Fryzury ślubne długie włosy

Fryzury ślubne długie włosy
4.5 2002

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
idealną fryzurę?

Ebook: Jak dobrać idealną fryzurę?

Wyjątkowy ebook zawierający praktyczne informacje o doborze fryzury i jej pielęgnacji. Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Długie włosy dają mnóstwo możliwości do stworzenia fryzury ślubnej. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Wystarczy tylko dostosować upięcie do kondycji włosów i stylu sukni, jaką włoży panna młoda.

Długie włosy to marzenie większości panien młodych. Można z nich wyczarować każdą fryzurę... Jakie są najmodniejsze?

  • Tapir w stylu Brigitte Bartod – ta fryzura modna jest już od dawna, zapewne dlatego, że BB była ikoną stylu i seksapilu. Taka maksymalna fryzura będzie idealnie pasowała do sukienki w stylu retro, najlepiej w kształcie syreny. Jak wyczarować dużą objętość włosów? Najważniejsze jest oczywiście tapirowanie i odpowiednie utrwalenie całości. Jeśli jednak włosów nie jest wystarczająco dużo, albo gdy są zbyt ciężkie i pod wpływem ciężaru znów „położyłyby” się na głowie warto użyć specjalnej gąbki do włosów, do której dopina się włosy wsuwkami.

  • Nobliwy warkocz – będzie idealnie pasował do delikatnej suknie w stylu empire. Takie zastawienie stworzyłoby styl podobny do tego, jaki prezentowała Alicja Bachleda-Curuś w roli Zosi w filmowej adaptacji „Pana Tadeusza”. Warkocz wymaga jednak odpowiedniej grubości włosów. Będzie dobrze pasował do kobiet o delikatnej urodzie i owalnej twarzy.

  • Nowoczesny kok – taki jaki często nosi Jennifer Lopez. Tworzy minimalistyczną fryzurę z obfitym, okrągłym koczkiem. Dla uzyskania odpowiedniego kształtu warto kupić okrągłą gąbkę, którą wkłada się do środka koka.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.