Fryzury na wesele 2015

Fryzury na wesele 2015
4.5 1868

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury weselne powinny mieć odświętny charakter. Należy jednak pamiętać, żeby nie były przerysowane. Taki efekt może być nie tylko śmieszny, ale też postarzający.

Warto pamiętać o jednej zasadzie – nadmierny przepych nie jest ani gustowny, ani na miejscu – w końcu to panna młoda ma podczas wesela błyszczeć najbardziej. Jaką więc fryzurę wybrać na wesele?

Najlepiej dopasować fryzurę do kreacji. Zasada jest jedna – im wymyślniejsza kreacja, tym bardziej minimalistyczna fryzura. I na odwrót! Taką zasadę preferują chociażby gwiazdy na czerwonym dywanie. Do zwykłych, prostych koktajlowych sukienek noszą włosy upięte w piękne koki, czasem też decydują się na akcesoria do włosów, takie jak spinki czy nawet diademy. Z kolei do długich, wymyślnych sukien noszą rozpuszczone włosy, ułożone tak, aby wyglądały trochę „od niechcenia”. Dzięki zachowaniu takiego umiaru, znane aktorki i piosenkarki podczas wielkich wyjść zawsze wyglądają młodo i z klasą.

Zawsze przed dużym wyjściem, a przecież takim jest wesele pozostaje też dylemat – iść do fryzjera czy uczesać się samodzielnie w domu? Wszystko zależy od preferencji. Jeśli nie umiesz sama układać swoich włosów, lepiej wybierz się do specjalisty. Pamiętaj jednak, że fryzjerzy mają skłonność do tworzenia „konstrukcji” na głowie, które nie zawsze są estetyczne. Jeśli fryzjer ma wykonać fryzurę, jakiej jeszcze nigdy ci nie robił, lepiej zabierz ze sobą zdjęcie, które zobrazuje mu, czego oczekujesz. Mimo to, wizyta w salonie fryzjerskim tuż przed wyjściem na wesele jest ryzykowna. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektu nie będzie czasu na zmiany.

Do stworzenia perfekcyjnej fryzury w domu przydadzą się wałki, lub papiloty, albo też prostownica lub karbownica. Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Jeśli zaś planujesz upiąć włosy, pamiętaj, że akcesoria do włosów są równie ważne, jak cała stylizacja, nawet jeśli zamierzasz skorzystać tylko z wsuwek do włosów. Powinny być one dobrane, albo do koloru biżuterii, albo do koloru twoich pasm. Dzięki temu całość będzie wyglądała profesjonalnie i stylowo. Warto też użyć bardzo trwałego lakieru do włosów, aby fryzura nie zepsuła się podczas weselnych szaleństw tanecznych.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.