Fryzury męskie krótkie włosy

Fryzury męskie krótkie włosy
4.5 757

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Krótkie męskie fryzury są najpopularniejsze już od dłuższego czasu. Z pewnością dlatego, że są praktyczne i nie wymagają wiele uwagi.

Zdecydowana większość mężczyzn nosi krótkie włosy. Ich układania nie wymaga wiele czasu. Najważniejsze jest jednak odpowiednie cięcie.

Klasyczne męskie cięcie to krótsze włosy po bokach i z tyłu głowy, a dłuższe na górze. Teraz, najmodniejsza jest duża różnica pomiędzy tymi długościami. Jeśli włosy na czubku głowy są dość długie – mają 4-5 cm, można je układać na wiele sposobów w zależności od okazji. Na oficjalną okazję, czy biznesowe spotkanie można ułożyć włosy zaczesując je do tyłu, tak jak robi to Olivier Janiak. Z kolei na weekend, czy imprezę można postawić włosy na żel, co doda luzu i wysmukli optycznie twarz. Wersja bardziej fashion? Ułożenie najdłuższych włosów na bok i zaczesanie stworzonej w ten sposób grzywkę na czoło.

To o czym warto pamiętać to odpowiednia pielęgnacja włosów krótkich u mężczyzn. Długość włosów nic nie zmienia, warto więc stosować odpowiedni szampon i odżywkę, tak aby nie wysuszać pasm ani skóry głowy. Zmęczone włosy będą się źle układać, stracą blask. Może się tez pojawić łupież albo przedwczesne łysienie. Gdy tylko rozpoznasz objawy takich problemów, koniecznie sięgnij po odpowiednie preparaty.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.