Fryzury na wesele średnie włosy

Fryzury na wesele średnie włosy
4.5 609

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Półdługie włosy będą idealne na duże wyjście jakim jest wesele. Będę równie dobrze prezentowały się rozpuszczone, jak i upięte.

Włosy średniej długości nadają się już do fryzurowych szaleństw. Można je w dowolny sposób układać. Są wystarczająco długie, aby nakręcić je na lokówkę czy pokarbować. Trzeba tylko pamiętać, aby przez tego typu stylizację nie nadać fryzurze zbyt dużo objętości. Mogłaby wówczas wyglądać nieco groteskowo, bo włosy nie są na tyle długie by przygładzić się pod swoim ciężarem.

Wiele kobiet, wybierając się na wesele preferuje jednak upięcia. Przy półdługich włosach świetnie prezentuje się częściowe podpięcie włosów przy swobodnym rozpuszczeniu tych spod spodu. Taka fryzura jest nie tylko efektowna ale też stylowa. Swego czasu uwielbiała ją ikona seksapilu, słynąca ze zmysłowych fryzur – Brigitte Bardot.

Bardzo modne są też wygładzone koki. Aby jednak prezentowały się wystarczająco obficie, lepiej dopiąć do własnych włosów kilka pasm na klipsach.

Półdługie pasma, tak samo jak długie włosy potrzebują mocnego utrwalenia, zwłaszcza, że na weselu fryzura jest dużo bardziej narażona na zniszczenie. Przy upięciach, warto usztywnić włosy pianką, a później popiskać lakierem do włosów. Weselna fryzura wymaga też blasku. Można użyć nabłyszczacza do włosów lub brokatu w spreyu.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.