Fryzury warkoczyki

Fryzury warkoczyki
4.5 1066

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
idealną fryzurę?

Ebook: Jak dobrać idealną fryzurę?

Wyjątkowy ebook zawierający praktyczne informacje o doborze fryzury i jej pielęgnacji. Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Fryzury z warkoczykami w zależności od ich rodzaju mogą być noszone zarówno przez dziewczynki, młode kobiety jak i dojrzałe panie.

Warkoczyki kojarzone są głównie z małymi dziewczynkami. To im pleciemy dwa małe warkoczyki po bokach głowy, aby wyglądały zabawnie i uroczo. W taką fryzurkę można wpleść wstążeczki, aby mała dama wyglądała bardziej stylowo.

Dorosłe kobiety też mogą nosić warkocz, ale dużo lepiej będzie wyglądał jeden. Dwa mogą być zbyt infantylne. Warkocze są teraz wyjątkowo modne nawet na wielkie wyjścia. Decydują się na nie nawet panny młode wczepiając w swoje pasma doczepiane włosy, aby warkocz był długi i naprawdę gruby. Modny jest zarówno klasyczny warkocz, jak i kłos, czy też warkocz francuski. Te dwa ostatnie są dość trudne w wykonaniu.

Jak zapleść warkocz francuski?
Wyszczotkuj włosy zaczesując je do tyłu głowy. Podziel pasma na trzy części ( przedziałki mogą być równe - wzdłuż głowy, lub fantazyjnie ukośne). Aby włosy nie mieszały się ze sobą, najlepiej zwiąż pasma gumkami
Weź w dłonie jedno pasmo i podziel je na kolejne trzy części. Z tej środkowej zacznij robić zwykły warkocz (to kolejne podzielenie na trzy pasma). Gdy zapleciesz już około dwa centymetry warkocza zacznij dobierać pasma z boku - złap warkocz jedną ręką, tak by jego części się nie zmieszały ze sobą, a potem wolną ręką dobierz dodatkowe pasmo z boku głowy i dołącz do pasma sąsiadującego.

Jakie jeszcze fryzury można układać za pomocą warkoczowego splotu?
Modny i niezwykle osobliwy jest splot, który od lat charakteryzuje Julię Tymoszenko, a który pojawiał się na wielu pokazach mody. Mowa o wianku zrobionym z warkocza. Jest to jednak opcja dla osób z długimi włosami, albo dla tych, którzy przedłużą sobie włosy doczepianymi pasmami. Z wystarczająco długich włosów wystarczy zapleść zwykły warkocz i opleść nim głowę dookoła. Na koniec wystarczy podpiąć końcówkę warkocza wsuwkami. Takie retro uczesanie bardzo podkreśla romantyczny charakter stroju.

Niektóre kobiety nadal decydują się na zaplatanie wszystkich włosów w wiele drobnych warkoczyków. Taka fryzura od jakiegoś czasu nie jest już modna.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.