Fryzury wieczorowe krótkie włosy

Fryzury wieczorowe krótkie włosy
4.5 738

więcej ostatnio dodanych

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Krótkie włosy to duże wyzwanie przy tworzeniu wieczorowych fryzur. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Zobacz jakie są nasze propozycje.

Krótka fryzura na co dzień może być bardzo wygodna. Przy wielkim wyjściu stwarza jednak nie lada problem – jak ułożyć krótkie pasma, tak aby nie wyglądały zbyt zwyczajnie? Mamy dla was kilka sposobów.

  • Największym trendem wśród układania krótkich fryzur na wieczór jest zaczesywanie środkowej części włosów do tyłu. Takie ułożenie często wybiera Sharon Stone, Rihanna, Małgorzata Kożuchowska czy też Katarzyna Zielińska, które słyną z noszenia krótkich włosów. Wystarczy przygładzić boki włosów żelem, a środkową część natapirować, następnie przygładzić i utrwalić lakierem.

  • Kobiety, noszące długą grzywkę do krótkich włosów mogą wybrać inne, równie modne ułożenie. Nosiła je kilkukrotnie wspomniana już Rihanna. Wystarczy wszystkie włosy wyprostować, a te na grzywce nakręcić na drobniutkie wałki. Rihanna oprócz takiego kontrastu farbowała tez grzywkę na zupełnie inny kolor. Na co dzień takie rozwiązanie jest bardzo ekstrawaganckie, ale dla tych z was, które mają ochotę zaszaleć na wieczór proponujemy szamponetki, które wypłukują się po jednym, dwóch myciach włosów.

Fryzury wieczorowe dla krótkich włosów wymagają użycia sporej ilości środków do stylizacji. Przyda się więc pianka usztywniająca włosy do użycia na mokre pasma. Z pewnością niezbędny jest też silnie utrwalający lakier. Wyjściowy efekt uzyskamy także dzięki specjalnym lakierom z brokatem, czy środkom nabłyszczającym włosy.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.