ombre hair źle wygląda na włosach ze skłonnością do przetłuszczania się.

Gwiazdy zawsze mają nienaganne fryzury, lśniące, zdrowe, nienagannie ścięte i dobrane do kształtu, temperamentu i okazji. Fryzury gwiazd to doskonała inspiracja dla naszych fryzur. Przy pomocy dobrego fryzjera każda z nas może mieć takie samo cięcie, upięcie, uczesanie lub kolor włosów jak Victoria Beckham, Jessica Alba lub Doda. Porównaj swoje rysy twarzy z rysami gwiazd, wybierz te, które mają taki sam kształt twarzy i typ urody, i zacznij szukać fryzury gwiazdy dla siebie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.