Fryzury średnie / półdługie włosy 2015

Fryzury średnie / półdługie włosy 2015
4.5 4990

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Najlepiej oceniane fryzury średnie / półdługie włosy 2015

więcej najlepiej ocenianych

Półdługie włosy to idealne cięcie dla większości kobiet. Nadal jest to wyjątkowo kobieca długość, a przy tym nie ma ryzyka obciążenia włosów.

Fryzury średniej długości mają w sobie mnóstwo dziewczęcego uroku. Jednocześnie, mogą być bardzo seksowne. Udowadnia to chociażby ikona stylu, która była przez lata wierna półdługim włosom – Marylin Monroe.

Oprócz tego, półdługie włosy są wyjątkowo praktyczne. Z jednej strony nie są tak narażone na zniszczenia jak włosy długie, a z drugiej można je układać na dowolne sposoby – inaczej jak przy włosach krótkich. Włosy średniej długości nadają się już do fryzurowych szaleństw. Można je w dowolny sposób układać. Są wystarczająco długie, aby nakręcić je na lokówkę czy pokarbować.

Warto też pamiętać o optycznym modelowaniu twarzy. Włosy półdługie pasują do większości kobiet, jednak w zależności od kształtu twarzy trzeba je układać na różne sposoby. Dla kobiet o pociągłych buziach najlepsze będą włosy pokręcone lub chociaż falowane. Panie z okrągłymi, pucułowatymi twarzami muszą decydować się na bardziej wyciągnięte, wyprostowane pasma zwłaszcza te przy policzkach. Pomogą w tym środki do stylizacji, które wyciągną włos – np. żele. Niezbędna będzie też prostownica.

Wiele kobiet nosi włosy średniej długości przejściowo, czekając aż urosną i będą naprawdę długie. W takim wypadku, tym bardziej należy dbać o ich odżywienie i odpowiednie nawilżenie. Warto stosować odżywki do włosów przy każdym myciu. Raz w tygodniu, polecamy nałożenie silnie odżywiającej maski do włosów przynajmniej na pół godziny. Taki zabieg dodatkowo wzmacnia wysoka temperatura. Zwiększysz efekt działania maski dzięki nałożeniu na włosy czepka kąpielowego i ręcznika. Dzięki wysokiej temperaturze łuski włosa zostaną otworzone, a środek lepiej wchłonie się w jego strukturę. Ważne też, byś spłukała włosy chłodną wodą, która ponownie zamknie łuski włosa.

Półdługie włosy wyjątkowo dobrze wyglądają w połączeniu z gęstą grzywą, lub asymetryczną grzywką zaczesaną na bok (takie cięcie optycznie wysmukla twarz). Sprawdza się też cieniowanie włosów po całej długości, które nada pasmom lekkości.


Więcej porad:

  • Włosy półdługie to najwygodniejsza z fryzur. Nie trzeba ich układać zbyt długo, można je łatwo spiąć i w miarę szybko wysuszyć.

  • Fryzury średnie (boby itp.) są świetne dla osób o buzi kwadratowej i okrągłej.

  • Szczególnie dbamy o końcówki, ponieważ są ciągle "pod lupą" i muszą być nieskazitelne.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.