Fryzury na imprezę 2015

Fryzury na imprezę 2015
4.5 2080

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
idealną fryzurę?

Ebook: Jak dobrać idealną fryzurę?

Wyjątkowy ebook zawierający praktyczne informacje o doborze fryzury i jej pielęgnacji. Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury na imprezę powinny być nowoczesne i młodzieńcze. W ten sposób będą pasowały do klubowych stylizacji i luźnej, zabawowej atmosfery.

Fryzury na imprezę mogą być szalone i ekstrawaganckie. Możesz się inspirować fryzurami z pokazów, które bywają kontrowersyjne, ale świetnie wpiszą się w klubowy look.

Jakie upięcia są najbardziej odpowiednie na imprezę? Świetnie sprawdzą się niezwykle modne i stylowe wysokie koki i kucyki. Te pierwsze noszą takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Kate Bosworth, Monika Brodka, czy Dorota Rabczewska. Wystarczy spiąć włosy gładko w wysokiego kucyka, a następnie nałożyć na niego okrągłą gąbkę fryzjerską z dziurką w środku. Później należy tylko opłożyć ją włosami, powpinać je wsuwkami pod spód koka i utrwalić całość lakierem. Gotowe!

Równie modnym, młodzieńczym rozwiązaniem jest wysoki kucyk noszony w tak zwanym artystycznym nieładzie. Jak go stworzyć? Natapiruj włosy pasmo po paśmie. Następnie zwiąż wszystkie włosy gumką (najlepsza będzie ozdobna frotka, albo wstążka w modny wzór. Później podtapiruj włosy wystające z kucyka. Możesz też zapleść na włosach kilka drobnych warkoczyków, aby fryzura miała jeszcze bardziej nietypowy wygląd.

Do mody powracają też warkocze. Najbardziej pożądaną ich wersją jest tak zwany kłos. Jak go wykonać? Najpierw zwiąż włosy w kucyk – niski lub wysoki w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Następnie podziel pasma na dwie części, tak samo jak przy zwykłym warkoczu dzieli się je na trzy cieńsze pasma. Później wybieraj z prawego i z lewego pasma po jednym, cieniutkim pasemku i nakładaj je na siebie z zewnętrznej strony prawego pasma wydzielając cienki kosmyk i oplatając nim prawe pasmo. Pamiętaj, aby przekładać dobieraną część nad pasmem do lewej ręki i lewej połowy włosów. Następnie z zewnętrznej strony lewego pasma wydziel kosmyk i przełóż go nad pasmem dołączając do prawej połowy włosów. Te czynności należy powtórzyć dochodząc do końca włosów. Kłos najlepiej prezentuje się na grubych pasmach, dlatego jeśli nie masz gęstych włosów, lepiej doczep do swoich pasm kilka klipsów z włosami sztucznymi, aby zagęścić warkocz.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.