Fryzury męskie 2015

Fryzury męskie 2015
4.5 3819

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury męskie są teraz wyjątkowo różnorodne. Mężczyźni nie muszą się zamykać na jeden trend, bo jest ich teraz bardzo wiele!

Klasyczne męskie cięcie to krótsze włosy po bokach i z tyłu głowy, a dłuższe na górze. Teraz, najmodniejsza jest duża różnica pomiędzy tymi długościami. Jeśli włosy na czubku głowy są dość długie – mają 4-5 cm, można je układać na wiele sposobów w zależności od okazji. Można zaczesać włosy do tyłu usztywniając je żelem w stylu latynoskiego kochanka. Do luźnego, casualowego stroju można zabawnie poczochrać włosy i postawić je na żel czy piankę.

Nadal modne są też, robiące furorę kilka lat temu męskie włosy średniej długości. Taki styl od lat noszą Tom Cruise i Olivier Janiak. Półdługie włosy u mężczyzn tworzą niezwykły, artystyczny look. Dobrze obcięte, najlepiej wycieniowane nie potrzebują specjalnego modelowania. Konieczne jest za to odżywianie włosów dobrze dobranymi szamponami czy maskami do włosów. Półdługie włosy u mężczyzn świetnie pasują zarówno do codziennego, casualowego stylu, jak i do eleganckiego garnituru.

Wciąż pojawiają się, choć dużo rzadziej niż w latach 90., gdzie były najmodniejsze – fryzury długie dla mężczyzn. Noszone są głównie przez przedstawicieli subkultur – rockowej albo reggae. Ci pierwsi panowie najczęściej noszą włosy rozpuszczone, czesane wiatrem, albo związują je w niski kucyk. Drudzy noszą dredy, które można chować w specjalnym turbanie, wiązać w niski kucyk, albo zwyczajnie rozpuszczać.

Dobór długości włosów i ich ułożenia powinien być dobrze przemyślany. Można dzięki niemu modelować kształt twarzy. Postawione na żel, krótkie włosy wyszczuplą twarz, podkreślą kości żuchwy pożądane u mężczyzn, ale nie nadadzą się dla panów o okrągłych buziach... Dla nich idealne będą półdługie włosy, które zakryją pucołowate policzki. Długie włosy, powinny być zarezerwowane dla panów o szczupłych twarzach, ci z okrągłymi mogą w nich wyglądać groteskowo.

Wszyscy panowie powinni zdawać sobie sprawę z konieczności pielęgnacji włosów. Warto stosować szampony dla mężczyzn, a przy dłuższych włosach raz na tydzień nakładać maskę do włosów.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.