Fryzury ślubne upięcia

Fryzury ślubne upięcia
4.5 978

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Choć coraz modniejsze są ślubne fryzury z rozpuszczonymi włosami, wiele panien młodych nadal preferuje upięcia. Jakie wybrać do danego kształtu twarzy?

Koki, warkocze, częściowe podpięcia pasm – możliwości ślubnych upięć jest mnóstwo! Który będzie najlepiej pasował do ciebie?

Najbardziej klasycznym upięciem ślubnym jest kok. W zależności od kształtu twarzy, można wybrać kok bardzo nowoczesny, albo taki w stylu romantycznym. Kobiety o okrągłych buziach powinny wybrać kok zachowany w artystycznym nieładzie. Luźne upięcie optycznie wyszczupla buzię. Taki kok będzie też dobrze pasował do kobiet o nietypowym kształcie twarzy – trójkątnym, bądź też kwadratowym. Kobiety o szczuplejszych twarzach z regularnymi rysami mogą zdecydować się na bardzo modny, ścisły, wysoki kok.

Coraz więcej panien młodych na ślub wybiera warkocze. Powinny być grube, długie i zaczesane na bok. Tak aby warkocz przełożyć przez ramię. Taka fryzura ślubna jest wyjątkowo urokliwa. Nie wepniesz w nią jednak welonu. Zamiast niego możesz zdecydować się np. na kwiat za uchem, albo ozdobną białą wstążkę we włosach.

A co z częściowymi upięciami? Będą idealne dla kobiet, które nie chcą mieć zwyczajnie rozpuszczonych włosów, a jednak chciałyby optycznie wysmuklić ramiona w sukni. Podpięta górna cześć włosów i rozpuszczenie pozostałych jest też bardzo zmysłowe. Czesała się tak kiedyś Brigitte Bardot.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.