Fryzury męskie długie włosy

Fryzury męskie długie włosy
4.5 279

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Długie włosy u mężczyzn nigdy nie były głównym trendem wśród fryzur. Kto może je nosić i jak to robić?

Najwięcej mężczyzn decydowało się na długie włosy w latach 90.. Wówczas, powszechnie lubiana muzyka rockowa i styl grunge świetnie komponowały się z długimi pasmami u panów. Włosy były wówczas wyjątkowo długie i czesane wiatrem. Czasami je rozpuszczano, innym razem wiązano gumką w niski kucyk. A jak jest teraz?

Panowie chcący nosić długie włosy mogą to robić na trzy sposoby – w stylu rockmana, reggae`owca lub latynoskiego amanta.

Wariant ostrzejszy – rockowy przypomina nieco styl długich włosów u mężczyzn noszonych w latach 90.. Będzie pasował do mężczyzn lubiących muzykę rockową czy też metalową. Taki styl nie wymaga specjalnej pielęgnacji długich włosów. Najważniejsze, aby były czyste i odżywione. Przyda się więc odżywka do włosów. Można je nosić związane lub też rozpuszczone z przedziałkiem na środku głowy.

Drugi styl inspirowany tendencjami muzycznymi to look a la Bob Marley. Długie włosy są wtedy zaplatane w dredy. Wyglądają bardzo stylowo i podkreślają osobowość mężczyzny, który je nosi. Uwaga jednak – kiedy będziesz się ich pozbywał, konieczne będzie ścięcie włosów na krótko, bo kręcenie dredów bardzo niszczy strukturę włosa.

Ostatni styl to nonszalancja latynoskiego kochanka. Włosy mają wtedy długość do ramion, są cieniowane i najczęściej towarzyszy im zadziornie noszony zarost.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.