Fryzury ślubne 2015

Fryzury ślubne 2015
4.5 3936

więcej ostatnio dodanych

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury ślubne nie muszą podążać za modą. Ważne, żeby działały upiększająco i komponowały się ze stylem sukni ślubnej…

Panna młoda w dniu ślubu powinna wyglądać przede wszystkim pięknie. Jej fryzura musi zatem dobrze pasować do jej typu urody i kształtu twarzy. Jakie uczesanie wybrać?

Kobiety z okrągłymi, pucułowatymi buziami wcale nie muszą rezygnować z upięć w dniu ślubu. Ważne jednak, aby postawiły na dość luźny kok, w tak zwanym artystycznym nieładzie. Jego objętość zrównoważy owal twarzy i optycznie wysmukli policzki. Koniecznie też wypuść z koka kilka pasm znajdujących się w okolicy twarzy. Powinny być one wyprostowane, aby tworzyły pionową linię, która również optycznie wysmukli buzię.

Kobiety o ostrych rysach twarzy, z orlimi nosami, czy też mocno zarysowanymi kośćmi policzkowymi powinny równoważyć swój typ urody, delikatnym, anielskim uczesaniem. Pasować będą tu włosy nakręcone na drobne wałeczki, ale też wysokie obszerne koki w romantycznym stylu. Takie zaokrąglone kształty optycznie wygładzą rysy twarzy i nadadzą im delikatności.

Odpowiednio dobrana fryzura poradzi sobie nawet z odstającymi uszami i panny młodej. Fryzura ślubna dla takiej kobiety może być nie tylko zwiewnie rozpuszczona. Równie dobrze możemy spiąć włosy w niskiego koka. Część pasm znajdujących się przy twarzy należy założyć na uszy i sprytnie podpiąć pod resztę włosów. Taka fryzura ślubna nie tylko zakryje odstające uszy ale też może przyciągnąć je nieco bliżej głowy.

Najważniejszym elementem dekorującym włosy w dniu ślubu jest welon. Wiele kobiet wybiera dziś jednak toczki, diademy, stroiki, albo kwiaty wpięte we włosy. W zależności od stylu sukni ślubnej, różne te dodatki prezentują się znakomicie. Co jednak ważne, to właśnie welon daje najwięcej możliwości modyfikowania kształtu twarzy. Obszerny, wielowarstwowy welon wpięty w luźnego koka, zaokrągli buzię kobiety o ostrych rysach. Z kolei dłuższy, lejący się welon pomoże wysmuklić twarz. Na drugim miejscu w tworzeniu złudzenia optycznego z pewnością można wymienić stroiki. Są tak różnorodne, że w zależności od detali, na równi z fryzurą mogą nas upiększyć.

Fryzury ślubne - klasyczne upięcia, wysokie koki, korony z warkoczy i finezyjne uczesania - to, na którą się zdecydujesz zależy od długości twoich włosów. Krótkie włosy można zaczesać gładko, natapirować je i wyczesać pazurki lub przykryć ozdobnym toczkiem, włosy półdługie i długie pozostawić rozpuszczone lub spiąć w elegancki kok, a następnie wkomponować w nie welon.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.