Fryzury wieczorowe długie włosy

Fryzury wieczorowe długie włosy
4.5 1989

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Długie włosy są wyjątkowo spektakularne. Dlatego, nie trzeba się bardzo natrudzić, aby zyskały wieczorowy wygląd.

Długie włosy są wyjątkowe same w sobie. Wystarczy je ułożyć i rozpuścić, aby miały wieczorowy charakter. Właśnie taki wygląd jest teraz jednym z najmodniejszych wśród polskich gwiazd. Wiele z nich nosi rozpuszczone długie włosy, niby czesane wiatrem do wieczorowych sukni. Taka nonszalancja w doborze fryzury dodaje luzu i młodzieńczości. Na taki look często stawiają Agnieszka Szulim, Małgorzata Socha czy też Marina Łuczenko.

Dla tych z was, które lubią bardziej przyłożyć się do wieczorowego wyglądu też mamy kilka propozycji. Jakich?

  • Rozpuszczone fale można ułożyć na wiele sposobów – pokręcić na sprężynki, ułożyć na lokówkę w duże fale, albo pokarbować. Przy odpowiednim utrwaleniu fryzury lakierem i popsikaniu nabłyszczaczem efekt będzie wieczorowy.

  • Wyjątkowo modne są też natapirowane fale w stylu Brigitte Bartod – ta fryzura modna jest już od dawna, zapewne dlatego, że BB była ikoną stylu i seksapilu. Jak wyczarować dużą objętość włosów? Najważniejsze jest oczywiście tapirowanie i odpowiednie utrwalenie całości. Jeśli jednak włosów nie jest wystarczająco dużo, albo gdy są zbyt ciężkie warto użyć specjalnej gąbki do włosów, do której dopina się włosy wsuwkami.

Przy noszeniu długich włosów warto też pamiętać o odpowiednim dbaniu o ich strukturę, ponieważ są bardziej narażone na zniszczenia. Pokruszone, pozbawione blasku włosy nie będą dobrze wyglądały w żadnej wieczorowej fryzurze.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.