Fryzury ślubne średnie włosy

Fryzury ślubne średnie włosy
4.5 1136

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury ślubne z włosów średniej długości dają dużo więcej możliwości upięcia niż włosy krótkie. Mimo to, trudno tutaj o obfite koki…

Fryzury średniej długości, a wiec te do ramion są wyjątkowo dziewczęce. Dodają twarzy świeżości i optycznie zaokrąglają twarz. Będą więc idealne dla panien młodych, które są pociągłe na buzi. W jaki sposób połączyć takie ścięcie ze ślubną stylizacją?

  • Możesz wybrać styl romantyczny, czyli pasma średniej długości pokręcone na drobne sprężynki lub lekko falujące. Najlepiej jeśli będą pocieniowane, aby nie wyglądały zbyt ciężko. Takie włosy najlepiej będą prezentowały się rozpuszczone, a zamiast ślubnego welonu warto wybrać kwiat wpięty za uchem.

  • Jeśli na co dzień nosisz nowoczesnego boba, tak jak Victoria Beckham najlepiej jeśli wybierając fryzurę do ślubu postawisz na wyprostowanie włosów i ozdobę z awangardowego stroika, lub opaski. Ważne, abyś pamiętała o pielęgnacji końcówek przed ślubem – w takiej fryzurze będą one wyjątkowo widoczne więc muszą być w dobrej kondycji.

  • Jeśli twoje włosy są średniej długości, ale wszystkie są równe, masz szansę na upięcie ich w koka. Jeśli okaże się, że są one zbyt krótkie by kok był obfity, z łatwością będzie można wpiąć w nie doczepiane na klipsy pasma. W takie włosy swobodnie można wpiąć welon. Średnia długość przy prostym ścięciu pozwoli też na upięcie górnej części włosów w stylu Brigitte Bardot.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.