Fryzury krótkie włosy 2015

Fryzury krótkie włosy 2015
4.5 3910

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Krótkie fryzury są coraz modniejsze! Są nietuzinkowe i podkreślają kreatywność charakteru. Jakie mają zalety, a jakie wady?

Wiele kobiet boi się tak radykalnego ścięcia. Niepotrzebnie. Ma ono wiele zalet. Po pierwsze, nowoczesna, postrzępiona cieniowaniem i lekko potargana fryzura zdecydowania odejmuje lat. Wszystko dzięki temu, że wyostrza rysy i skutecznie odwraca uwagę od zmarszczek.

Dowodem na to jest chociażby perfekcyjny wygląd Halle Berry słynącej z króciutkich pasm, w których wygląda seksownie i nieco drapieżnie. Dużą odmianę przeszła też nasza rodzima gwiazda – Małgorzata Kożuchowska. W krótkiej fryzurze wygląda zdecydowanie lepiej, niż w długich pasmach. Jej twarz nabrała wyrazu, a oprócz tego aktorka odsłoniła szczupły, ponętny kark. Warto zaznaczyć, że obie gwiazdy są już po 40-tce, a dzięki krótkim fryzurom wyglądają na o kilkanaście lat młodsze!

Uwaga jednak, krótka fryzura odmłodzi tylko jeśli będzie miała nowoczesną formę. Zbytnio dopracowane, poddane trwałej ondulacji krótkie pasma nie odejmują, a wręcz przeciwnie – dodają lat!
Jedyny problem, który trzeba rozważyć decydując się na krótką fryzurę, to układanie. Trzeba być w tym bardzo systematycznym. Krótkiej fryzury nie zepniemy w koka, czy kucyk jeśli rano nie będziemy miały ochoty na dopracowanie jej kształtu.

Oprócz tego, krótkie włosy bardzo łatwo czochrają się w trakcie spania i później trudno dość z nimi do ładu. Sposobem jest codzienne mycie włosów, albo korzystanie ze preparatów odświeżających włosy, które ułatwią rozczesanie pasm i je wygładzą.

Najprostsze sposoby na szybkie ułożenie krótkiej fryzury?

  • Możesz suszyć pasma na suszarko-lokówkę. Na koniec popsikaj włosy lakierem. Uzyskasz wtedy ugrzecznioną wersję krótkich włosów, jaką nosiła Twiggy w latach 60-tych.

  • Drugi sposób to nonszalanckie, rozczochrane ułożenie. Wystarczy wysuszyć włosy, najlepiej trzymając głowę do dołu, a następnie przy użyciu pianki lub żelu rozwichrzyć fryzurę zlepiając jej końcówki w zadziorne ząbki.

Które gwiazdy z dumą noszą krótkie fryzury?

Halle Berry, Meg Ryan, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska, Rihanna, Michelle Williams

Więcej porad:

  • Krótkie włosy mogą sprawiać duże problemy, ponieważ trzeba je codziennie układać.

  • Korzystnie w krótkich fryzurach wyglądają w nich osoby o drobnej twarzy, ale także buzi okrągłej, ponieważ wysmuklają i - odpowiednio wystrzyżone - dodają drapieżności.

  • Aby nie puszyły się warto używać odżywek wygładzający włosy i lakierów, który ujarzmi niesforne kosmyki.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.