Fryzury męskie średnie włosy

Fryzury męskie średnie włosy
4.5 914

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Półdługie włosy u mężczyzn są niezwykle stylowe. Mogą też z powodzeniem modelować kształt twarzy.

Włosy średniej długości to teraz najmodniejszy styl fryzury dla mężczyzn. Świetnie komponuje się z wieloma stylami ubioru, nadaje twarzy tajemniczej zmysłowości, a oprócz tego daje możliwość modyfikacji fryzury i dostosowywania jej do kształtu twarzy.

Włosy półdługie sprawdzą się dla mężczyzn, którzy lubią wyglądać niebanalnie lub też chcą dokonywać częstych zmian w swoim wyglądzie. Taką długość można dowolnie układać. Jak?

  • Pierwszy sposób to zaczesanie włosów do tyłu, wygładzając je żelem. Taki styl nosi od lat Oliwier Janiak. W połączeniu z kilkudniowym zarostem, taka fryzura wygląda niezwykle męsko.

  • Drugi sposób, idealny gdy włosy są krótsze po bokach to nonszalanckie potarganie ich i postawienie na żel. Takie ułożenie dodaje wzrostu i optycznie wysmukla twarz.

  • Można też pocieniować włosy średniej długości i nosić je rozpuszczone w stylu latynoskim. Dzięki takiemu cięciu można zasłonić pewne niedoskonałości, takie jak np. odstające uszy, czy głębokie zakola.

Należy jednak pamiętać o tym, że włosy półdługie są dużo bardziej wyeksponowane i dużo bardziej widać w jakiej są kondycji. Dlatego konieczne jest stosowanie odżywek do włosów i odpowiednich środków do stylizacji, które będą nawilżały i wygładzały pasma.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.