Fryzury ślubne krótkie włosy

Fryzury ślubne krótkie włosy
4.5 193

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Większość panien młodych decyduje się na zapuszczanie włosów. Co powinny zrobić te panny młode, które mimo wszystko wolą mieć krótkie włosy?

Zamiast misternych upięć, panny młode z krótkimi włosami powinny postawić na dobrze utrwalone ułożenie i piękne ozdoby do włosów. Fryzury do ślubu z krótkich włosów tak samo, jak przy długich pasmach mogą być ozdabiane welonami, kwiatkami czy też stroikami.

Tak samo, jak właścicielki długich włosów, kobiety noszące krótkie włosy mogą wpiąć w nie welon. Wystarczy w mocno natapirowane i polakierowane pasmo wpiąć spinkę z welonem. Jeszcze lepiej sprawdzą się tutaj nowoczesne stroiki czy też romantyczne kwiatki. Wybór zależy od tego, jaką suknię ślubną założy panna młoda.

Wolałabyś mieć długie włosy do ślubu, ale nie masz już czasu ich zapuszczać? Nic prostszego! Wystarczy przedłużyć pasma.

  • Dzięki metodzie clip-in, najpopularniejszej wśród panien młodych, możesz przedłużyć włosy tylko na jedną noc. Sposób polega na wpinaniu włosów zszytych na taśmie za pomocą specjalnych małych spinek – klamer.

  • Przedłużanie włosów na kilka miesięcy wiąże się z większymi kosztami i może nieść za sobą ryzyko obciążenia własnych włosów. Do wyboru jest tutaj m.in. metoda keratynowa, kiedy to dodatkowe pasma są przyklejane do naturalnych włosów przy użyciu ciepłej keratyny. Inne sposoby to tak zwane ringi, które dają jednak mniej naturalny efekt, bądź też metoda ultradźwiękowa – najlepsza dla włosów suchych i zniszczonych, ale też najdroższa.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.