Fryzury ślubne loki

Fryzury ślubne loki
4.5 438

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Loki to najczęstszy sposób ułożenia fryzur do ślubu. Mają one wiele zalet i pięknie układają się upięte w koka. Komu będzie w nich dobrze?

Loczki wyjątkowo pasują do ślubnych stylizacji. Są romantyczne i dziewczęce, a przecież właśnie taki image preferuje większość panien młodych. Jakie jeszcze zalety mają ślubne fryzury z loczkami?

Loki dodają włosom objętości. Dzięki nim, nasze pasma wydają się gęstsze, i lżejsze. To chyba ich największa zaleta, bo która panna młoda nie marzy o burzy włosów? Warto też pamiętać o tym, że im dłuższe i cięższe mamy włosy, tym cieńsze powinny być wałki lub papiloty na które je nakręcimy. Wszystko dlatego, że ciężkie włosy po kilku godzinach lekko wyprostują loki.

Ważne też, aby pamiętać o optycznym działaniu loków na kształt naszej twarzy. W rozpuszczonych loczkach najlepiej będą prezentowały się panny młode, które mają pociągłe buzie. Okrągły kształt loków da wrażenie zaokrąglenia twarzy, a więc doda wyglądowi panny młodej dziewczęcego uroku. Do takiej romantycznej, zwiewnej fryzury można wpiąć kwiat za ucho, albo nałożyć diadem, jak dla księżniczki.

Panny młode o okrągłych twarzach powinny odgarniać loczki od twarzy. Dzięki temu zyskają na objętości, a jednocześnie nie poszerzą optycznie twarzy. Sprawdzą się tutaj luźne koki z loczków, albo częściowe podpięcie górnej warstwy włosów. Dla tych kobiet, które do ślubu chcą mieć rozpuszczone, pokręcone włosy, a ich buzie są pucołowate proponujemy lekkie rozprostowanie włosów znajdujących się najbliżej twarzy.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.